Alcatel Lucent Yeni IP Telefon Seçenekleri

Yeni Alcatel-Lucent Kurumsal Telefonlar, İş İletişimi için Kullanıcı Deneyimini Yeniden Tanımlıyor

Alcatel-Lucent Premium DeskPhones ve DECT kablosuz telefonları tanıttı. Yeni Alcatel-Lucent ‘S’ serisi Premium DeskPhones masaüstü ip telefonlar, uzman iş iletişimi için bağlamsal menüler, anında iletişim için benzersiz isimle arama imkanı sağlayan entegre klavye, üst seviye modellerde dahili entegre Bluetooth ve bilişim teknolojilerinin çeşitli yetenekleri kolayca adapte edebilmesini sağlayan merkezi yönetimini içeriyor.

Tüm “s” Premium DeskPhone ip telefon serisi, iş hayatınızda ve mobilitede gelişmeler sayesinde yeniden tanımlanan üst seviye kaliteli haberleşme deneyimi sunar:

Geliştirilmiş ergonomi ve iletişim deneyimi:

 • 8058s, 8068s ve 8078s modellerinde tüm ortamlarda okunması kolay bir ekran için ortam ışığı algılayıcı sensör ve renkli ekran,
 • üstün geniş bant ve HD ses kalitesi 8058s, 8068s ve 8078s modellerinde standard.
 • 3,5 mm kulaklık girişi ve USB bağlantı noktası ile kulaklık, cep telefonu şarjı ve parmak izi okuyucu bağlanabilir. 8058, 8068 ve 8078 modellerinde ikinci bir USB bağlantı noktası mevcuttur.
 • 8068 ve 8078 modellerinde BLE Düşük Enerjili Bluetooth teknoloji sayesinde sağlık kurumlarında veya diğer dikey sektörlerde rahatlıkla kullanılabilir.

Mobil uyumlu özellikler:

 • Gelişmiş hotdesking (vardiyalı çalışma, ortak ofis kullanımı) yetenekleri
 • Her yerde kolay kurulum için ideal olan sanal özel ağ (VPN) bağlantısı

Premium DeskPhone ‘S’ serisi

 • 8028s Premium DeskPhone ip telefon, aydınlatmalı siyah beyaz ekranı, dört adet hızlı arama tuşu ve çok hatlı kullanım için tasarlanmış olup, yüksek performans sunar.
 • Yeni 8058s Premium DeskPhone ip telefon, yüksek kaliteli 3.5 inç renkli ekrana ve dört elektronik hızlı arama tuşuna sahiptir ve üst düzey bir telefon kalitesini sunar.
 • 8068s Premium DeskPhone ip telefon kullanımıkolay çok hatlı çağrı yönetimi ve grup çağrı denetimi için geniş renkli ekran ile yöneticilerine daha geniş işlevsellik sunar. 10 metre mesafeye sahip Bluetooth ahizesi ile kullanıcısına hem üst düzey konfor sağlar hemde daha güvenli bir iletişim imkanı sunar.
 • Yeni 8078s Premium DeskPhone ip telefon modeli, 5 inç renkli dokunmatik ekran, Bluetooth ve Bluetooth enerjisine sahip, s-link yetenekleri de dahil olmak üzere, cep telefonu kullanıcılarının ofiste DeskPhone sesini kullanmalarını sağlayarak araç içi telefon sesine benzer bir deneyim sunuyor.
 • Premium DeskPhone “S” serisi, dikey endüstrilerdeki müşteriler için ofislerinde ve ofis dışında yeni nesil iletişim hizmetleri geliştirmek için kilit bir yapı taşı olarak kullanılabilir.

Dayanıklı ve ihtiyaçlarınıza göre özelleştirilebilen yeni DECT telefonlar 

Alcatel Lucent, en olumsuz ortamlarda bile insanların kaliteli iletişim kurmalarına yardımcı olmak için yeni bir DECT kablosuz telefon üretti.

 • Sağlam endüstriyel 8262 EX DECT telefon, daha önce piyasaya sürülen 8262 Dect Telefon ile aynı sağlamlıkta gövde, darbeye dayanıklı ekran, görüşme listesi ve entegre man-down özelliği, no movement – hareketsizlik, pull cord ve bir çok acil durum özellikleri sunuyor. Sertifikalı “patlamaya dayanıklı” Petrol ve gaz üretimi de dahil olmak üzere belirli endüstriler için özel üretilmiştir.
 • Buna ek olarak, en yeni 8232 ve 8242 DECT el cihazları gelişmiş cihaz dayanıklılığı ve konuşma süresi, daha iyi bir şarj sistemi ile donatıldı. 8232 ve 8242 mevcut Alcatel Lucent altyapısı ve aksesuarlarıyla uyumludur.

Alcatel-Lucent Kurumsal İş Ortakları, zengin özelliklere sahip iletişim cihazlarından daha geniş bir ürün yelpazesinden yararlanmaktadır. Yeni Premium DeskPhones ve DECT telefonların esnekliği, sağlık ve turizm sektörleri için özelleştirilmiş uygulamaları uygulayabileceğiniz hastane ve otel gibi uzmanlaşmış işletmeler için idealdir. Aynı zamanda firmanızın kurumsal kimliğini tamamlar ve kurumunuzu rekabette bir üst seviyeye taşır. Teknolojideki bu en son gelişmeler, çalışanların verimliliği arttırdığı gibi mobil olarak çalışmalarına olanak veren gelişmiş yeni nesil kullanıcı deneyimi oluşturmaktadır.

Bir Cevap Yazın

Powered by WordPress.com.

Up ↑

%d