Logitech MX Anywhere 3

Kompakt boyutlu ve yüksek performanslı mouse, Logitech MX Anywhere 3 kutusunun üzerinde yazdığı gibi en iyisi gerçekten. En iyi küçük boyutlu mouse olmak için üretilmiş Logitech MX Anywhere 3 birinci sınıf malzeme kalitesine sahip, mükemmel özellikleri ve benzersiz yönetim yazılımı (Logitech Options) ile rakipsiz olduğunu düşünüyoruz.

MX Anywhere 3, olağanüstü performansıyla üstün düzeyde çok yönlülük sağlıyor. Kompakt mouse, evdeki çalışma alanınızdan kafeye ve havaalanı bekleme salonuna kadar farklı yerlerde mobil çalışmaya yönelik tasarlanmıştır.

Yıllardır çantamda bulunan MX Anywhere 2 mouse’un yerini alan MX Anywhere 3 yeni teknolojik gelişmeleri mouse’u kullanmaya başladığınız ilk andan itibaren hissedebilirsiniz. Özellikle yeni nesil MX serisi mouse ürün ailesinde kullanılan MagSpeed tekerlek en önemli fark olarak hemen göze çarpıyor. Yeni nesil MagSpeed ​​tekerleğine sahip kompakt fare, saniyede 1.000 satıra kadar sessizce kaydırır ve cırcır ile hiper hızlı mod arasında otomatik geçiş yaparak size kompakt bir farede en yüksek hassasiyeti sunuyor. Yeni nesil MX ürün ailesinin en son üyesi MX Anywhere 3, mutfak masanız, kanepeniz, yerel kahve gibi çalıştığınız her yerde yanınızda taşıdığınızda cam dahil hemen hemen her yüzeyde kullanımı test ettik ve üstün başarısına şahit olduk diyebiliriz.

Fiziksel Özellikler

MagSpeed

MagSpeed tekerlek harika. Kaydırma çok akıcı bir şekilde ilerliyor ve daha hızlı sürümde kaydırma satırından satıra neredeyse hiç hissetmeden geçiyor. Hareket çok doğal, eşik iyi ayarlanmış, böylece fare tekerleği daha sert veya daha yavaş döndürdüğünüzde yapmak isteyeceğiniz şeyi doğrudan yapıyor. Arkasındaki tuş, MX Anywhere 2 ürününde olduğu gibi serbest tekerlek ve adım adım arasında geçiş yapıyor.

Malzeme Kalitesi

Yüksek hammadde kullanılarak üretilen Anywhere 3 kullanıcısına premium bir ürün kullandığını hissettiriyor. MX Anywhere 3’ün yanda yumuşak ve nervürlü silikon malzemesi yanlışlıkla tetiklememek için yan tarafta çok hoş geri bildirim ve uzun vuruşlu tuşlar usta işi olmuş. Magscroll tekerleği de çok iyi. Logitech, sağlam bir fare olduğunu ve bozulma korkusu olmadan çantaya atılabileceğinizi hissettiriyor.

Özellik Tuşları

Ana tuşlar, fare tekerleğindeki 3. tıklama düğmesi, tekerleğin arkasındaki tuş ve solda iki tuş daha var. Fare simetrik olmakla beraber soldaki tuşlar yalnızca sağ elini kullananlar tarafından kolayca kullanılabilir olarak görülüyor.

Altta dört lastik ayak, açma / kapama düğmesi ve bağlantılar arasında geçiş tuşu olduğunu gördük. Logitech MX Anywhere 3 mouse üç bilgisayara bağlanabilir ve alt tarafındaki tuş sayesinde bağlantılar arasında kolaylıkla geçiş yapmanızı sağlıyor.

Kullanım Testi

Basit bir mouse asla değil. Çok hassas sensörü ile tüm hareketler çok hassas. Logitech, en az 4 mm kalınlığında cam üzerinde çalışacağını söylüyor. Ofisteki cam masada mükemmel çalıştı. Varsayılan olarak, bir yan düğmeyi basılı tutup kaydırma her şeyi Yatay Kaydırmaya dönüştürüyor.

Tek şarj ile 70 gün kullanım gerçekten mükemmel bir süre ama birgün şarj bitiyor tabiki o zamanda kutudan çıkan 1 metrelik USB-C kablo ile yalnızca 1 dakikalık şarjın ardından size 3 saatlik kullanım olanağı sağlıyor. (Test ettik).

Bu arada, sadece Windows ve MacOS’ta değil, iPadOS’ta da çalışıyor.

Logitech tarafından üretilen 3.nesil MX Anywhere mouse tecrübeli bir üretici tarafından mükemmel bir ürün hassasiyeti ile üretilmiştir diyebiliriz.

Mouse yönetim yazılımı olan Logitech Options tüm özellikleri kolaylıkla seçmenize ve taleplerinize göre kişiselleştirme imkanı sağlıyor. Yıllardır zaten kullandığım Logitech Options yazılımı MX Anywhere 3’ü bilgisayarıma bağladıktan sonra, bu yazılımla dört düğmesini yapılandırdım ve bu yapılandırmayı çok karmaşık hale getirmekte elinizde. Her türlü klasik Windows komutuna sahipsiniz (Kopyala, Yapıştır, alt-sekme, vb.), Bir anahtar makro oluşturabilir, bir uygulamayı doğrudan başlatmayı veya müziği kontrol etmeyi seçebilir vb.

Her uygulama için profiller de oluşturabiliyorsunuz. Bazıları önceden yapılandırılmış olarak geliyor zaten (Office, Adobe Premiere, Chrome, Edge), ancak sistemde yüklü başka herhangi bir uygulamayı seçmekte elinizde. Logitech Options, bu uygulamanın ekranda etkin olduğunu algıladığında, o profile de otomatik olarak değişir. Bu, Excel’de bir yan düğmeyi Geri Al olarak ayarlayabileceğiniz, ancak Premiere Pro’da Videoyu Sola Kesebileceğiniz anlamına geliyor. Kullanımda ustalaştıkça çok hoşunuza gidecek bir özellik bu.

Hatta fareyi aynı anda birden fazla bilgisayarda kullanmanıza olanak tanıyan bir yazılım olan Logitech Flow ile entegre olur. Flow tüm bilgisayarlarda etkinleştirilmişse, fare bir ekrandan diğerine bu arada onu diğer bilgisayara bağlamışsınız gibi atlayabilir.

Sonuç

Logitech MX Anywhere 3, yüksek malzeme kalitesi, profesyonel kullanım seçenekleri sunan üst düzey özellik tuşları premium taşınabilir en iyi mouse olduğuna Vodanet olarak karar verdik. Eğer bütçe sorunu yaşamaz iseniz kesinlikle almanız gereken bir ürün.

Bir Cevap Yazın

Powered by WordPress.com.

Up ↑

%d blogcu bunu beğendi: