Jabra Evolve2 40

Kurumsal iş hayatında profesyonel çalışanlar için özel olarak geliştirilen Evolve2 40, mükemmel ses, olağanüstü ses yalıtımı, üstün konfor talep eden kullanıcılar için beklentilerin ötesinde kullanıcı deneyimi vaat ediyor.

ITSUPERSTORE olarak incelediğimiz Evolve2 40 kablolu kulaklık yüksek ses kalitesinin yanında kullanıcıların müzik dinlemek ve konferans görüşmeler için gün boyu çantalarında taşımaktan memnun olacağı bir kulaklık modeli olacağından eminiz. Üst modeli olan Jabra Evolve2 65 kablosuz kulaklık tercih eden profesyoneller için üretilmiştir.

SES YALITIMI

Sessizliği masanıza taşıyoruz.

Evolve2 40 mikrofonlu kulaklığınızı takın ve çevrenizdeki gürültünün anında kaybolmasını hissedin. Pasif gürültü engelleme özellikli yalıtımlı sünger oval kulak yastıkları ve öncü yeni açılı kulak kapağı tasarımı, dış dünyaya karşı kendinizi etkili bir şekilde yalıtmanızı sağlar ve size olağanüstü pasif gürültü önleme özelliğini sunar.

Masanızdan ayrılmadan anında sessiz bir ortama kavuşun. Yeni standart budur.

MEŞGUL IŞIĞI

Zorluklarla karşılaştığınızda kaçmayın.

Jabra Evolve2 40 kulaklığa entegre meşgul ışığı, Jabra mühendisleri tarafından her yönden görünür kılınarak yeni bir düzeye taşınmıştır. Telefon görüşmesi yapıyorken veya toplantıdayken kırmızı ışık otomatik olarak etkinleştirilir. İsterseniz bir düğmeye dokunarak ışığı kendiniz de etkinleştirebilirsiniz. Böylece, başınızı kaşıyacak vaktiniz olmadığında bile meşgul ışığınız, sizi dikkatinizi dağıtabilecek tüm etmenlerden korur.

Sanki dikkatinizi korumak için sürekli olarak yanınızda bir güvenlik görevlisi varmış gibi. Özellikle açık ofis ortamında çalışan profesyoneller için işe odaklanmanın başta gelen araçlarından biridir.

TELEFON GÖRÜŞMELERİ

Kontrol sizde olsun.

Yapacak bir sürü işiniz olduğunda sorunsuz, profesyonel telefon görüşmeleri hayati önem taşır. Bu nedenle, stratejik olarak yerleştirilmiş üç güçlü profesyonel mikrofon ve gelişmiş dijital yonga seti ile en yeni DSP sinyal işleme teknolojisini dâhil ederek dünya lideri Evolve Serisinin mükemmel arama performansını daha da iyi hale geldiğini gördük.

Akıllı 3 mikrofonlu arama teknolojisi ve esnek mikrofon kolu, aramalarınızda %35 daha az arka plan görüşme gürültüsü ile açık ofis ortamlarında inanılmaz arama performansı sağlar.

Böylelikle, arama yapmanız gerektiğinde mikrofonlu kulaklığınız sizi yarı yolda bırakmayacak. Uzun süreli kullanıma uygun dayanıklı bir tasarım oluşturmak için kulaklığı yüksek kaliteli malzemeler kullanarak üretilmiştir.

UC SERTİFİKASI

UC sertifikalı, UC memnuniyeti anlamına gelir.

Memnuniyet garantisi bugünlerde sıkça duyduğunuz bir şey değil ancak Jabra geri getiriyor. Evolve2 40, gerçek anlamda sorunsuz bir iş birliği için tüm lider Birleşik İletişim (UC) platformları ile uyumludur.

UC platformu seçiminiz Microsoft Teams ise Teams sertifikalı değişken, platform üzerinde size en iyi deneyimi sunmak için mükemmel bir şekilde adapte ve optimize edilir.

MÜZİK

Müzik önemlidir.

Jabra Evolve2 40 kulaklık güçlü ve dış gürültülere karşı dayanıklı 40 mm’lik hoparlörler içerecek şekilde tasarlanmış olup her zamankinden daha gelişmiş dijital yonga setiyle desteklenmiştir. Evolve Serisi, çalışırken dinleyebileceğiniz harika müziği ayağınıza getirdi. Evolve2 ile artık, daha önce karşılaşmadığınız kalitede müziği size sunmak için ses kalitesinin seviyesini yükseltilmiştir.

Aramalarınız ve daha kaliteli müzik dinlemeniz için daha zengin bir ses deneyimi sunan güçlü ve sızıntılara karşı dayanıklı 40 mm hoparlör.

KONFOR

Konforda yeni standart.

Harika hissettirecek, başınıza taktığınızı bile unutacağınız bir kablosuz mikrofonlu kulaklık oluşturmak hedefi ile üretilen Evolve2 serisi kulaklıklar yüzlerce başın biyometrik ölçülerini kullanarak kusursuz bir şekil tasarlanmıştır. Ardından kulağınızın doğal kıvrımlarına göre şekil alan yumuşak, hafızalı sünger teknolojili kulak yastıkları eklenmiştir. Son olarak, kulaklığı yüksek kaliteli ve dayanıklı malzemeleri kullanarak hazır hâle getirilmiştir. 150 yıllık Jabra deneyimi ile üretilmiş olan Evolve2 serisi kulaklıklar yüksek müşteri memnuniyeti seviyesinde üretilmiş olduğunu tüm testlerimde gördük.

Kulağınızın doğal hatlarına uyum sağlayan ve %48’e kadar daha fazla gürültüyü önleyen öncü, yeni açılı bir tasarıma sahip kendinden ayarlı kulaklık dönüşlerine, yumuşak hafızalı süngerden üretilen kulak yastıkları dikkat çekmektedir.

Akıllı sessize alma şalteri, maksimum kullanım kolaylığı ve gönül rahatlığı için, mikrofon kolu ağızdan uzaklaştırıldığında otomatik olarak etkinleştirilmektedir.

TEKNOLOJİ

Sınırların dışına çıkın.

Bir kutudaki ürüne göre bu oldukça büyük bir olay. Kutusundaki haliyle bile, elinizde tuttuğunuz diğer tüm mikrofonlu kulaklıklardan üstün, öncü bir teknolojik cihaz. Ancak ileri görüşlü olduğumuzdan, kulaklığı daha da ileriye taşımak üzere aygıt yazılımı güncellemeleri ile gelişim devam edecek.

Yüzlerce başın biyometrik ölçümlerini kullanarak, her kafa şekli için ağırlık dağılımını optimize eden benzersiz bir taç bandına sahip mükemmel bir ergonomik tasarım oluşturduk. Sonuç ise her gün ve gün boyu konfor sunan bir mikrofonlu kulaklık.

Sayfalar: 1 2

3 thoughts on “Jabra Evolve2 40

Add yours

Bir Cevap Yazın

Powered by WordPress.com.

Up ↑

%d blogcu bunu beğendi: