Grandstream Wi-Fi WP820 IP Kablosuz Telefon, wifi telefon, WP820 fiyat

Grandstream WP820, perakende, lojistik, tıbbi ve güvenlik dahil olmak üzere çeşitli işletmelere ve dikey pazar uygulamalarına uyacak şekilde tasarlanmış taşınabilir WiFi kablosuz telefondur. Bu güçlü, taşınabilir WiFi telefon, entegre çift bant 802.11a / b / g / n WiFi desteği, gelişmiş anten tasarımı ve dolaşım desteği ve kulaklık ve mobil cihazlarla eşleştirme için entegre Bluetooth ile donatılmıştır. 7.5 saat konuşma süresi ve çift MIC ile HD ses ekleyerek, WP820 tüm taşınabilir telefon gereksinimlerine uyacak şekilde güçlü özellikler, mobilite ve dayanıklılık kombinasyonu sunar. WP820 için bir seferde 8 pili şarj edebilen bir batarya şarj paketi olan GMC08 ayrı olarak temin edilebilir.

Genel özellikler

 • Verimli anten tasarımına ve gelişmiş dolaşım desteğine sahip çift bantlı WiFi
 • Kulaklıkları ve mobil cihazları senkronize etmek için Bluetooth (rehber ve arama aktarma)
 • AEC ve Gürültü Kalkanı Teknolojisine sahip HD ses ve çift MIC tasarımı
 • Şarj edilebilir 1500mAh batarya, 7.5 saat konuşma süresi, 150 saat bekleme süresi
 • Bas-konuş, panik ve diğer ilgili işlevler için ivmeölçer ve yapılandırılabilir düğme
 • Mikro USB bağlantı noktası ve 3,5 mm kulaklık girişi
 • 2 SIP hesabı, 2 satır
 • Telefonun ekranına / tuşlarına uyan özel Android uygulamalarını destekler
 • Bir seferde 8 adede kadar pili şarj edebilen şarj cihazı (GMC08) ayrıca mevcuttur

Kullanım alanları

Yeni Grandstream WiFi telefonu, mobil halde ofis içinde haraketli çalışma ortamı olan tüm ortamlarda mükemmel bir çözüm olacaktır. Geniş alana sahip tüm işletmeler için optimum bir çözüm olan WP820 wifi ip telefon özellikle çok katlı çok büyük ofisleri, depoları, inşaat alanlarını, hastaneleri, perakende mağazalarını ve ticari alanlar için yeni nesil bir kablosuz santral çözümüdür.

 • Geniş alanlı ofisler : Çok sayıda yere yayılan bölgesel ofisler ve genel merkezler için WP820 idealdir. Çalışanların katlar arası ve bölümler arasında seyahat ederken bile konuşmalarına devam etmelerini sağlar. WP820 kapsamlı kablolama içermediğinden, modern açık ofis konseptlerinde sorunsuz çalışır.
 • Depolama, İmalat ve İnşaat:  WP820, iş sahasında ve üretim sahasında hareketlilik odaklı personel için çözümdür. Ulaşılabilirlik bu ortamlarda zamana duyarlı olduğundan, bir mobil cihazın elinizin altında olması kritik öneme sahiptir. AEC ve Noise Shield Teknolojili çift MIC tasarımı, bu gürültülü alanlarda konuşmaların duyulmasını sağlar. 1.2 metreden düşmeye karşı güvenli olan WP820’ye de dayanıklılık eklenmiştir.
 • Tesis Güvenliği:  Telefon, alışveriş merkezi, halka açık tesis, etkinlik salonu, otel, okul ve daha fazlası gibi güvenli bir tesiste kullanılabilir. Cihaz hala tam olarak bağlıyken personelin hareketli kalmasını sağlar. Bas-konuş, panik düğmeleri ve dahili bir ivmeölçer, ayrıca GDS3705 / 10 ile entegrasyon, güvenlikle ilgili roller ve alanlar için mükemmel bir seçimdir.
 • Sağlık Merkezleri : Hastaneler ve sağlık tesisleri, yüksek verimlilik destekleyici özelliklere sahip mobiliteye ihtiyaç duyar. WP820, kişisel bir uzantı ve organizasyon çizgisi sağlayan 2 satırı destekler. Tıbbi tesisler ayrıca MD5 ve Md5-sess tabanlı kimlik doğrulama, SRTP, TLS ve 802.1x medya erişim kontrolü gibi yerleşik güvenlik özelliklerinden de faydalanacaktır.
 • Perakende Satış Mağazaları : WP820, çalışanların müşteri hizmetleri yeteneklerini artıracak. Çalışanların eller serbest olmadığı aşırı yoğun ortamlar için, bir Bluetooth kulaklığı eşleştirin ya da kulaklık bağlantı noktasını kullanın. İki SIP hesabı, çalışanların aynı anda birden fazla müşteriyi desteklemesini sağlar. Tek bir çalışan bile bu cihaz sayesinde büyük verimlilikle daha fazlasını yapabilecektir.

Wi-Fi ip telefon arayan firmalar için Grandstream WP820 oldukça iyi bir çözümdür. WiFi dect telefon ip santral ile uyumluluk konusunda uzman teknik ekibimiz size destek olacaktır 0216 295 00 95 bizi ararsanız ücretsiz keşif ve fizibilite çalışması için bir araya gelebiliriz. Ayrıca mevcut Access Point’leriniz ile wifi telefon kesintisiz çalışır mı gibi aklınıza gelen sorularınızın cevapları için bizi arayabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

Powered by WordPress.com.

Up ↑

%d blogcu bunu beğendi: