QNAP NAS’ınızı hızlandırın. Red’in gücü artık SSD hızında

Standart SSD’lerin aksine WD Red NAS SSD’ler, 7×24 kullanım için özel olarak tasarlanıp, test edilmiştir. Dayanıklılıkları ve etkin önbelleğe alma özellikleri, zorlu uygulamalar için mükemmeldir.

Büyük dosyalara hızlı erişin

NAS sisteminizin performansını ve yanıt süresini WD Red™ SA500 NAS SATA SSD ile hızlandırın. NAS sistemleriniz hep açık kaldığı için güvenilir bir diskin olması çok önemlidir. Standart SSD’lerin aksine WD Red NAS SATA SSD’ler, 7×24 kullanım için özel olarak tasarlanıp, test edilmiştir. Büyük dosyaları etkin önbelleğe alma özelliğiyle birlikte bu dayanıklılık OLTP veri tabanları, çoklu kullanıcı ortamları, fotoğraf işleme, 4k ve 8k video düzenleme ve diğer zorlu uygulamalar için bu diskleri ideal hale getirir. 2,5 inç ve M.2 form faktörlerine ve 500 GB’dan 4 TB*’a (sadece 2,5 inç) kadar kapasitelere sahip olan WD Red SA500 NAS SATA SSD, mevcut veya gelecekteki NAS sisteminizi üstün performans ve dayanıklılık için optimize etmenize olanak tanır.

WD Red SA500 NAS SATA SSD ile NAS sisteminizin performansını ve yanıt verebilirliğini artırın. NAS sisteminiz her zaman açık olduğundan, güvenilir bir sürücü gereklidir. Standart SSD’lerin aksine, WD Red NAS SATA SSD’ler 7/24 kullanım için özel olarak tasarlanmış ve test edilmiştir. Bu dayanıklılık ve büyük dosyaların verimli önbelleğe alınması, bu sürücüleri OLTP veritabanları, çok kullanıcılı ortamlar, fotoğraf oluşturma, 4k ve 8k video düzenleme ve diğer zorlu uygulamalar için ideal hale getirir.

500 GB’tan 4 TB’a (yalnızca 2,5 ”) 2,5” ve M.2 form faktörleri ve kapasiteleri ile WD Red SA500 NAS SATA SSD, mevcut veya sonraki NAS sisteminizi üstün performans ve dayanıklılık için optimize etmenizi sağlar.

  • 24×7 ortamlar için üstün dayanıklılık
  • Kanıtlanmış Western Digital 3D NAND ile NAS için tasarlandı
  • Azaltılmış gecikme süresi, zorlu uygulamalar için geliştirilmiş yanıt hızı
  • 2,5 ”ve M.2 form faktörleri modern NAS yuvalarına uyar
  • Depolama gereksinimlerinizi karşılamak için 500 GB’tan 4 TB’a (yalnızca 2,5 ”) kapasiteler

WD RED SSD ile mükemmel uyumlu NAS:
QNAP TS-1232XU RP 4GB NAS UNIT

Yüksek hızlı 10GbE bağlantısı
NAS işlevlerini genişletmek için PCIe genişletmesi
Qtier ve SSD önbellekleme ile depolama verimliliğini optimize edin
Daha yüksek NAS veri koruması için anlık görüntü desteği

Bir Cevap Yazın

Powered by WordPress.com.

Up ↑

%d blogcu bunu beğendi: