Yeni Nesil Poly Trio C60 Konferans Telefonu

Firmanızın toplantı odasında çalışanlarınızı bir araya getirin ve iş geliştirmeye hemen başlayın. Toplantı masanızdaki konferans telefonu efsanevi Poly (Polycom) ses kalitesiyle konferans telefonuna yakın veya uzak oturan tüm toplantı katılımcılarının duyulabildiğinden emin olabilirsiniz. Vodanet olarak tüm yeni Poly ürünlerini müşterileriz ile buluşturmaya devam ediyoruz.

Poly Trio C60 IP konferans telefonu, NoiseBlockAI özelliği sayesinde toplantı odasındaki klavye tuş sesleri, kağıt karıştırma ve havalandırma  cihazları gibi dikkat dağıtıcı sesler, özellikle mikrofona yakın olduğunda konferans görüşmelerinizde toplantı konsantrasyonunu engelleyebilir. Yeni nasıl yapay zeka destekli gürültü filtreleme özelliği (NoiseBlockAI) ortam gürültülerini toplantı sırasında analiz eder ve rutin ortam gürültülerini ortadan kaldırır. Polycom NoiseBlockAI, sesin oluştuğu algılar ancak kimsenin konuşmadığı zamanları dinler ve mikrofonunuzu otomatik olarak sessize alır. Konuşmaya başlar başlamaz mikrofonun sesi otomatik açılır böylece her zaman duyulduğunuzdan emin olabilirsiniz.

Polycom Trio C60 üzerinde entegre 3 adet MEMS özellikli mikrofonlar ile 360° ses kapsama alanı oluşturur. Trio C60 konferans telefonuna  eklenebilen genişletme mikrofonları sayesinde büyük konferans salonları için bile mükemmel ses kalitesi sunar.

Trio C60 kullanıcı dostu kullanım yapısı ile kolay kullanım için tasarlanmıştır. Telekonferans görüşmeler için tasarlanan Trio C60 konferans telefonu Studio X30/X50 yada G7500 video konferans sistemleri eşleştrilebilirek mükemmel video konferans çözümü hale gelebilmektedir. Poly Trio C60 dokunmatik ekranı üzerinden tek bir tuşa basarak toplantıları başlatabileceğiniz gibi toplantılara da katılmak çok kolaydır.

EN İYİ YATIRIM (TOOLS)

Firmanızın bilgi işlem alt yapısında bulunan iletişim araçlarınızın karmaşık ve sezgisel olmaması sizi teknoloji desteği ile rekabette bir adım öne geçirir. Konferans görüşmeleri başlatma sırasında veya toplantı sırasında sesle ile ilgili yaşayabileceğiniz sorunlar toplantının verimliliğini büyük ölçüde olumsuz etkileyecektir. Günümüzde bir çok bağımsız araştırma kurluşu tarafında çalışmalarda şirketlerin rekabet gücünün üçte ikisi, müşterilerine ve tedarikçileri ile sağladıkları birlikte çalışma koşullarına dayanmaktadır. Trio C60, kurumunuzun çalışanları için yıllarca denenmiş Polycom ses teknolojileri sayesinde müşterilerinizle ve tedarikçilerinizle üst düzey toplantı deneyimini garanti etmektedir.

İkonik Trio ürün ailesi üstün Polycom teknolojik konferans cihazı özellikleri ile kendini ispat etmiştir. Yeni nesil Poly Trio C60 konferans telefonu yeni nesil özelliklerle donatılmış bir ürün olup yapay zeka destekli telekonferans cihazı olmasının yanında video konferans sisteminin temel taşı olabilmek imkanları da sunmaktadır.

Toplantı odalarına en iyi konferans telefonunu arayan firmalar için optimum çözüm olan Trio C60 güçlü işbirliği özellikleri sayesinde geleceğe yapılan bir yatırım olma özelliğini üzerinde barındırır. Açık ofis ortamında ofis tasarımlarının çok daha fazla olduğu işyerlerinde farklı boyutlarda ve çok sayıda toplantı odalarında hem sesli hemde görüntülü konferans görüşmeler Ultra HD 4K seviyesinde yapılabildiği düşünülürse basit ses sorunlarını ortadan kaldıran akıllı cihazlar firmalar için öncelikle tercih edilen konferans cihazlarıdır.

Poly Trio’nun bünyesinde özellikle barındırdığı üç önemli özelliği sayesinde en fazla tercih edilen konferans cihazı olmasını sağlamıştır:

#1 Esnekliği ve çok yönlülük

#2 Uyumluluk ve kararlı çalışma

#3 Ekip çalışması (işbirliği) için tasarlandı

1.- ESNEKLİK

Poly Trio Konferans Serisi esnek olup Trio C60 modeli ile bu esneklik daha da ileri gitmiştir. Trio C60, en iyi konferans telefonu arayan firmalar için üretilmiş olup video konferans talep edildiğinde Poly Studio X50/X30 veya G7500 gibi diğer oda tipi video konferans cihazlarına entegre olarak kullanılabilir. Trio C60, toplantı odanızda birden çok cihazın yapabildiği bağlantı teknolojisini sağlayarak Microsoft Teams, Skype for Business, Open SIP ve UC&C platformlarına entegrasyonu Poly Trio C60 olarak tek bir cihaz ile sağlamaktadır. Firmanızın ihtiyaçları değiştiğinde Poly Trio cihazlarınız istediğiniz değişikliğe destek verebileceğini bilmek karar vermeyi kolaylaştırmaktadır.

Firmanızdaki farklı toplantı odası boyutlarına hitap eden Trio C60, daha büyük alanlar için üç cihaza ‘papatya zinciri’ şeklinde eklemenize izin vererek farklı oda boyutlarına da uyarlanabilir. Ayrıca, isteğe bağlı kablolu genişletme mikrofonları ve DECT kablosuz genişletme mikrofonları bu yıl içinde satışa sunulacaktır.

2.- UYUMLULUK

Trio Serisinin tasarımı sadece ikonik değil, aynı zamanda kullanımı da sezgiseldir. Kullanıcılar için teknolojinin kullanımı kolay olduğunda firmanız genelinde çok daha fazla kullanılacaktır. Trio C60, bağlı olduğu video konferans cihazını kontrol etmek için kullanılabilir. Böylece ses, video ve sunum paylaşımını çok kolay kontrol edebielceğiniz bir kullanıcı arayüzü sunar. İdari açıdan bakıldığında, herhangi bir ürünün kullanıcılar için en iyi deneyimi sunabilmesi için, sistem yöneticilerinin platform güvenilirliğini yönetmesi, sürdürmesi ve güvenliği artırması Trio ürünlerinde kolaydır.

3.- EKİP ÇALIŞMASI İÇİN TASARLANDI

Trio C60, ekip çalışmasını güçlendirmek ve teşvik etmek için size destek olacaktır. Poly Trio C60 konferans telefonu olarak tüm IP Santralalr ile SIP protokolünde entegre edilebildiği gibi Zoom ve Microsoft Teams platformları ile de kullanımı mümkündür. Ayrıca Poly Trio ürünleri  zaman içinde yeni platform deneyimlerini destekleyecek ve gelecekteki sürümlere ek yerel platform deneyimlerini dahil etmeye devam edecektir.

undefinedPolycom Trio C60 diğer modellere göre 4 kata kadar daha iyi performans sağlar. Kablosuz ağ üzerinden kurulumlarda Trio C60, çoklu giriş çoklu çıkışlı (MIMO) 2,4-5 GHz WIFI ile birden fazla veri sinyali gönderme ve alma tekniğine sahiptir. Wi-Fi üzerinden daha güvenilir bir toplantı deneyimi sağlamak Polycom Trio C60 ile mümkündür.

Dokunmatik ekranı ile tek tık ile konferans

Poly markası duymanın, görmenin, çalışmanın ve birlikte çalışmanın yeni yollarını geliştirmeye devam ediyor. Toplantı katılımcılarının ana ofiste yer alması ve teknolojinin ayrık bir şekilde çıkması için her zaman yenilik yapmak ve geliştirmek için yeni yollar aradığımız anlamına gelir. Vodanet’ten satın alabileceğiniz Poly Trio C60 konferans telefonuyla ihtiyacınız olan her şey parmaklarınızın ucunda olacaktır.

Bir Cevap Yazın

Powered by WordPress.com.

Up ↑

%d blogcu bunu beğendi: