Fanvil Yeni IP Telefonlarını Tanıttı.

Global VoIP iletişim ürünlerinin profesyonel bir geliştiricisi ve üreticisi olan Fanvil, müşterilerine gelişmiş kurumsal seviyede görüşme deneyimi sağlamak için IP Telefon pazarında yeni model IP telefon XS / XU serisinin lansmanını duyurdu. Yeni nesil kurumsal IP telefonu olan Fanvil XS / XU serisi, hem görünüm hem de performans açısından klasik X serisinden daha üst seviyede yenilikler sunuyor.

Fanvil XS serisinde üç IP telefon modeli ve Fanvil XU serisinde her türlü müşteriyi gerekli kılan dört telefon modeli vardır. 

“Yeni iletişim teknolojisine olan girdilerimizi artırmanın yanı sıra, her zaman mükemmelliğin ayrıntılarına girmeye devam ediyoruz. Fanvil XS / XU böyle doğdu. ”

Fanvil Genel Müdürü: Feng Bo

HD Ses için Harman Hoparlör
Lüks bir özellik olan Harman hoparlör ile Fanvil XU series, kullanıcılar için kristal netliğinde bir ses deneyimi sunar. Ayrıca G.722 ve Opus’un geniş bant kodeği, stabil HD ses, hem yüksek bantta hem de düşük bantta ağ hızlarında etkindir; kurumsal iş hayatında verimlilikte büyük bir gelişme anlamına gelir.

Daha Kolay Kullanım İçin Kullanıcı Dostu Tasarım
Karmaşık arayüz talimatlarından kurtulmak için, Fanvil XS / XU serisi gibi, sezgisel erişime sahip bir masaüstü telefona sahip olmanız gerekir. Net geniş ekranlar ve yeni eklenen hat tuşları ve LED ışıklı fonksiyon tuşları, çalışanlarınızın iş verimliliğini artırmak için ideal bir seçimdir.

Esnek Çalışma için Daha Fazla Birlikte Çalışabilirlik
Ofisinizde artık kablo karmaşasına son! EHS kulaklık, dahili Bluetooth ve WiFi dongle aracılığıyla WiFi gibi aksesuarlar ile eşleştirilen Fanvil yeni serisi, masaüstünüzü düzenli tutmak ve çalışma esnekliğinizi teşvik etmek için tasarlanmıştır.

Güvenilir kalite ve yenilikçi teknoloji göz önüne alındığında, Fanvil XS / XU serisi, pazardaki en popüler IP telefonlarından biri olma hedefindedir.

Fanvil hakkında
2002 yılında kurulan Fanvil Technology Co., Ltd., küçük ve orta ölçekli işletmelere ve aynı zamanda büyük görev kritik kurumsal ortamlara yönelik VoIP iletişim cihazları ve çözümleri sunan dünya çapında profesyonel bir VoIP ürün geliştiricisi ve üreticisidir . Fanvil, kullanıcılarına iletişim teknolojisi ihtiyaçlarını karşılama ve değer performans beklentilerini karşılamaya odaklanıyor. Fanvil VoIP cihazları her zaman profesyonel ses kalitesi, zengin fonksiyon, mükemmel kalite, kusursuz hizmet ve rekabetçi fiyat imkanları sunar.

Fanvil ürünlerini ITSUPERSTORE.NET adresinden her zaman en uygun fiyatlar ile temin edebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

Powered by WordPress.com.

Up ↑

%d