Jabra Elite Active 75t ve Elite 45h kulaklıkları duyurdu

Jabra, 7 Ocak – 10 Ocak 2020 tarihleri arasında Las Vegas’ta düzenlenen CES 2020’de iki yeni ürün piyasaya sürüyor. Jabra, şimdiye kadar ürettiği tüm modellerde olduğu gibi Elite 75t’den sonra fitness odaklı “Active” model ismi ile Elite 75t gerçek kablosuz kulaklıklarının yeni modelini duyurdu. 2020 yılının ilk çeyreğinden sonra piyasaya sürülmesi planlanan Elite Active 75t, “toz ve ter direnci için dayanıklı bir kaplama” özelliğine sahip olacak ve IP57’ye karşı su / ter direncini artıracak. (Standart Elite 75t kulaklıkların IP55 derecesi zaten vardı, bu da ara sıra yağmur ve hafif egzersizler için yeterli olmasını sağlar, ancak ağır antreman programı uygulayan sporcular için oluşacak deformasyonun önüne geçemez.) Pil ömrü standart Elite 75t ile aynıdır: tek bir şarjla 7,5 saat ve şarj kutusunu hesaba kattığınızda toplam 28 saat şarj süresi kullanıcısına sağlamaktadır.

Jabra Elite Active 75t gerçek kablosuz kulaklıklar Türkiye geliş tarihi henüz tam netleşmemesine karşın 2020 yılının 2.çeyreğinde gelmesini bekliyoruz. Jabra Elite Active 75t ağır antreman yapan sporcular için gelişmiş ter direncine ihtiyacınız yoksa, bir başka tercih nedeni Elite Active 75t’nin yeni renk seçenekleri olabilir. Jabra, Elite Active 75t’yi altı renk seçeneği ile piyasaya sürmeyi planlıyor. CES 2020 fuarında gördüğümüz renk seçenekleri arasında lacivert, siyah, titanyum siyah, gri ve açık yeşil gibi geniş bir renk alternatifi ile piyasaya sürecek.

Las Vegas CES2020’de gördüğümüz diğer yeni ürünün ise Jabra Elite 45h olduğunu gördük. Jabra’nın Elite 45h ekonomik kablosuz kulaklık segmentinde oyunun kurallarının yeniden yazacağa benziyor. Tek şarjla 40 saate kadar kablosuz kullanım imkanı sağlayan Elite 45h ve 15 dakika kadar şarj ile sekiz saat dinleme süresi elde edebilirsiniz. Kulaklıklar hareket halindeyken kolay taşıma için katlanabilen ergonomik yapısı ile beğeni topluyor. 40mm hoparlör sürücüleri oldukça yeterli gözüküyor, telefon görüşmeleri için çift mikrofon teknolojisi, Bluetooth 5.0 ve tercih ettiğiniz ses asistana (siri, google gibi) tek dokunuş ile ulaşabiliyorsunuz.

2020 yılı içinde Jabra yeni yazılım güncellemeleri yapacağını CES2020’de duyurdu, Jabra MyControls ve Jabra MySound adlı iki yazılım özelliğini etkinleştirecek. MyControls, kulaklığın işlevselliğini sadece bir kulaklık kullanma özelliğini içerecek şekilde genişletecektir. Bu aynı zamanda sol ve sağ kulaklıktaki işlevleri tek kulaklık gereksinimlerinizi karşılayacak şekilde yapılandırmanıza olanak tanır.

Jabra MySound özelliği, daha önce diğer bazı kulaklıklarda gördüğümüz gibi kişiselleştirilmiş bir dinleme deneyimi sağlayacaktır. Jabra, kişisel profilinizi oluşturmak için kullanıcıları basit bir testten geçirecek olan kardeş şirketi GN Hearing’in teknolojisini kullanacak.

Bir Cevap Yazın

Powered by WordPress.com.

Up ↑

%d blogcu bunu beğendi: