Jabra Elite 45h fiyat

Jabra, ekonomik kablosuz kulak üstü kulaklık kategorisinde bulunan kulaklıklar için yeni bir standart belirliyor. Jabra Elite45h fiyat ve stok durumu için bizi arayabilirsiniz.

Kişisel ses ve ofis çözümlerinde lider olan Jabra, rekabetçi fiyat noktasında sınıfının en iyisi kulak üstü kablosuz kulaklık olarak tasarlanan Jabra Elite 45h’yi duyurdu. Kulaklıklar, tek bir şarjla 40 saate kadar inanılmaz uzun pil ömrü ve üstün bir müzik deneyimi sunan büyük hoparlörler sunmaktadır. Müzik dinlerken ayrıcalıklı ses kalitesini, netliği ve kablosuz özgürlüğü deneyimleyin. Jabra’nın kulaklıkları üstün ses kaliteleri ile yıllardır kendini kanıtlamış üstün teknolojiler ile üretilmektedir. Bu kulaklık kategorisinin en büyüğü olan gelişmiş 40 mm’lik hoparlörler ile müziğinizi istediğiniz yerde harika bir ses kalitesi ile dinleyebilirsiniz.

Jabra Elite 45h, bireysel işitme profillerine dayalı ses deneyimlerini optimize etmek ve kişiselleştirmek için oluşturulan Jabra ve kardeş şirket GN Hearing’in yenilikçi yeni teknolojisi Jabra MySound’a sahiptir. 

Jabra Elite 45h, şık tasarımının yanında birinci sınıf malzemelerle üretilmiştir ve uzun süreli kullanım düşünülerek sağlam materyaller kullanılarak tasarlanmıştır. Hafif kafa bandı ve yumuşak oval kulak yastıkları, daha fazla konfor için kulağınızda uzun süre sizi rahatsız etmeden kullanım konforu sağlar. Elite 45h günlük yaşamın koşuşturmacasına dayanacak şekilde tasarlanmış etkileyici bir ses deneyimi sunar. 

Jabra MySound

Elite 45h kişisel tercihler sağlamak ve her bir kullanıcı için ses deneyimini yükseltmek üzere tasarlanmıştır. Kulaklıklar ses deneyimini kişiselleştirmek için birinci sınıf işitme cihazı üreticileri olan kardeş şirket GN Hearing’in işitme uzmanlığından ve teknolojisi kullanılarak üretilmiştir. Jabra tarafından geliştirilen MySound ile müzik sesi kullanıcısına özel gerçek anlamda kişiselleştirilmiş bir deneyim için optimize edilmiştir. Kullanıcılar bip seslerinden oluşan bir teste girmek için Elite 45h’yi Jabra Sound + uygulamasına bağlayacaklardır. Testin ardından kulaklıklar her kullanıcının benzersiz işitme profiline göre kalibre edilir. Elite 45h, MySound özellikli ilk kulaklıklar olup 2020 yılının 2. çeyreğinde gerçek kablosuz kulaklık segmentinde üretilen Elite 75t ve yeni Elite Active 75t bu özelliği destekleyecektir. 

Kompakt ve sağlam tasarım

Elite 45h, gün içinde hareketli bir yaşama sahip kullanıcılar için üretilmiş olup ekonomik fiyatı ve yüksek üretim kalitesi ile 2020 yılının satış rekorlarını kırmaya aday olduğunu ITSUPERSTORE olarak görüyoruz. Kompakt, katlanabilir ve hafif olan Jabra Elite 45h günlük hayatınıza mükemmel uyum sağlamak üzere tasarlanmıştır. Kulaklığı ister çantanıza atın ister boynunuzda tutun, en sevdiğiniz parçalar ve arkadaşlarınızdan gelen aramalar her zaman elinizin altında olsun. Kompakt, katlanabilir tasarım, uzun pil ömrü nedeniyle seyahat ederken yada çalışırken bile sizi yarı yolda bırakmaz. Jabra Elite 45h, tam şarjla 40 saatlik kesintisiz kullanım sunar ve sadece 15 dakikalık şarjla 8 saate kadar dinleme süresi için hızlı şarj olanağı sunar. 

Üstün mikrofon performansı

Jabra Elite 45h’ın birden fazla mikrofon kombinasyonu ile birleştirilmiş güçlü hoparlörleri, en iyi kulak üstü çağrıları ve müzik deneyimini sunar. 2 mikrofonlu telefon ile görüşme teknolojisi, dışarıdayken yaptığınız aramalarda bile net bir şekilde duyulabilmenizi sağlar. İster kalabalık bir trende olun ister işlek bir caddede yürüyün; gelen aramaları cevaplamamanız için hiçbir neden yok. Büyük hoparlörler güçlü müziğin iletilmesini sağlarken, çift mikrofonlu tasarım kristal netliğinde aramalar için çevrenizdeki gürültüyü ortadan kaldırır.

Yüksek konfor seviyesi

Jabra Elite 45h yumuşak ve şekil alabilen hafızalı sünger kulak yastıklarının sağladığı üstün konfor ve uyum sayesinde bu kulaklıklar uzun süreler boyunca aralıksız kullanıldığında bile son derece rahattır. Uzun süreli kullanımda bile, ergonomik tasarım kulaklarınıza en yüksek konforu sağlar.

Kullanışlı sesli asistanlar

Bilgiye hemen ulaşmanız mı gerekiyor ? Tek bir düğmeye basarak Amazon Alexa, Siri veya Google Assistant ile iletişime geçebilirsiniz. Zamanınızı en verimli şekilde kullanmak için, asistanınız yardımıyla arama yapın, yol tarifi alın, yakınınızda etkinlikler bulun veya aldığınız mesajları sesli olarak okutun.

“Taşınabilirlik günümüz tüketicileri için vazgeçilmezdir. İşten eve gitmek ve günde birkaç kez işe giderken, hareket halindeyken kaliteli müzik ve çağrı deneyimi şarttır. Toplu taşıma araçlarında kullanım şartlarını göz önünde bulundurularak üretilen yeni Elite 45h’yi ve yeni MySound kişiselleştirme özelliğimizi sunan ilk ürünü tanıtmaktan heyecan duyuyoruz. Cüzdanınızda elinizde olduğu kadar hafif olan en taşınabilir, uzun ömürlü, güçlü ve kompakt kulaklıkları oluşturmak için yıllarca süren ses bilgisinden yararlandık. ” 

Jabra CEO René Svendsen-Tune

Başlıca özellikler

  • MySound ile müzik deneyimini kişisel işitme profilinize göre optimize edebilirsiniz
  • 15 dakikalık şarjla sekiz saatten fazla pil ömrü ve tam şarjla toplam 40 saat kullanım ömrü
  • Büyük 40mm hoparlörler güçlü bir ses deneyimi sunar 
  • Sadece 6 ons hafif ve taşınabilir 
  • Tek kat kulaklıkların düz durmasını ve torbalara kolayca oturmasını sağlar
  • Daha yüksek bağlantı için Bluetooth 5.0’ı destekler 
  • Gürültülü ve rüzgarlı ortamlarda bile kristal netliğinde aramalar için çift mikrofon teknolojisi
  • Amazon Alexa, Siri  ve Google Asistan’a tek dokunuşla erişim

Jabra Elite 45h fiyat

Jabra Elite 45h, 2020 yılının 2. çeyreğinde www.itsuperstore.net adresinde satışa sunulacak olup Elite 45h kulaklıklar farklı renklerde satışa sunulacaktır. Titanyum Siyah, Lacivert, Gold Bej renkler ilk etapta satışa sunulacak renklerdir.

Bir Cevap Yazın

Powered by WordPress.com.

Up ↑

%d blogcu bunu beğendi: