Çağrı Merkezi Kulaklıkları

Jabra çağrı merkezi yani diğer bir değişle call center kulaklıkları kablolu ve kablosuz çalışabilmektedir, gürültü önleme özellikli mikrofona sahiptir ve PC, masaüstü telefon, akıllı telefon gibi tüm mobil cihazlar ile tam uyumlu çalışabilmektedir.

Size en uygun kulaklığı bulun

Çalışma şeklinize uygun çağrı merkezi kulaklığı Jabra ürün portföyünde bulabilirsiniz. Bunun için sadece 0216 295 00 95 aramanız yeterlidir. Size en uygun kulaklığı test ederek seçebilirsiniz. Telefon görüşmelerinde masanızdan uzaklaşmanıza izin veren kablosuz kulaklıklardan ekonomik kablolu kulaklıklara kadar uzanan ürün portföyümüzden size en uygun kulaklığı bulun. Masaüstü telefonunuz için QD modeli veya bilgisayarınız için USB modeli temin edilebilen tüm Jabra kulaklıklar, çalışma ihtiyaçlarınıza uygun, çok yönlü birer çözüm olarak ITSUPERSTORE ile birlikte öne çıkıyor.

Daima iletişim halinde kalabilmeniz ve önemli müşteriniz ile yaptığınız görüşmelerin mümkün olduğunca pürüzsüz geçebilmesi için, Jabra kablosuz kulaklıkların hem Bluetooth hem de DECT destekli modellerini ITSUPERSTORE‘da bulabilirsiniz. Dahası, işinize odaklanabilmenizi sağlayan gürültü önleyici kulaklıklar da ürün portföyümüzde beğeninize sunulmaktadır. Detaylı bilgi ve ortam gürültü testleri içinde bizi arayın (0216 295 00 95).

Uzun ömürlü olması için tasarlanmış bir kulaklık: Jabra Biz2300

Yoğun bir çağrı merkezinde sağ kalabilecek şekilde tasarlanan Jabra Bir 2300, bozulan kulaklıkların sayısını düşürür, işinizin daha az aksamasını sağlar ve toplam sahip olma maliyetinizi düşürür.

  • Takviyeli kablo, çağı merkezi ortamına dayanıklıdır ve ofis koltuklarının tekerleklerine, keskin objelere ve günlük kullanım sonucu oluşabilecek darbelere karşı korur
  • Mikrofon kolu, kırma riski olmadan 360 derece döndürülebilir. Biz buna FreeSpin™ diyoruz.

Temsilciler için gün boyu konfor

Aşırı hafif ve mütevazi tasarım, temsilcilerinizin daha az yorulmasını ve yapılan görüşmelerin daha verimli olmasını sağlar.

  • Mono versiyonu 49 gram (1,73 oz) ve çift taraflı Duo versiyonu 68 gram (2,4 oz) ağırlığındadır
  • Ayarlanabilir taç bandı ve mikrofon kolu ile en ideal kullanım için ayarlanabilir
  • Ses seviyesinin ayarlanması, aramalarınızın sessize alınması ve daha fazlası kumanda birimi üzerinden yapılabilir
  • PeakStop™ teknolojisi, aniden oluşan yüksek seviyeli sesleri kulağınıza ulaşmadan anında keser: 118 dB’den yüksek tüm sesler filtrelenir.

Birinci sınıf ses

Yüz yüze görüşme kalitesi ve daha fazla müşteri memnuniyeti, hem temsilcinin kulağında ortam gürültüsü azaltılmış ses hem de hava darbelerini engelleyen bir gürültü önleyici mikrofon gerektirir. Jabra Biz 2300 bu iki özelliği de sunar.

  • HD ses teknolojisi, karşı tarafı net biçimde duyabilmenizi sağlar
  • Çevresel sesi azaltan hoparlörler sayesinde görüşmenize odaklanabilirsiniz
  • Özel tasarımlı “air shock” arka plan gürültü önleyici mikrofon, görüşmelerde sıkça duyulan nefes ve geri plandaki oluşan gürültü seslerini filtreler.

Uyumluluk

Jabra mikrofonlu kulaklıklar ve hoparlörler, 10.000’den fazla geleneksel masaüstü telefon ile kutudan çıktıkları gibi çalışır. Gelecekte de kullanılabilecek şekilde tasarlanan Jabra ürünleri, Skype for Business’dan Mirosoft Teams ve Alcatel-Lucent’e kadar tüm yazılım telefonları ve web istemcileri ile uyumludur.

Kaliteli müşteri hizmetleri vermenin yolu güvenilirlikten geçer. Ofis düzenininiz ne şekilde olura olsun, Jabra’nın çağrı merkezi kulaklıkları bugün sundukları kullanım kolaylığını yarın da sunmaya devam eder.

Yalnızca müşterilerinizi memnun bırakmakla kalmaz, çalışanlarınızı da memnun eder.

Önerdiğimiz Çağrı Merkezi Kulaklıkları

Çağrı merkezi kulaklığı satın almak için 0216 295 00 95 bizi arayın. Demo ve teklif talepleriniz için bizi aramanız yeterlidir.

itsuperstore.net

Bir Cevap Yazın

Powered by WordPress.com.

Up ↑

%d blogcu bunu beğendi: