Jabra Evolve2 65

Daha uzun süre aktif çalışmak için özel olarak geliştirildi. Üstün kablosuz ses performansıyla dilediğiniz yerden çalışın. Sadece her açıdan yeni özellikler sunmakla kalmıyor. Yeni bir standart da belirliyor. Demo için 0216 295 00 95 arayın.

ARAMALAR

Kaliteli arama.

Olağanüstü sonuçlar, olağanüstü arama performansı gerektirir; sorunsuz, profesyonel ses de bu noktada tüm farkı ortaya koyar. Dünya lideri Evolve Serisinin mükemmel arama performansını daha da iyi hale getirmek için stratejik olarak yerleştirilmiş üç güçlü profesyonel mikrofon tasarlanmıştır ve gelişmiş dijital yonga seti ile en yeni sinyal işleme teknolojisini dahil edilmiştir. Sonuç olarak ta Evolve2 65 kablosuz kulaklık her görüşmede pürüzsüz kristal netlikte görüşme kalitesini kullanıcısına sunmaktadır.

Sunduğu sadece kaliteli bir telefon görüşmesi değil. Kaliteli konferans görüşmeler konusunda yeni bir standart da belirliyor.

UC SERTİFİKASI

UC sertifikalı, UC memnuniyeti anlamına gelir.

Memnuniyet garantisi bugünlerde sıkça duyduğunuz bir şey değil ancak Jabra bunu kullanıcılarına geri getiriyor. Evolve2 65, gerçek anlamda sorunsuz bir iş birliği için tüm lider Birleşik İletişim (UC) platformları ile uyumludur.

UC platformu seçiminiz Microsoft Teams ise Teams sertifikalı değişken, platform üzerinde size en iyi deneyimi sunmak için mükemmel bir şekilde adapte ve optimize edilir.

MÜZİK

Müzik o kadar iyidir ki, adeta hissedersiniz.

Jabra Evolve2 65 kablosuz kulaklığı güçlü ve sızıntılara karşı dayanıklı 40 mm’lik hoparlörler içerecek şekilde tasarlanmıştır ve her zamankinden daha gelişmiş dijital yonga setiyle desteklenmiştir. Evolve ile, çalışırken dinleyebileceğiniz harika müziği ayağınıza getirdik. Evolve2 ile ise, ses kalitesini Jabra yepyeni bir düzeye taşıyor.

Profesyonel bir mikrofonlu kulaklık, şimdiye kadar hiç görmediğiniz bir ses kalitesi ile.

SES YALITIMI

Kulaklarınızı dış dünyanın seslerine karşı yalıtın.

İster ofiste çalışıyor olun, ister hareket halinde olun fark etmez arka plandaki gürültüler dikkatinizi gerçekten dağıtabilir. Evolve2 65 mikrofonlu kulaklığınızı takın ve çevrenizdeki gürültünün anında kaybolmasını hissedin. Yalıtımlı sünger oval kulak yastıkları ve öncü yeni açılı kulak kapağı tasarımı, dış dünyaya karşı kendinizi etkili bir şekilde yalıtmanızı sağlar ve size daha önce hiç deneyimlemediğiniz pasif gürültü önleme özelliğini sunar.

Adeta kafanızı dinleyebileceğiniz taşınabilir sessiz bir oda gibi.

MEŞGUL IŞIĞI

Zorluklarla karşılaştığınızda kaçmayın.

Jabra Evolve2 65 kulaklığa entegre meşguliyet ikaz ışığını her yönden görünür kılarak yeni bir düzeye taşındığını söyleyebiliriz. Özellikle önceki Evolve serilerini ITSUPERSTORE olarak ofisimizde deneyimlediğimizde daha belirgin meşgüliyet ışığının yeni jenerasyon Evolve2 serisi ürünlerde daha belirgin olduğunu söyleyebiliriz. Telefon görüşmesi yapıyorken veya toplantıdayken kırmızı ışık otomatik olarak etkinleştirilir. İsterseniz bir düğmeye dokunarak ışığı kendiniz de etkinleştirebilirsiniz. Böylece, başınızı kaşıyacak vaktiniz olmadığında bile meşgul ışığınız, sizi dikkatinizi dağıtabilecek tüm etmenlerden korur.

Sanki dikkatinizi korumak için sürekli olarak yanınızda bir güvenlik görevlisi varmış gibi.

BATARYA

Günlerce dayanan batarya.

Kapalı ve açık alanda toplantıda, koridorda yürür halde veya uzaktan çalışıyor olun fark etmez, mikrofonlu kulaklığınızın ritminize ayak uydurabileceğini bilmek güzeldir. Gelişmiş batarya verimlilik teknolojimiz ve söz konusu olağanüstü küçük yonga seti, bu güçlü ve kablosuz mikrofonlu kulaklıktan sektörde liderlik edecek 37 saat kullanılabilen bir ürün ortaya çıkarılmasına yardımcı olduğunu görüyoruz.

Ancak, her ihtimale karşı kullanıcı bir şarj standıyla da Evolve2 65’i kolayca kullanıma hazır hale getirebilirsiniz.

KONFOR

Gerçek konfor. Gerçek lüks.

Harika hissettirecek, başınıza taktığınızı bile unutacağınız bir kablosuz mikrofonlu kulaklık olarak tadarlanan Jabra Evolve2 65 kablosuz kulaklık. Yüzlerce kişide baş bölgesinin biyometrik ölçülerini kullanarak kusursuz bir şekil tasarlanmıştır. Jabra kulağınızın doğal kıvrımlarına göre şekil alan yumuşak, hafızalı sünger teknolojili kulak yastıkları eklemiştir. Son olarak, kulaklığı yüksek kaliteli ve dayanıklı malzemeleri kullanarak hazır hâle getiren Jabra Evolve2 serisinde başarılarını daha da ileri götürmeyi hedeflemiştir.

Çünkü söz konusu mikrofonlu kulaklığınız olduğunda, sunulan gerçek lüks kulaklığın varlığını unutturuyor.

TEKNOLOJİ

Sınırların dışına çıkın.

Jabra Evolve2 serisi tüm kulaklıklar yüksek kaliteli ürün materyalleri ile üretilmiş üst düzey ürün hissi keyfini kullanıcısına yaşatan bir ürün ailesi olarak tasarlanmıştır. Kutusundaki haliyle bile, elinizde tuttuğunuz diğer tüm mikrofonlu kulaklıklardan üstün, öncü bir teknolojik cihaz olduğunu hissedersiniz. Jabra markasının yeni jenerasyon Evolve2 serisi ürün ailesi kulaklığı daha da ileriye taşımak üzere aygıt yazılımı güncellemelerini ve değer paketlerini çoktan hazırlamaya başladığını görüyoruz.

Yeni Jabra teknolojileri ile tanışmak için http://www.itsuperstore.net’ i takip etmeye devam edin.

Jabra Evolve2 ile Jabra Evolve Serisi arasında ne fark var?

Jabra Evolve2, mevcut Evolve Serisi içinde yeni bir seridir. Yeni ürün yelpazesindeki ürünleri her şekilde yeniden tasarladık. Evolve dünyanın önde gelen profesyonel mikrofonlu kulaklık serisidir; Evolve2 ile yeni standardı belirleniyor.

UC modelleri ve Microsoft Teams sertifikalı modeller arasındaki fark nedir?

Microsoft Teams sertifikalı Evolve2 modelleri, Microsoft Teams için tak çalıştır desteğine sahiptir. Tak çalıştır özelliği beraberinde aşağıdaki avantajları getirir:

 • Cihazınız, otomatik olarak varsayılan ses cihazı olarak seçilir.
 • Şunları yapmak için özel Teams düğmesi ile arama kontrolü:
  • Teams uygulamasını başlatmak
  • Toplantıların “Şimdi katıl” ekranını açmak
  • Gelen MS Teams aramalarını cevaplamak ve sonlandırmak
  • Cevapsız aramaları açmak ve MS Teams sesi mesajlarını görüntülemek
 • Teams/yaklaşan toplantı/cevapsız arama vb. bağlanıldığında LED göstergesi veya kullanıcı mikrofonlu kulaklığı takarken Sesli Bildirimler.

Evolve2 65’in mikrofon kolu aşağı çekildiğinde açık ofis standartları için üstün mikrofonu da karşılar. Bu yeterlilik, mikrofonlu kulaklık mikrofonunun çevredeki gürültüyü ve ofisteki görüşme seslerini nasıl bastırdığına ilişkin en katı test gereksinimidir. Mikrofonlu kulaklığınızın açık ofis ortamında üstünlük sağlayacağının en büyük güvencesidir.

Microsoft Teams sertifikalı bir modeli bilgisayarınızdaki farklı bir telefon (yazılım telefonu) istemcisi ile kullanırsanız; ürün, ses aktarımı ve özellikleri (ör. aramaları cevaplandırma ve sonlandırma, ses seviyesini ayarlama ve sessize alma) açısından bir UC modeline benzer şekilde çalışmalıdır.

UC istemciniz olarak Microsoft Teams’i kullanmıyorsanız Alcatel-Lucent, PowerPBX, Cisco, Avaya ve daha fazlası gibi tüm önde gelen UC platformları için onaylı standart UC modelini seçmenizi öneririz.

Jabra Evolve2 65’i akıllı telefonum ve tabletim ile kullanabilir miyim?

Evet. Mikrofonlu kulaklığınızı aynı anda hem bilgisayarınıza (ürünle birlikte gelen Jabra Link 380 Bluetooth adaptörü ile) hem akıllı telefonunuza veya tabletinize bağlayabilirsiniz.

Mikrofonlu kulaklığımı hem USB-A hem USB-C kullanarak bağlayabilir miyim?

Evet. Bir USB-A veya USB-C Bluetooth adaptörünü seçebilirsiniz.

Bu cihaza müzik akışı yapabilir miyim?

Evet. Jabra Evolve2 65, üstün bir müzik deneyimi için olağanüstü ses sunan, sızıntıya karşı dayanıklı 40 mm güçlü hoparlörlere sahiptir.

Bu mikrofonlu kulaklığı iPhone ve Android ile eşleştirebilir miyim?

Evet. Jabra Evolve2 65’iniz, ilk kez çalıştırıldığı zaman mobil cihazınızla eşleştirilmeye hazır olur.

Mac ve PC ile uyumlu mudur?

Evet. Her iki işletim sistemi ile uyumludur.

Microsoft Teams ile uyumlu mudur?

Evet. Jabra Evolve2 65’in, UC sertifikalı ve Microsoft Teams sertifikalı olmak üzere iki modeli bulunur.

Bluetooth adaptörü mikrofonlu kulaklık ile birlikte mi gelir?

Evet. Mikrofonlu kulaklık Jabra Link 380 ile birlikte gelir.

Kablosuz erişim mesafesi masaüstü bilgisayarımdan/mobil cihazımdan ne kadar uzaklaşabilmeme izin verir?

İster bilgisayarınızla birlikte verilen Bluetooth adaptörünü kullanın ister bir mobil cihaza bağlı olun, yazılım telefonu görüşmesi yaparken veya müzik dinlerken 30 metre mesafeye kadar kablosuz olarak ulaşabilirsiniz.

Şarjı ne kadar sürer?

Evolve2 65 ile 37 saate kadar batarya ömrü elde edersiniz

Mikrofonlu kulaklığı nasıl şarj edebilirim?

Mikrofonlu kulaklığı şarj etmek için ürünle birlikte gelen USB kablosunu kullanarak bilgisayarınıza bağlayabilir veya isteğe bağlı eklenti şarj standını kullanabilirsiniz.

Mikrofonlu kulaklık ile birlikte şarj standı da gelir mi?

Eklenti aksesuarı olarak temin edinebilen kullanışlı bir isteğe bağlı şarj standı vardır.

Bu üründe 3,5 mm’lik jak var mı?

Hayır. 3,5 mm’lik jaka sahip Evolve mikrofonlu kulaklıklar: Evolve2 85, Evolve 80, Evolve 40 ve Evolve 30.

One thought on “Jabra Evolve2 65

Add yours

Bir Cevap Yazın

Powered by WordPress.com.

Up ↑

%d blogcu bunu beğendi: