Fanvil X7 IP Telefon

Fanvil kurumsal firmalar için gelişmiş yeni nesil IP telefonu X7’yi tanıttı.

FANVIL X7 IP TELEFON

En güçlü IP telefon modellerinden biri olan Fanvil X7 ile tüm çağrı hacminizi kontrol edebilirsiniz. Hızlı arama döngüsü için kolay kullanımına ve geniş renkli bir bildirim ekranına ihtiyaç duyan kullanıcılar için mükemmel bir seçim olan X7 ofis telefonu, ofis yöneticileri ve firma sahipleri için ideal bir seçim olacaktır.

Modern ve net bir tasarıma sahip Fanvil X7, tüm önemli bilgilere anında erişmesi gereken iş kullanıcıları için üst düzey bir kurumsal IP telefonudur. 127 adede kadar DSS tuş girişi için 7 inç kapasitif dokunmatik ekrana ek olarak, 20 SIP hattı desteği, Opus destekli HD ses, Dahili Bluetooth, Wi-Fi bağlantısı ve daha fazlasını sunuyor.

Dokunmatik ekranda konumlandırılan 127 adet renkli esnek programlanabilir tuşları ile BLF (meşguliyet izleme) / DSS hızlı erişim özellikli tuşları ile ilave tuş modülü gerektirmeden üst düzey özellikli bir telefon özelliği sağlar.

FANVIL X7C IP TELEFON

Modern ve net bir tasarıma sahip Fanvil X7C, tüm önemli bilgilere anında erişmesi gereken iş kullanıcıları için üst düzey bir kurumsal IP telefonudur. 5 inç yüksek çözünürlüklü renkli ekrana ek olarak, telefon ayrıca 20 SIP hattı, Opus destekli HD ses, 60 adede kadar DSS tuşu (12 fiziksel), Dahili Bluetooth, Wi-Fi bağlantısı ve daha fazlasını sunuyor.

Ana ekranın yanında konumlandırılan 12 adet renkli LED ışıklı esnek programlanabilir tuşları ilave sayfalarla 60 adede kadar BLF (meşguliyet izleme) / DSS hızlı erişim özellikli programlanabilir tuşları ile ilave tuş modülü gerektirmeden üst düzey özellikli bir telefon özelliği sağlar.

Bir Cevap Yazın

Powered by WordPress.com.

Up ↑

%d blogcu bunu beğendi: