Dahua HDCVI 6.0

Dahua HDCVI 6.0 4K Gerçek Zamanlı ve Gelişmiş Yapay Zeka Özelliklerine Sahiptir.

ITSUPERSTORE.net

Dünyanın önde gelen video merkezli akıllı IoT çözümü ve servis sağlayıcısı Dahua Technology, kendi geliştirdiği ve patentli HDCVI teknolojisiyle bir adım öne çıkıyor. Büyük kolaylık, en iyi kalite ve en düşük maliyet sunan HDCVI alanında uzun zamandır lider olan Dahua Technology, endüstrinin ilk 4K gerçek zamanlı ve gelişmiş Yapay Zeka (AI) yeteneklerine sahip olan HDCVI 6.0’ı piyasaya sürdü.

HDCVI Gelişimi

IHS raporuna göre, 4K güvenlik kamerası en az 24 FPS kare hızında 3840*2160 görüntü kalitesine sahip ise o güvenlik kamerası üst düzey güvenlik kamerasıdır. Geçtiğimiz yıllarda endüstriyel standart tanımdan yüksek çözünürlüklü HD görüntü kalitesine geçerken teknik zorluklardan geçti, o zamandan beri HD çözünürlüklü kameralara olan talep hızla büyüdü. 4K video güvenlik kameralarının benzer bir patern izlemesi beklenmektedir.

2012 yılında Dahua Technology, sektör lideri HDCVI Teknolojisini tanıttı ve o zamandan beri HDCVI topluluğuna çözünürlük, zeka ve kullanılabilirlik açısından en son performansı getirerek teknoloji liderliğini artırmaya devam ediyor. 2020’de Dahua Technology HDCVI’yı 6.0 dönemine taşıyor. HDCVI teknoloji mimarisi, daha önce yalnızca IPC’de mevcut olan 4K @ 25 / 30fps videonun ultra yüksek çözünürlüğünü elde etmek için iletim bant genişliğinin ortak darboğazının üstesinden geldi. Bu, gelecekte HDCVI potansiyelini genişletmek için önemli bir atılımdır. Yeni nesil Dahua güvenlik kameralarını itsuperstore.net’ den temin edebilirsiniz.

HDCVI 6.0 Dönemi

Yeni piyasaya sürülen Dahua 1800 serisi ürünler, 4K gerçek zamanlı Ultra HD görüntü alımını ve arka uç XVR depolamayı destekleyerek, küçük ayrıntıların geniş bir izleme kapsamı içinde daha iyi netlikte yakalandığı üstün bir görsel deneyim sunmaktadır. Rekabetçi fiyatlandırması, 4K teknolojisinin küresel kapsayıcılığını teşvik eder. Buna ek olarak, 1800 serisi kamera, yayın kalitesinde bir sesle ses üzerinden koaksiyel iletime izin veren dahili mikrofonla isteğe bağlıdır.

Üstün uyumluluk ile bu seri, 1800 serisinin 30 fps çıktı elde etmek için 4K gerçek zamanlı XVR’lerle ve mevcut yatırımı korumak için 15 fps çıktıya ulaşmak için herhangi bir 4K XVR ile çalışmasını sağlayan kendinden uyarlamalı çıkışı da destekler.

Yapay Zeka’nın benimsenmesini hızlandırmak için, yeni 4K gerçek zamanlı XVR, insan ve araca odaklanan ve istihbarat sağlayan SMD Plus, Çevre Koruma, Yüz Tanıma ve Meta Veri Arama gibi bir dizi derin öğrenme destekli işlevsellik olan Geliştirilmiş AI ile donatılmıştır. , basitlik ve kullanıcılara dahil olma. Yararları şunları içerir: bir olaydan önce doğru tahmin; bir olay sırasında anında caydırma; bir etkinlikten sonra hızlı hedef arama; hedef ayrıntılarını sağlarken depolama tasarrufu ve gizlilik koruması ve saldırılara karşı savunma.

Yeni nesil teknolojilerle zengin özellikler sunarken, HDCVI 6.0 teknolojisi ayrıca TÜV Rheinland ve UL (Underwriters Laboratories) tarafından onaylanan şifreleme algoritmaları kullanarak yüksek düzeyde siber güvenlik sağlar. Yeni nesil Dahua güvenlik kameralarını itsuperstore.net’ den temin edebilirsiniz.

Yeni XVR, mevcut tüm HDCVI / TVI / AHD kameralarla uyumludur, bu arada CVBS ve IP kameraları da destekler. Tüm bunlar, mevcut sistemlerden daha rahat ve uygun maliyetli bir yükseltme sağlar. HDCVI 6.0 cihazlarının kurulumu, yapılandırılması, çalıştırılması ve bakımı, analog video sisteminin tak ve çalıştır rahatlığını koruyarak önceki ile aynıdır.

Ürünlerin 4K gerçek zamanlı ve AI’ye yükseltilmesiyle depolama çok daha maliyetli hale gelebilir. Bu sorunu çözmek için Dahua Technology yakında video sıkıştırmayı yeni bir içerik farkındalığı düzeyine götüren AI Kodlamasını piyasaya sürecek. H.265 ile karşılaştırıldığında akış kalitesini önemli ölçüde artırarak kodlama sırasında insan ve araç üzerinde durur. Aynı zamanda, Yapay Zeka AI Kodlama, görünürde gerçek bir hedef olmadığında bit hızını da azaltarak HDD depolama maliyetinden tasarruf etmek için videoların verimli bir şekilde kullanılmasını sağlar. Yeni nesil Dahua güvenlik kameralarını itsuperstore.net’ den temin edebilirsiniz.

HDCVI 6.0’nın kapsamlı sunumu IP eşdeğeriyle çok iyi eşleşir. Müşteriler sadece IP ile sınırlandırılmadan siteleri için en uygun sistemi seçebilirler. HDCVI’nın kolay konfigürasyonu ve çalışması önemli ölçüde işçilikten tasarruf sağlar.

Uygulama

Yeni nesil teknolojilerle zengin özellikler sunarken, HDCVI 6.0 teknolojisi, çok çeşitli uygulanabilir senaryolara sahiptir. Yeni nesil Dahua güvenlik kameralarını itsuperstore.net’ den temin edebilirsiniz.

İlk olarak, kumarhaneler, tonozlar, laboratuarlar ve müzeler gibi UHD’nin gözetim çözümünün gerekli olduğu durumlar. Gözetim videosunun yüksek netliği yüksek bahislerden gelir, yani her ayrıntıyı gerçek zamanlı olarak yakalamak ve oynatmak, böylece istenmeyen davranışları önlemek ve tartışılmaz görsel kanıtları korumak çok önemlidir.

İkincisi, büyük çapraz yollar, kampüs veya sanayi bölgelerinin girişi, alışveriş merkezleri, otoparklar vb.Gibi insanlar ve araçlarla dolu yerler. HDCVI 6.0 ile, bir adam veya bir araba bulmak çok daha kolaydır çünkü AI özellikleri otomatik olarak izleyebilir uzun kayıtta hedefin. Bu, kanıt elde etme prosedürü sırasında çok faydalı olabilir.

Üçüncü olarak, kendi kurallarınızı belirlemek ve lüks mağaza veya kendi özel eviniz gibi kendi siyah / beyaz listenizi yapmak istediğiniz yerler. HDCVI 6.0, listelenen kara için alarmı tetiklemek veya VIP müşterilerine özel bir karşılama göndermek için yakaladığı ve analiz ettiği / çapraz kontrol edildiği görsel bilgilere göre kendiliğinden yanıt verecektir. HDCVI 6.0 ayrıca yayın kalitesinde seslerde iki yönlü konuşma olanağı sağlar.

Özet

Dahua Technology 2020 temel ürün lansmanının bir parçası olan HDCVI 6.0, güvenlik, rahatlık ve zeka ile benzersiz bir deneyim sunarak HDCVI müşterilerinin yatırımlarını korur. HDCVI 6.0 çerçevesini uygulamak için 2020 yılında yıl boyunca yeni ürünler tanıtılacaktır. Yeni ürün sürümleri hakkında ilk elden bilgi almak için ITSUPERSTORE’u takip edin.

Bir Cevap Yazın

Powered by WordPress.com.

Up ↑

%d