Jabra Evolve2 85

Sadece her açıdan yeni özellikler sunmakla kalmıyor. Yeni bir standart da belirliyor. İşinize odaklanmanız için özel olarak geliştirildi. Konsantrasyon ve iş birliği için üretilmiş en iyi mikrofonlu kulaklık. En iyi fiyat garantisi ile itsuperstore.net‘den online satın alabilirsiniz.

GÜRÜLTÜ ÖNLEME

Düşüncelerinizi duyun.

Dilediğiniz yerde anında sessiz bir ortam oluşturmak için yola çıktık. Sonuç olarak her zamankinden daha gelişmiş dijital yonga setimiz ile desteklenen son teknoloji dijital hibrit Aktif Gürültü Önleme (ANC) özelliğine sahip ve olağanüstü bir gürültü izolasyonu için tasarlanan birinci sınıf profesyonel mikrofonlu kulaklık ürettik. Takın ve anında düşlerinize dalın.

Oyunun kurallarını değiştirmenin zamanı geldi. Yeni standarda merhaba deyin.

MEŞGUL IŞIĞI

Zorluklarla karşılaştığınızda kaçmayın.

Meşgul ışığımızı, her yönden görünür kılarak yeni bir düzeye taşıdık. Telefon görüşmesi yapıyorken veya toplantıdayken kırmızı ışık otomatik olarak etkinleştirilir. İsterseniz bir düğmeye dokunarak ışığı kendiniz de etkinleştirebilirsiniz. Böylece, başınızı kaşıyacak vaktiniz olmadığında bile meşgul ışığınız, sizi dikkatinizi dağıtabilecek tüm etmenlerden korur.

Sanki dikkatinizi korumak için sürekli olarak yanınızda bir güvenlik görevlisi varmış gibi.

MÜZİK

Daha büyük hoparlörler. Daha kaliteli ses. Güm.

Sızıntılara karşı dayanıklı 40 mm’lik güçlü hoparlörlere sahip bu mikrofonlu kulaklığı ürettik. Gelişmiş dijital yonga setimiz ve en yeni AAC kodeğimizi dikkate alın ve müziğinizi her zamankinden daha iyi kalitede dinleyin.

Sabredenler kazançlı çıkar. Karşınızda uzun zamandır beklediğiniz ses deneyimi.

TELEFON GÖRÜŞMELERİ

Artık söz sizde…

Tam bir netlikle duyulmanın ve anlaşılmanın aramalarınızı sorunsuz ve profesyonel kıldığını biliyoruz. Bu nedenle, her seferinde olağanüstü arama kalitesi elde etmek için sürekli bahsedip durduğumuz gelişmiş dijital yonga setiyle desteklenen 10 mikrofon (evet, 10) tasarlayarak dünya lideri Evolve Serimizin mükemmel arama performansını daha da iyi hale getirdik.

Önemli bir görüşme yapıyorsanız netlik her şeydir.

UC SERTİFİKASI

UC sertifikalı, UC memnuniyeti anlamına gelir.

Memnuniyet garantisi bugünlerde sıkça duyduğunuz bir şey değil ancak biz bunu geri getiriyoruz. Evolve2 85, gerçek anlamda sorunsuz bir iş birliği için tüm lider Birleşik İletişim (UC) platformları ile uyumludur.

UC platformu seçiminiz Microsoft Teams ise Teams sertifikalı değişken, platform üzerinde size en iyi deneyimi sunmak için mükemmel bir şekilde adapte ve optimize edilir.

BATARYA

Yorucu bir hafta mı geçirdiniz? Merak etmeyin, yanınızdayız.

Sonunda onsuz yapamayacağınızı düşündüğünüz bir mikrofonlu kulaklık bulduğunuzda, ondan ayrılmanıza gerek kalmayacağını bilmek iyidir. Bu güçlü mikrofonlu kulaklıktan en uzun şekilde yararlanmanız için gelişmiş batarya verimlilik teknolojimizden faydalandık. Sonuçta, (yine o küçük ancak etkili yonga seti ile desteklenen) sektör lideri 37 saatlik bir batarya ömrü elde ettik.

Ve her ayrıntıyı düşünmeyi sevdiğimizden her ihtimale karşı, kullanışlı bir şarj standını da daima sunuyoruz.

İçiniz rahat olsun. Evolve2 85 tüm hafta boyunca yanınızda.

2,5 saat içinde Tam dolu şarj ile 37 saat batarya ömrü edinin. Hızlı şarj ile 15 dakika içinde 8 saat batarya ömrü edinin.

KONFOR

Birinci sınıfa geçiş yapın.

Her boyuta ve şekle uyacak şekilde ayarlanabilen mükemmel bir tasarım oluşturmak için yüzlerce başın biyometrik ölçülerini aldık. Ardından, son derece konforlu hale getirmek için yumuşak hafızalı süngerden üretilen kulak yastıkları ekledik; o kadar rahat ki taktığınızı bile fark etmeyeceksiniz. Son olarak, kulaklığı yüksek kaliteli ve dayanıklı malzemeleri kullanarak hazır hâle getirdik.

Daha önce hissetmediğiniz bir konfor.

TEKNOLOJİ

Sınırların dışına çıkın.

Bir kutudaki ürüne göre bu oldukça büyük bir olay. Kutusundaki haliyle bile, elinizde tuttuğunuz diğer tüm mikrofonlu kulaklıklardan üstün, öncü bir teknolojik cihaz. Ancak ileri görüşlü olduğumuzdan, kulaklığı daha da ileriye taşımak üzere aygıt yazılımı güncellemelerini ve değer paketlerini çoktan hazırlamaya başladık.

Şu anda harika olduğunu düşünüyorsanız sadece bekleyin…

TASARIM

Kurumsal. Rahat tasarım.

Modern gündelik bir tasarım ve gizliyken bile hâlen olağanüstü profesyonel sesli aramalar sağlayan ayrık bir gizlenmiş mikrofon kolu ile sorunsuz bir şekilde ofisten çıkıp hareket haline geçin.

Böylece hareket halindeyken çalıştığınızı yalnızca siz bilirsiniz.

Jabra Evolve2 ile Jabra Evolve Serisi arasında ne fark var?

Jabra Evolve2, mevcut Evolve Serisi içinde yeni bir seridir. Yeni ürün yelpazesindeki ürünleri her şekilde yeniden tasarladık. Evolve dünyanın önde gelen profesyonel mikrofonlu kulaklık serisidir; Evolve2 ile yeni standardı belirliyoruz.

UC modelleri ve Microsoft Teams sertifikalı modeller arasındaki fark nedir?

Microsoft Teams sertifikalı Evolve2 modelleri, Microsoft Teams için tak çalıştır desteğine sahiptir. Tak çalıştır özelliği beraberinde aşağıdaki avantajları getirir:

 • Cihazınız, otomatik olarak varsayılan ses cihazı olarak seçilir.
 • Şunları yapmak için özel Teams düğmesi ile arama kontrolü:
  • Teams uygulamasını başlatmak
  • Toplantıların “Şimdi katıl” ekranını açmak
  • Gelen MS Teams aramalarını cevaplamak ve sonlandırmak
  • Cevapsız aramaları açmak ve MS Teams sesi mesajlarını görüntülemek
 • Teams/yaklaşan toplantı/cevapsız arama vb. bağlanıldığında LED göstergesi veya kullanıcı, mikrofonlu kulaklığı takarken Sesli Bildirimler.

Jabra Evolve2 85’i akıllı telefonum ve tabletim ile kullanabilir miyim?

Evet. Mikrofonlu kulaklığınızı aynı anda hem bilgisayarınıza (ürünle birlikte gelen Jabra Link 380 Bluetooth adaptörü ile) hem akıllı telefonunuza veya tabletinize bağlayabilirsiniz.

Mikrofonlu kulaklığımı hem USB-A hem USB-C kullanarak bağlayabilir miyim?

Evet. Bir USB-A veya USB-C Bluetooth adaptörünü seçebilirsiniz.

Bu cihaza müzik akışı yapabilir miyim?

Evet. Jabra Evolve2 85 sızıntıya karşı dayanıklı 40 mm güçlü hoparlörleri ve en yeni AAC kodeği ile size etkileyici bir müzik deneyimi için yüksek çözünürlüklü ses sunar.

Bu mikrofonlu kulaklığı iPhone ve Android ile eşleştirebilir miyim?

Evet. Jabra Evolve2 85’iniz, ilk kez çalıştırıldığı zaman mobil cihazınızla eşleştirilmeye hazır olur.

Mac ve PC ile uyumlu mudur?

Evet. Her iki işletim sistemi ile uyumludur.

Microsoft Teams ile uyumlu mudur?

Evet. Jabra Evolve2 85’in, UC sertifikalı ve Microsoft Teams sertifikalı olmak üzere iki modeli bulunur.

Bluetooth adaptörü mikrofonlu kulaklık ile birlikte mi gelir?

Evet. Mikrofonlu kulaklık Jabra Link 380 ile birlikte gelir.

Kablosuz erişim mesafesi masaüstü bilgisayarımdan/mobil cihazımdan ne kadar uzaklaşabilmeme izin verir?

İster bilgisayarınızla birlikte verilen Bluetooth adaptörünü kullanın ister bir mobil cihaza bağlı olun, yazılım telefonu görüşmesi yaparken veya müzik dinlerken 30 metre mesafeye kadar kablosuz olarak ulaşabilirsiniz.

Şarjı ne kadar sürer?

Evolve2 85 ile 37 saate kadar batarya ömrü elde edersiniz.

Mikrofonlu kulaklığı nasıl şarj edebilirim?

Mikrofonlu kulaklığı şarj etmek için ürünle birlikte gelen USB kablosunu kullanarak bilgisayarınıza bağlayabilir veya isteğe bağlı eklenti şarj standını kullanabilirsiniz.

Mikrofonlu kulaklık ile birlikte şarj standı da gelir mi?

Eklenti aksesuarı olarak temin edinebilen kullanışlı bir isteğe bağlı şarj standı vardır.

Bu üründe 3,5 mm’lik jak var mı?

Evet. 3,5 mm’lik jak, çalışabilmeniz veya müzik dinleyebilmeniz için akıllı telefon veya tablet gibi bir kişisel cihaza bağlanabilmenizi sağlar.

Bir Cevap Yazın

Powered by WordPress.com.

Up ↑

%d blogcu bunu beğendi: