Jabra Evolve 75 Vodanet’den Alınır

Jabra Evolve 75 Üstün Aktif Gürültü Önleme teknolojisi ve tümleşik meşgul ışığı ile daha fazla verimlilik. İki Bluetooth® cihaza aynı anda bağlanabilen Evolve 75, ayrıca 30 metre mesafeye kadar kablosuz olarak kullanılabilir.Jabra_Evolve75Aramalar ve müzik için üstün ses kalitesi

Cam gibi net aramalar ve müzik için birinci sınıf hoparlörler ve HD ses

Ofis gürültüsünü “dışarıda” bırakın ve verimliliğinizi artırın

Aktif gürültü önleme özelliğinden faydalanarak örn. klima cihazının sesi gibi düşük frekanslı sesleri engelleyebilirsiniz. Aktif gürültü önleme (ANC) özelliği, gelişmiş mikrofonlardan faydalanarak ortam gürültüsünü verimli bir şekilde denetleyip engeller.

Jabra_Evolve75_1.png

Daha fazla özgürlük

İki Bluetooth® cihaza aynı anda bağlanabilirlik özelliği sayesinde aramalarınız ve müziğiniz bir arada. Bağlı olduğunuz cihazdan 30 metre uzaklaşabilme kolaylığı

Gün boyu konfor

Gün boyu rahat kullanım için deri hissi veren kulak yastıkları ve kulak üstü tasarım

Kullandığınız platformla uyumludur

Jabra’nın tüm kulaklıkları ve mikrofonlu hoparlörleri, en popüler online sesli arama hizmetleri ile uyumludur. Mükemmel bir ses kalitesini üstün konfor ile buluşturan ürünlerimiz, kutudan çıkarıldıkları gibi çalışır.

Jabra_Evolve75_2

Vodanet ile iletişime geçin

Vodanet olarak ürün uzmanlarından oluşan ekibimiz, şirketiniz için en doğru çözümü bulmanızda size yardımcı olabilir. Çalışma ortamınıza ve kullanma şeklinize uygun çözüm için anında fiyat teklifi ve bilgi alın. Vodanet satış temsilcisinin sizinle iletişime geçmesi için 0216 340 76 40 arayın yada http://www.vodanet.com.tr ziyaret edin info@vodanet.com.tr adresine mail yolu ile ulaşabilirsiniz.

2 thoughts on “Jabra Evolve 75 Vodanet’den Alınır

Add yours

  1. Geri bildirim: Jabra Elite 75t Stoklarda

Bir Cevap Yazın

Powered by WordPress.com.

Up ↑

%d blogcu bunu beğendi: