Airtame Kablosuz Sunum Paylaşımı

Kablosuz sunum paylaşımı

Lider kablosuz ekran paylaşım ve işbirliği platformu Airtame (Türkiye distribütörü www.vodanet.com.tr), günümüzde pazar lideri ekran yansıtma firması olan AirServer ile özel bir ürün ortaklığına girdiğini duyurdu . Airtame 2 kullanıcıları, AirServer’ı etkinleştirme seçeneğine sahip olup, kullanıcıların AirPlay, Google Cast ve Miracast aracılığıyla ekranlarını herhangi bir cihazdan herhangi bir ekrana yansıtmasını veya görüntülemesini sağlar.

Airtame’nin Windows, macOS, Chromebook ve Linux için önde gelen masaüstü uygulamasına sağlam bir eklenti olarak, bu ortaklık kullanıcılara ek bir ücret ödemeden tam esneklik sağlar.

Ortaklık, hangi Airtame donanımlı ekranların AirServer’ın etkinleştirilmiş olacağına karar verirken müşterilere maksimum esneklik sağlar. Airtame Cloud’u kullanan BT yöneticileri, tüm Airtame 2 cihazları için AirServer desteğini etkinleştirebilir. Bir, iki veya üç ekran yansıtma seçeneğini etkinleştirmek ve kullanım durumuna, yere ve / veya ağ yapılandırmasına bağlı olarak belirli ekranlara erişimi sınırlamak mümkündür.

Ortaklık, Google Cast, Miracast ve AirPlay’in yayımlanmasının ötesine geçen vizyoner ve müşteri odaklı bir teknoloji yol haritasıyla birlikte geliyor.

“AirServer ile bu stratejik ortaklığı başlatmaktan heyecan duyuyoruz. Bu, mevcut ve gelecekteki tüm müşterilerimizin, herhangi bir cihazdan ekranları yansıtabileceği anlamına gelir. Bir işletme veya eğitim ortamında, sunum yapanlar bir uygulamayı indirmeden istedikleri herhangi bir cihazı kullanabilirler. Konuk konuşmacılar bile doğrudan girebiliyor, ”diye açıkladı Airtame’in kurucu ve CEO’su Brian Kyed. “AirServer’ın güvenilirlik ve güven konusundaki yıldız itibarı, müşterilerimizin genişletilmiş bağlantı konusunda tam güven duymaları anlamına geliyor. Birlikte, gerçek çapraz platform ve sınıfının en iyisi olmanın ne anlama geldiğinin zirvesine ulaştık. ”

“Tüm ofis, okul ve misafirperverlik ortamlarında kendi cihazınızı getirmek için Airtame ile ortak çalışmaktan memnuniyet duyuyoruz. Airtame gibi, AirServer da bağlantının kablosuz ve sorunsuz olması gerektiğine inanıyor. AirServer’ın, cihazlarını yerleşik ekran yansıtma özelliğini kullanarak herhangi bir cihazı taşıyan herhangi bir kullanıcının Airtame’e hızlı ve kolay bir şekilde erişmesine izin vermesinden memnuniyet duyuyoruz ”dedi.

Airtame CEO – Brain Kyed

Google Cast için AirServer desteği herkese açık beta sürümünde zaten mevcut. Miracast ve Airplay desteği 2020’nin başlarında takip edilecek.

6 yıldır devam eden yıllık % 75’lik büyümeyi sağlayan Airtame için yeni bir teknolojik ilerleme. Böylece eksiksiz bir kablosuz sunum paylaşım cihazı olacak olan Airtame 2 daha çok firma tarafında tercih edilecek.

Bir Cevap Yazın

Powered by WordPress.com.

Up ↑

%d blogcu bunu beğendi: