Lenovo ThinkSmart Hub 500 fiyat, teknik inceleme, özellikler …

Lenovo ThinkSmart Hub 500 Demo İçin Bizi Arayın Sizi Ziyaret Edelim.

Vodanet iletişim Hizmetleri – 0216 340 76 40

Microsoft Skype for Business, Teams ve Zoom gibi video konferans platformları yaygınlaştıkça firmaların daha kaliteli video konferans toplantıları beklentileri artmaktadır. Kurumsal seviyede video konferans toplantıları yapabilmek için Microsoft Skype for Business, Teams ve Zoom çözümleri her geçen gün platformlarına yeni özellikler ilave ederken görüntü kalitelerini daha iyiye taşımaktadır. Firmalar bu alt yapıları kullanırken sunucu yatırımlarının planlamalarını ve bulut yatırımlarını sistem kurulumlarında göz önüne aldıkları kadar 2020 yılından itibaren toplantı odalarında daha kaliteli ve daha kolay video konferans toplantılar organize edebilmek için daha güçlü ve uyumlu ekipman seçiminde de aynı hassasiyeti göstermektedirler. Sistemin başarısı ve bilgi işlem departmanı desteği olmaksızın kolay, sorunsuz konferans görüşmeler için Lenovo tarafından üretilen ThinkSmart Hub 500 kurumsal firmalar için toplantı odasında video konferans sorunlarını tamamen çözen akıllı bir ekipman olacaktır.

Platformunuzu seçin

Lenovo Hub 500, hem Microsoft Teams (Skype Kurumsal dahil) hem de Zoom Rooms için özel üretilmiş modelleri mevcuttur. Hangisini seçerseniz seçin, kendi platformu için optimize edilmiş ve aynı verimli işlevsellik, amaca yönelik tasarım, oda boyutları arasında ölçeklenebilirlik, ThinkShield özellikli güvenlik, ve değerlendirmeden konuşlandırmaya kadar güvenilir destek hizmetleri sunar.

Zamandan ve paradan tasarruf edin

Her toplantı öncesinde çalışmayan teknik ekipmanlardan kurtularak kayıp zaman maliyetini ortadan kaldırabilirsiniz. Toplantı başlangıç ​​zamanları birkaç dakika bile rutin olarak ertelendiğinde, hem zaman maliyetleri artar hemde video konferans toplantılarının verimliliği azalır. Teknolojinin işinizi kolaylaştırması yerine zaman ve para kaybetmenize izin vermeyin. ThinkSmart Hub 500 stabil, sorunsuz ve verimli video konferans toplantıları yapmanıza yardımcı olacaktır. Dahili ses ve video ile tek bir düğmeye bastığınızda herkes hemen video konferans toplantınıza dahil olacaktır.

360 derecede birlikte çalışın

Lenovo ThinkSmart Hub 500 entegre dokunmatik ekranı toplantı odanızdaki toplantı masanızda konumlandırabilirsiniz. Dokunmatik ekranı parlama önleyici, leke tutmayan ve dönebilen ergonomik yapısı ile masa etrafında oturan tüm katılımcılar tarafından kolayca kullanılabilmeyi sağlar. Toplantı odasındaki tüm katılımcılar video konferansı yönetebilir ve kolayca dahil olabilirler. Cihaz ayrıca, çağrının durumunu gösteren üç renkli bir LED ışık halkasına da sahiptir. Ayrıca dahili 2 adet 360° kapsama alanına sahip mikrofon ve Dolby Audio premium hoparlör kalitesi ile görüşmenin net duyulmasını sağlarken yenilikçi kablo yönetim sistemi kablo karmaşasını ortadan kaldırmaya yardımcı olur.

Dünya çapında toplantıları kolaylaştırmak için tasarlandı 

İster firma çalışanı, ister katılımcı, ister bilgi işlem destek ekibi ya da misafir olarak Hub 500 toplantılarınızı daha iyi bir deneyim haline getirecektir. Video konferans toplantıları için tasarlanan Hub 500, çeşitli ortamlar için bir çözüm sağlayarak küratörlü aksesuarların bir karışımıyla çeşitli oda boyutlarında kolayca ölçeklendirilir. Yaklaşık 180 ülkede mevcuttur ve küresel olarak kolayca yapılandırılabilir. Bu şekilde, kuruluşunuzdaki herkes sisteme uyumludur ve ister yan oda ister dünyanın dört bir yanındaki bir odadan arıyor olsunlar, tutarlı ve kesintisiz bir deneyim Lenovo ThinkSmart Hub 500 ile mümkündür.

Gelişmiş güvenlik ve yönetilebilirlik

Hub 500, Lenovo’nun endüstri lideri güvenlik çözümleri paketi olan ThinkShield ile etkinleştirildiğinden gizliliğinizi ve verilerinizi korur. Ayrıca, önceden yüklenmiş Windows 10 IoT Enterprise yazılımı akıllı kurumsal düzeyde koruma sağlarken Intel vPro işlemci uzak aygıtları korumanıza yardımcı olur. Ayrıca, fiziksel bağlantı noktalarını sabitlemek ve kabloların kazayla çıkarılmasını önlemek için kablo yönetim kapağı kilitlenir.

Bir Cevap Yazın

Powered by WordPress.com.

Up ↑

%d blogcu bunu beğendi: