Fanvil X210 IP Telefon Makinası

IP santralınız için mükemmel bir operatör konsolu arıyorsanız, Fanvil X210 IP Telefon tam aradığınız telefon. 0216 295 00 95 detaylar için size bilgi verelim.

Vodanet Teknik Departmanı

X210, günlük çalışmalarında yüksek arama hacimine sahip programlanabilir çok tuşlu ve gelişmiş özelliklere erişmesi gereken kullanıcılar için en üst düzey bir şirket IP telefonu. 4.3 “ana renkli ekranda 10 adet DSS tuşu, 2 × 3.5” ilave renkli ekranda 96 adet DSS tuşuna (32 fiziksel tek tuş ile erişime sahip) kadar olan X210, BLF, hızlı arama, grup yayınlama işlevi vb. Bu çarpıcı özelliklerin yanında HD ses kalitesi, entegre Bluetooth, Wi-Fi bağlantısı, EHS desteği sayesinde kablosuz kulaklık uyumlu, 2 adet Gigabit RJ45 ağ girişi, PoE desteği, IP kamera / SIP kapı telefonu entegrasyonu özellikleri sayesinde kurumunuza satın alabileceğiniz en üst düzey masaüstü IP Telefondur.

Geniş ekran özellikleri

4.3″ (480×272 piksel) geniş renkli ekran ve 2 adet 3.5″ (320×480 piksel) DSS tuşlarına sahip ilave renkli ekranlar ile kullanım çok kolaydır. Operatör konsolu, resepsiyon gibi alanlarda kullanım için idealdir.

Uygulama Kolaylığı

HD Ses Kalitesi

Ahizesiz konuşma için konumlandırılan hoparlör ve ahize tarafında HD ses kalite desteği için Opus ses kodeğini kullanır. Yeni eklenen destek ve daha büyük ses boşluğu, kaliteli ses, güçlü düşük frekans efekti sağlar.  Hoparlör, net, canlı ses iletişimi sağlayan tam net kapsama alanına sahiptir.

106 Adet Programlanabilir Tuş

İki adet 3,5 inç ilave ekran yanında konumlanan DSS proglanabilen tuşlar ile X210 üzerinde konforlu kullanım sayesinde diğer markalarda bulunan ilave tuş modülü satın almanıza gerek kalmadan 106 ilave tuş sağlar. Böylece hem kolay kullanım hemde maliyet tasarrufu sağlar. Ayrıca ana ekran yanında bulunan 10 adet programlanan esnek tuşlar Fanvil X210 IP Telefonu diğer masaüstü telefonlardan farklı bir yere koyar.

Entegre Bluetooth ve Opsiyonel Wi-Fi Özellikleri

Fanvil X210 opsiyonel eklenebilen USB Wi-Fi adaptör ile kablosuz ağ entegrasyonu, entegre Bluetooth, EHS kulaklık, akıllı telefon şarjı için USB portu veya diğer cihazları içeren çeşitli cihaz bağlantıları sunar . İki adet Gigabit bağlantı noktası, masaüstü bilgisayarınızı veya dizüstü bilgisayarınızı telefona bağlamanıza olanak tanır ve ekstra kablolamaya gerek yoktur.

IP Kamera / SIP video ile HD Video Çağrısı sunun Kapı Telefon Entegrasyonu

H.264 codec’i video ile donatılmış olup Fanvil X210 IP kamera veya entegre edilmesini sağlar. Eğer ziyaretçi ile iki yönlü konuşma, böylece Fanvil SIP görüntülü kapı telefonu ve onlara layık görüyorsanız, kapının kilidini X210 IP telefonunuzdan açın.

Özellikler

· 20 SIP hattı, 3 yollu konferans
· Hoparlör ve el cihazında HD ses kalitesi
· 4.3″ geniş renkli ekran
· Dahili Bluetooth özelliği
· DSS tuşları için 2 x 3.5″ ilave renkli ekranlar
· 106 DSS tuşu (42 üç renkli fiziksel tuş)
· Çift Gigabit port, entegre PoE · Wi-Fi bağlantısı (Wi-Fi dongle üzerinden)
· Video Codec H.264 görüntülü aramaları almak için destek
· 40 ve 50 derecelik 2 ayarlanabilir açıyla durabilme

 

Bir Cevap Yazın

Powered by WordPress.com.

Up ↑

%d blogcu bunu beğendi: