Gigaset Keeper ile anahtar kaybetmeyin

Gigaset Keeper
Bluetooth® 4.0 sayesinde, yarı çapı 30 metre olan mesafede iliştirdiğiniz eşyanızı yada tanımladığınız cep telefonunuzu veya tabletinizi bulmanızı sağlar. LED ışık ve sesli uyarılarıyla eşyanızı, keeper üzerindeki düğmeye iki kere üst üste bastığınızda cep telefonunuzu veya tabletinizi çıkardığı uyarı sesleriyle bulabilirsiniz. iOS ve android uyumludur. Uzun ömürlü (1 yıl) pili çok kolay değiştirilebilir. Su geçirmez, 37 x 37 x 9,2 mm ölçülerinde ve sadece 12 gram ağırlığındadır.

Eşyalarınızı unutmayın
Keeper cafede çantanızı unutmamanızı sağlıyor. Telefonunuzla bağlantısı koptuğu zaman sizi uyarıyor, böylece çantanızı asla geride bırakmıyorsunuz.

Valiz takibi

Valiziniz geldiğinde sizi uyarıyor. Çok sık seyahat ediyorsanız ihtiyacınız Keeper. Valizinizi bagaja teslim etmeden keeperı üzerine takın. Böylece valiz sırasında beklemeyin, valiziniz geldiğinde keeper telefonunuza haber verir. Sizde basitçe uzanıp valizinizi alırsınız.

Telefonunuzu bulun

Keeper telefonuzu bulmanıza yardım ediyor.  Acil evden çıkmanız gerektiği zaman cep telefonunuzu evde aramakla zaman kaybetmeyin. Keeper’ın üzerindeki tuşa iki kere bastığınızda telefonuz çalmaya başlıyor. Böylece telefonunuzu rahatça bulursunuz.

Arabanızı bulun.
Bazı zamanlar, özellikle yabancı olduğunuz bir semtte aracınızı nereye park ettiğinizi hatırlamak zor olabilir. Uygulama keeper ile en son iletişimde olduğu noktayı ezberliyor. Böylece harita üzerinden arabanızı nerede bıraktığınızı görebiliyorsunuz.

Keeper_Vodanet

Bir Cevap Yazın

Powered by WordPress.com.

Up ↑

%d blogcu bunu beğendi: