Yealink Yeni T3 Serisi IP Telefonlarını Tanıttı.

Kurumsal iletişim ve işbirliği çözümlerinin küresel lider sağlayıcısı Yealink, 15 Temmuz 2020 tarihinde T3 serisi IP telefonun piyasaya sürüldüğünü duyurdu. Yealink yeni T3 serisi, firmaların tüm işletme alanlarında kullanılmak için tasarlanan günlük masaüstü telefon görüşmeleri için klasik ve uygun maliyetli IP telefon çözümü olarak piyasaya sunmaktadır. Yüksek kalite HD ses performansı, 5 yönlü konferans işlevi, EHS kablosuz kulaklık desteği ve güvenilir Yealink Cihaz Yönetim Platformu entegrasyonuna sahip olan T3 serisi, verimliliği en üst düzeye çıkarır ve KOBI ve büyük sanayi işletmeleri için tüm iletişim ihtiyaçlarına cevap verebilecek düzeyde tasarlanmıştır. Tüm Yealink ürünlerini ITSUPERSTORE.net adresinden anında temin edebilirsiniz.

Yealink T3 Serisi

Daha Güçlü Performans, Daha Fazla Özellik

Güçlü bir yonga ile donatılmış olan T3 serisi, daha güçlü bir bilgi işlem yeteneğine ve daha yüksek işlevlere sahip olup, daha yüksek üretkenlik ve daha sorunsuz ofis deneyimi sağlar. Mükemmel performans nedeniyle, T3 serisi, farklı iş talepleri için daha fazla hizmeti genişletebilir.

HD Ses Kalitesi İle Daha İyi İletişim

Yealink T3 serisi, yabancı gürültüler olmadan mükemmel ses kalitesi sunan ve akıcı konuşmalara izin veren endüstri lideri Akıllı Gürültü Filtreleme Teknolojisi ile dikkat dağıtıcı olmayan iletişim sağlar.

Geleneksel Tasarım & Kullanım Kolaylığı

Yealink orijinal ekibi tarafından tasarlanan T3 serisi, Yealink IP telefon ailesinin tasarım konseptini miras almıştır. Modern görünümler ve ergonomik detaylar içeren gelişmiş tasarım, kullanıcılara daha kolay ve dostane bir kullanım deneyimi sağlar.

Tüm Yealink Ürünleri İçin Tek Platform

Yealink Cihaz Yönetim Platformu için kanıtlanmış güvenilirlik ve entegrasyonlar, birleşik aygıt yazılımını kurdu, T3 serisinin dağıtımı ve yönetimi kolaydır, bu da işletim ve bakım maliyetlerinde önemli bir düşüş sağlar.

Yealink Hakkında

Küresel lider birleşik iletişim (UC) terminal çözüm sağlayıcısı olan Yealink, her ölçekteki işletmenin UC deneyiminden en iyi şekilde yararlanmasına ve “Kolay İşbirliği” nin gücünü benimsemesine yardımcı olur. Yealink Tek Duraklı UC Terminal Çözümleri ses, video ve verileri birleştirir ve çeşitli müşteri ihtiyaçlarını ve kullanım senaryolarını karşılar. Şirketin kapsamlı ürün portföyü, video konferans sistemleri, konferans telefonları, masa IP telefonları, kablosuz DECT telefonları ve aksesuarları içerir. 100’den fazla ülkeden müşteriler, küresel satış ve servis ağı aracılığıyla Yealink’in güvenilir UC terminal çözümlerinden yararlanır. Tüm Yealink ürünlerini www.itsuperstore.net adresinden temin edebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

Powered by WordPress.com.

Up ↑

%d blogcu bunu beğendi: