Ericsson-LG iPECS eMG100

Küçük ve orta ölçekli işletmeler için devrim niteliğindeki akıllı hibrit iletişim çözümü iPECS eMG100

Tüm iş iletişimlerinizi tek bir yerde bütünleştiren dönüştürücü araç olan birleşik iletişim (UC) zamanı. Ericsson-LG iPECS eMG100 ip santral daha iyi bağlanmanıza, verimliliği artırmanıza ve işinizi bir sonraki seviyeye taşımanıza yardımcı olacak tek çözüm iPECS eMG100 olacaktır.

Genel Özellikler

Uygun maliyetli hibrit platform

Ericsson-LG iPECS eMG100 telefon santralı IP, dijital ve analog iletişim teknolojilerini destekleyen uygun maliyetli hibrit platformdur. Ekibinizin daha bağlantılı ve daha üretken olmasını sağlamak için yerleşik UC özelliklerine sahip platformu seçin. iPECS eMG100, yatırım getirinizi en üst düzeye çıkaran çeşitli yerleşik çözümler sunar. IP, dijital, analog ve UC cihazlarını destekleyen uygun maliyetli bir hibrit platformdur, böylece herhangi bir teknolojiye sahip herhangi bir cihazdan çalışabilirsiniz. Bir iletişim sistemi ve paranın karşılığını ararken, ana karar verme faktörü olarak gelir. iPECS eMG100, yatırım getirinizi en üst düzeye çıkaracak birçok yerleşik çözüm sunar. TDM arayüzleri, yerleşik VoIP ve acil durum alarmına sahip VM telesekreter kapasitesi ve çağrı özelliklerinin tümü varsayılan olarak entegre yüklüdür. Kompakt tasarım, kutudan çıkan birçok iletişim özelliğine sahip tek kabin. İPECS eMG100 ile sınıfının en iyisi hibrit iletişim sisteminizin keyfini çıkarın.

Büyüme için hazırlanın

iPECS eMG100 sorunsuz bir şekilde ölçeklenebilir iletişim sistemiyle genişletmeye hazır olun. Sorunsuz ilerleme için ihtiyacınız olan tüm özelliklerin yanı sıra kapasite eklemek kolaydır. Hedeflerinize uyum sağlayan iş iletişimi platformundan yararlanın.

Sınırlar olmadan mobil çalışın

iPECS eMG100 IP üzerinden ses teknolojisini (VoIP) benimseyerek, kurumsal mobiliteyi güçlendirebilirsiniz. Ofisi yanınızda taşıyabilmek için akıllı telefonları, PC’leri ve tabletleri çok işlevli masa telefonlarına dönüştürün. Herhangi bir cihazdan, herhangi bir konumdan tek numaralı hizmetle profesyonel görünün.

Kullanıcı dostu donanım yapısı

Ericsson-LG iPECS eMG100 iletişim çözümünüz için birden fazla kabin türü taşıma zahmetini ortadan kaldırın. İster bir dizi kapasite yükseltmesi, tam donanım genişletmesi veya TDM’den IP’ye teknoloji yükseltmesi firmanız için uygulanabilir hale getirmesinin yanında iPECS eMG100 ip santralın tek kabinet donanım yapısı kurulumu kolaylaştırır.

Tek bir kabin çözümü ile, iletişim çözümünüz için birden fazla kabin türü taşıma zahmetini ortadan kaldırır. iPECS eMG100, gereksinimlerinize bağlı olarak duvara monte edilebilen veya 19 inç rafa monte edilebilen tek bir kabin olarak gelir. Tüm bağlantı noktaları, evrensel uyumluluğa sahip olmak için bir RJ45 arabirimiyle donatılmıştır.
İster bir dizi kapasite yükseltmesi, tam donanım genişletmesi veya TDM’den IP’ye teknoloji yükseltmesi arıyor olun, bu tek kabin çözüm seçeneklerinizi basitleştirir. İletişim gücünüzü basitçe ikiye katlamak için başka bir iPECS eMG100 kabini bağlamak için ek bir lisans ekleyin.

İhtiyaçlarınıza göre uyarlayın

Tüm işler farklıdır. Sizi farklı kılan ne olursa olsun, daha iyi bağlanmak ve daha fazlasını sunmak için ihtiyacınız olan uygulamaları ve entegrasyonları seçin. Paketimizden veya uyumlu üçüncü taraflardan uzmanlığınızı karşılayacak eklentileri seçin.

Kurulumu ve kullanımı kolay

Kesintisiz yeni bir sisteme geçiş yapın. BT yöneticileri, ilk kurulumu hızlıca tamamlayabilir ve kolay yönetim için ayarları hızla özelleştirebilir. Kullanıcı dostu arayüz, tüm cihazlarda tutarlıdır ve eğitim sürelerini hızlı tutar.

Bir Cevap Yazın

Powered by WordPress.com.

Up ↑

%d blogcu bunu beğendi: