Logitech Zone Wireless Kablosuz Kulaklık

Logitech Zone Wireless kablosuz kulaklık ve Logitech Zone Wireless Plus kablosuz kulaklık modelleri, tek tuşla etkinleştirilebilen Active Noise Cancellation (ANC) özelliğiyle gürültülü açık ofis ortamlarında dikkat dağıtan geri plandaki ofis gürültülerini engeller ve daha verimli telefon görüşmeleri sağlar.

Logitech markasının en üst düzey kurumsal kulaklık modeli olan Logitech Zone üstün ses kalitesiyle kullanıcıların uzun konferans konuşmaları yapmasına veya Hi-Fi ses kalitesinde müzik dinlemesini olanak sağlayan Zone Wireless Serisi, UC sertifikalı kulaklık unvanına sahiptir. Kurumsal iş hayatı için üretilmiş olan UC Kulaklık pazarında bir ilk olan Qi kablosuz şarj imkanı da Logitech Zone Wireless kulaklıkların yeni nesil özelliklerinden biridir. Üstün ses kalitesi ve benzersiz mikroson kalitesi ile iş hayatında ve iş dışında tek bir kulaklık ile kesintisiz bir hayat sunuyor Logitech Zone Wireless.

Premium malzeme kalitesi ile üretilmiş olan Logitech Zone Wireless kulaklıklar yumuşak suni deriden yapılmış kulaklık yastıkları ve silikon kafa bandı desteğiyle tüm gün rahatça kullanılabilen kullanım konforunu kullanıcılarına sunmaktadır. Zone Wireless Serisi kulaklıklarda, 15 saat konuşma ve müzik dinleme imkanı sunuyor. Böylece yoğun çalışan ve gün boyu müzik dinleyen kullanıcılar dahi kesintisiz kullanım keyfini çıkarırlar. 30 metrelik Bluetooth kablosuz kullanım mesafesine sahip olan Zone Wireless Serisi, Active Noise Cancelling özelliği bulunan yeni nesil mikrofonuyla dikkat çekiyor. Sektörün önde gelen gelen markaları olan Jabra, Sennheiser ve Poly gibi üreticilerin sağladığı ANC Active Noise Cancelling yani aktif gürültü filtreleme özelliğini sunan Logitech Zone Wireless kurumsal pazarda çok iddialı bir ürün ile 2020’ye girdi.

Zone Wireless Serisi kulaklıklar, Easy-Switch teknolojisiyle Bluetooth ve Bluetooth alıcı üzerinden akıllı telefona ve bilgisayara bağlanabiliyor. Bir defa indirilebilen Companion uygulaması Logitech Tune’a bağlandığında; kulaklık sessize kolayca alınabiliyor, ANC teknolojisi devreye sokulabiliyor, ses ayarı yapılabiliyor, bas tonu isteğe göre ayarlanabiliyor ve ürün güncellemeleri yapılabiliyor. Logitech Zone ileri düzeyde kişiselleştirilebilen yönetilebilir yapısı ile de beklentisi yüksek profesyonel kullanıcılar içinde ideal bir ürün olarak pazarda yerini almaktadır. ITSUPERSTORE olarak Logitech Zone testlerimizde oldukça beğendiğimiz ürün kalitesi ve ses kalitesi ile en iyiyi arayan müşterilerimize önerebileceğimiz bir ürün olduğunu bize gösterdi.

Logitech Zone Genel Özellikler

Logi Zone Kulaklık İle Geniş Ofis Deneyiminizi Üst Düzeylere Çıkarın

Geniş çalışma alanları, ortak çalışma için harika olmakla birlikte gürültülü de olabilir. Kalabalık çalışma alanları için özel olarak tasarlanmış Bluetooth kulaklık Zone Wireless ile akustik ortamınızın kontrolünü elinize alın. Hem konuşma hem de müzik için idealdir. Evrensel uyumluluk özelliği sayesinde kolay kurulum sağlanır. Akıllı telefon ve bilgisayara aynı anda bağlanan bu aygıt basit denetimlere, çevrilerek sesi kapatılabilen mikrofona ve Qi şarja sahiptir.

Zone Wireless Plus, tek bir USB Unifying + Ses alıcısı ile 6 adede kadar Logitech Unifying kablosuz çevre birimiyle bağlanır.

Logitech Zone Sayesinde Odaklanın. Odaklanmaya Devam edin.

Geniş çalışma alanları ortak çalışma için harika olsa da, etrafta konsantre olmanızı zorlaştıran konuşmalar olduğunda pek de harika değildir. İstenmeyen ortam sesini azaltan aktif gürültü önleme özellikli Zone Wireless kulaklık elinizdeki işe odaklanmanıza ve daha fazla iş yapmanıza yardımcı olabilir. Bunu, dikkat dağıtan gürültülü bir denizin ortasında akustik huzura açılan kişisel portalınız gibi düşünün. Aynı çalışma alanı, ancak kontrol ettiğiniz bir ses deneyimi.

Kablosuz Kulaklık Müzik Ve Konuşma İçin İdeal

Müzik dinlerken etkileyici sesin keyfini çıkarın. Logitech ses mühendisleri on yıllardır kulaklık sesi üzerinde ince ayarlar yapıyor. Zone Wireless ile müziğinizi dinlerken sonuçların inanılmaz netlikte olduğunu fark edeceksiniz. Telefon sohbetleri ve konferans görüşmeleri sırasında gürültüyü önleyen mikrofon daha net görüşmeler için sesinizi çevrenizdeki sesten yalıtırken yan ton denetimi ise sesinizin düzeyini tam olarak doğru düzeye ulaştırmanıza yardımcı olur.

Logitech Zone Microsoft Teams Sertifikalı

Tek dokunuşla Microsoft Teams toplantısı başlatın ve Teams görüşmesini yanıtlayın. Cortana ses özelliklerini etkinleştirmek için daha uzun dokunun. İşte bu kadar basit. Zone Wireless, Teams uygulamasını kullandığınız sohbet, toplantı, çağrı veya video konferans sırasında kusursuz ses deneyimi için Teams sertifikalı ve Teams 4.0 ile uyumludur. Zone Wireless’ın, Teams sürümü Skype for Business uygulamasını da tamamen destekler.

Zone Kulaklık Kullanımı Kolay

Zone Wireless sesi ayarlamak, müziği oynatmak ve duraklatmak, çağrıları başlatmak ve sonlandırmak için sezgisel ve kullanımı kolay bir arayüze sahiptir. Mikrofon kolu, çevrildiğinde sesi kapatma işlevine sahipken tuş denetimleri ise aygıtı açma, aktif gürültü önleme ve kablosuz Bluetooth eşleştirme özelliklerine kolay erişim sağlar. Zone Wireless, kablosuz Qi şarjı destekler ve yan ton geçişi ve ekolayzer ön ayarları gibi kulaklık işlevlerinin kolay kurulumu ve basit denetimini destekleyen bir yardımcı mobil uygulama içerir.

Tüm gün konfor için üretilmiştir.

Logitech Zone İle Tüm Gün Konfor

Zone Wireless her gün, gün boyu ofiste kullanım için tasarlanmıştır. Silikon pedli başlık hafiftir ve yüksek performanslı bir kulaklık takıyor olduğunuz unutabileceğiniz kadar konforlu şekilde doğru oranda sıkıştırma kuvveti sağlar. Kulaklarınızın ısınmaması için yumuşak suni deri kulaklık süngerleri yastıklı ve nefes alabilir özelliktedir. Zone Wireless taktığınız anda sesi engeller ve katlanabilir tasarımı kulaklığı çıkardığınızda onu saklamanızı kolay kılar.

Birden Çok Aygıt Bağlayın

Mobil çalışanlar için tasarlanmış olan Zone Wireless, bilgisayarınız, tabletiniz ve akıllı telefonunuza kablosuz olarak aynı anda bağlamanız ve istediğinizde bağlı aygıtlar arasında geçiş yapabilmeniz için çok yönlülük sağlar. 30 metrelik kablosuz kullanım mesafesi bağlı kalırken gezinmek için serbestlik sağlar. Telefon sohbetleri arasında geçiş, video konferans, müzik ve gün boyunca genel gürültü önleme; tümü aynı kulaklık ve mutlu eden akustik performansla.

Tek Unifying Ve Ses Alıcısı

Zone Wireless Plus kulaklığı, aynı USB alıcı ile 6 adede kadar Logitech Unifying kablosuz ürünlerle kullanın. Bu tek alıcı, bilgisayarınızdaki USB-A bağlantı kapısına takılır ve de fare ve klavyelerden 10 metre uzağa ve kulaklıktan 30 metre uzağa kadar güvenilir bir bağlantı sağlar. Alıcıyı hiçbir zaman fişten çıkarmak zorunda kalmadığınızdan onu kaybetmez veya bulamayacağınız bir yere koymazsınız. Kulaklığınız, fareniz ve diğer çevre birimleri arasında seçim yapma zorunluluğuna son—artık hepsini aynı anda kullanabilirsiniz.

Logitech Zone Kişiselleştirilebilir

Logi Tune İle Tam Denetim

Zone Wireless kulaklığınızı kolayca kurmak, denetlemek ve özelleştirmek için akıllı telefonunuzda Logi Tune mobil uygulamasını veya bilgisayarınızda Tune Desktop’ı açın. Şık sezgisel panoyu kullanarak, özgüvenle ses kapatmayı yönetin, şarj durumunu görüntüleyin, yan ton denetimlerini ayarlayın ve 5 bantta EQ ayarını yapın (ya da ön ayarlardan birini seçin). Mobil veya masaüstü uygulamadan yazılımın son sürümünü indirerek kulaklığınızı güncelleyin.

Logitech Zone İş İçin Hazır

Çoğu işletim sistemi ve platformdaki yaygın kullanılan çağrı uygulamalarıyla uyumlu çalışır. Kurumsal sertifikalar arasında Microsoft Teams ve Skype for Business bulunur, Google Voice sertifikalıdır ve Zoom için entegre ses kapatma denetimiyle uyumludur. İş yerinde uyumluluğu ve kusursuz entegrasyonu sağlamak için ayrıca Jabber, BlueJeans ve GoToMeeting gibi diğer popüler uygulamalarla çalışır.

Microsoft Teams, Zoom, Skype, Webex Uyumludur.

Yakın zamanda kablolu bir versiyonunda piyasa sürülecek olan Logitech Zone kulaklık için ITSUPERSTORE olarak ekonomik satın alma maliyeti ile çağrı merkezi ve ofis kullanıcılarının daha çok tercih edeceği bir çözüm olacağını düşünüyoruz.

Jabra markası ile satış rekorları kıran Evolve 75 modeline rakip olarak gördüğümüz Logitech Zone Wireless kablosuz kulaklık ANC özellikli üst düzey kulaklık almayı planlayan kullanıcılar için karar vermeyi ITSUPERSTORE olarak zorlaştıracak diye düşünüyoruz.

Bir Cevap Yazın

Powered by WordPress.com.

Up ↑

%d blogcu bunu beğendi: