Jabra, 4. jenerasyon gerçek kablosuz kulaklık ürününü tanıttı. Jabra Elite 75t

• En iyi konfor ve güvenli kullanım için test edilmiş yeni küçük, kompakt kulaklık şekli
• Jabra Elite 65t’den% 20 daha küçük ve% 50 daha fazla pil ömrü
• Şarj durumuyla 28 saate kadar uzayan 7.5 saate kadar pil ömrü
• Net görüşmeler için üstün ses ve 4 mikrofon teknolojisi
• Müzik deneyimini Jabra Sound + uygulamasıyla özelleştirin

Kişisel çözümler ve ofis çözümleri konusunda lider olan Jabra, yeni nesil gerçek kablosuz kulaklıkları olan Jabra Elite 75t’yi duyurdu. Daha uzun süre pil kapasitesi ile tasarlanan ve daha iyi kulağa oturacak şekilde tasarlanan Elite 75t, Elite 65 t’nin hayranlarının özellikle daha uzun pil ömrü ve daha küçük, daha güvenli bir batarya ömrü ile aynı muhteşem çağrı kalitesi ve müzik dinleme konforu, her şeyi bir adım öteye taşıyor.

150 yıllık ses mühendisliği mükemmellik ile yan yana, Jabra gerçek kablosuz kulaklıklar segmentinde kanıtlanmış bir başarısı var. Elite 75t, kardeş şirket GN Hearing’den daha düşük bir güç platformuna, bağlantı teknolojisine ve daha ergonomik mimarı yapısı ile dört kuşak gerçek kablosuz kulaklık olarak üretilen Elite serisinden kazanılan deneyimler ile mükemmel bir ürün oluşturuldu.

Elite 75t, optimum kulaklık şekli ve boyutu ile daha fazla konfor sağlamak için özel olarak tasarlanmıştır. Kulaklıklar güvenli bir şekilde oturması için kapsamlı bir şekilde test edilmiştir, bu nedenle kullanıcılar, hangi faaliyette bulunacaklarına bakılmaksızın, kulaklıkların sağlam bir biçimde takılacağından emin olabilirler. Şık tasarım Elite 75t’yi daha küçük kulaklar için bile ideal kılarken, ergonomik şekil o kadar rahat ki, kullanıcılar müziklerinin tadını çıkarabilir ve uzun süre telefon görüşmeleri yapabilirler.

Kullanıcı ihtiyaçlarını belirleme
Jabra, bir dizi kullanıcı arasında kulaklara rahatça uyan en uygun 3D şekli ve boyutunu belirlemek için global kullanıcıların binlerce kulak taramasına dayanan bir rahatlık ve uyum simülasyon modeli geliştirdi. Bir adım daha ileri götüren Jabra, gerçek bir kablosuz deneyiminin önündeki engelleri belirlemek için kullanıcı ihtiyaçları ve tercihleri hakkında değerli bilgileri de bir araya getirdi.

Daha fazla pil ömrü tüm tüketicilerin talebidir, Jabra’nın Elite serisine en yeni ilavesiyle kullanmak istediği cihazlara daha iyi uyum ve bağlantı kolaylığı. Elite 75t, şarj çantasıyla 28 saate kadar pil ömrü ve 7.5 saat olmadan pil ömrü sunar. Aceleci olanlar, hareket halindeyken modern yaşam için en mükemmel ihtiyaç duyduğunuzda pilin bitmemesini sağlayan hızlı USB-C şarjını kullanıcıların hoşuna gideceğini düşünüyoruz. Önümüzdeki günlerde kablosuz bir şarj varyasyonu da tanıtılacaktır.

Akıllı mühendislik, yeni kompakt boyutun, tüketicilerin Jabra’dan bekledikleri temelleri sağlamaya devam etmesini sağlar; yani sağlam bağlantı, dayanıklılık, kullanım kolaylığı, üstün çağrı ve müzik deneyimi. Jabra’nın en yeni gürültü ve rüzgar azaltma algoritmalarıyla geliştirilmiş 4 mikrofonlu arama teknolojisi ile telefon görüşmeleri yapmak ve almak harika bir deneyim olacaktır. Bu özellik, cadde ya da metro gibi yoğun ortamlarda bile, telefon görüşmelerini yanıtlama güvenini verir. Kolay erişim sağlayarak ve mıknatıs ekleyerek şarj çantasının kullanım kolaylığını arttırılması çok iyi olmuş.

“IFA 2019’daki en büyük haberimiz aynı zamanda en küçüğümüzdür. Gerçekten kablosuz bir deneyim için değişen müşteri beklentilerini dinlemeye ve sağlamaya olan bağlılığımızın bir sonucudur. Harika bir ürün almak ve daha iyi hale getirmek karmaşık bir girişimdir ve bugün tam olarak elde ettiğimiz şey budur. Hareket halindeyken yaşam tarzları için en rahat ve uzun ömürlü çözümü sağlayarak kulaklık deneyimini yükselttik. Ödüllü Elite yelpazemize en yeni, en yenilikçi ürünümüz olan Elite 75T’yi ağırlamaktan heyecan duyuyoruz ”dedi.

Jabra CEO: René Svendsen-Tune

Kullanıcılar, randevuları ayarlamak, yakındaki olayları bulmak veya mesajlarını okumak için ihtiyaç duydukları bilgilere hızla erişerek Alexa, Siri® veya Google Assistant™ cihazlarına anında bağlanabilir. Ayrıca, Bluetooth 5.0, kullanıcıların Elite 75t’yi akıllı telefonlarına sorunsuz bir şekilde bağlamalarını sağlar.

Jabra Sound + uygulaması, kullanıcıların ses yardımcısını seçmelerine, müzik profillerini ekolayzır ile kişiselleştirmelerine, yakındaki gürültüyü duymak istediklerini (HearThrough) değiştirmek, arama tecrübelerini ayarlamak, pil şarjını takip etmek ve çok daha fazlasını sağlar.

Elite 75t iki renkte sunulacak. Kullanıcılara tercih ettikleri tarzlara uyacak şekilde çeşitli seçenekler sunan Titanyum Siyah ve Altın Bej renkleri tercihlerine sunulacaktır. Bu iki renk seçeneği ITSUPERSTORE.NET‘den temin edebileceksiniz.

Başlıca özellikler:
• Konfor ve güvenli oturması için test edilmiş yeni kompakt kulaklık şekli
• 7,5 saatten fazla pil ömrü, şarj durumuyla 28 saate kadar
• Gürültülü ve rüzgarlı ortamlarda bile net aramalar için 4 mikrofon teknolojisi
• USB-C ile hızlı şarj
• Ses kesintisi olmadan güvenilir gerçek kablosuz bağlantı
• Jabra Sound+ uygulamasında mevcut olan özelleştirilebilir ekolayzır ile müziklerinizi keyifle dinleyebilirsiniz
• IP55 dereceli dayanıklılık ve toza ve suya karşı dayanıklılık
• Amazon Alexa, Siri® ve Google Assistant ™ ‘a tek dokunuşla erişim
• Tüm Bluetooth ses özellikli telefonlar ve tabletlerle uyumlu
• Jabra Sound + tamamlayıcı uygulaması iOS ve Android cihazlarla uyumludur.

Bir Cevap Yazın

Powered by WordPress.com.

Up ↑

%d blogcu bunu beğendi: