YENİ YEALİNK T3 SERİSİ IP TELEFONLARLA DAHA GÜÇLÜ PERFORMANS VE DAHA İYİ İLETİŞİM

Yealink VoIP telefonları uygun fiyatlı, yüksek kaliteli, hem küçük hem de büyük kuruluşlar için zengin çözümler sunar. Yealink IP Telefonları, Oturum Başlatma Protokolünü (SIP) ve barındırılan PBX sağlayıcılarını destekleyen çok sayıda uyumlu IP PBX ile sorunsuz bir şekilde çalışabilir.

Yealink, tümü ihtiyaçlarınıza bağlı olarak farklı çözümler sunan T2, T3, T4 ve T5 ürün serilerini içeren bir dizi farklı IP Telefon serisi sunar. Yealink SIP-T33G, Yealink SIP-T33P, Yealink SIP-T31G, Yealink SIP-T31P, Yealink SIP-T30, Yealink SIP-T30P modelleri yeni T3 serisi ip telefonlardır. Yeni Yealink T3 IP Telefonlar daha güçlü donanım yapısı ile daha kullanışlı olmakla beraber daha kaliteli ses arayanlar için optimum çözümdür.

Yeni Yealink T3 serisi , günlük masaüstü sesli iletişimleri için klasik ve uygun maliyetli, giriş düzeyi iş IP telefonlarıdır. T3 serisi, tüm işletmeler için üretkenliği en üst düzeye çıkarır ve işbirliğini geliştirir.

DAHA GÜÇLÜ PERFORMANS, DAHA FAZLA ÖZELLİK

Yealink T3 Serisi  yüksek verimlilik ve daha düzgün ofis deneyimini garanti daha güçlü bir bilgi işlem yeteneğine ve yeni nesil IP Telefon özelliklerine sahibi. Çok şık ve kullanıcı dostu bir giriş seviyesi IP telefonu olan Yealink SIP-T31, arka aydınlatmalı ekstra büyük 132×64 piksel grafik LCD’ye sahiptir.
bu, kullanıcılar için net bir görsel deneyim sunar. T31, iki VoIP hesabı için destek sunar ve yerel 5 yönlü konferans görüşme içerir. Güçlü bir yonga ile donatılmış olan T3 serisi, daha güçlü bir bilgi işlem yeteneğine ve daha yüksek işlevlere sahip olup, daha yüksek üretkenlik ve daha sorunsuz bir ofis deneyimi sağlar. Mükemmel performans nedeniyle, T3 serisi, farklı iş talepleri için daha fazlası sunabilir.
üretkenliği en üst düzeye çıkarın. Ayarlanabilir çok açılı sehpa ile çalışan T31 IP telefon, farklı durumlarda çalışmanızı sağlar. Uygun fiyatla birlikte kullanımı kolay ve güçlü özellikler, mükemmel sesli iletişim çözümü sunar.

ÜSTÜN HD SES, DAHA İYİ İLETİŞİM

Mükemmel ses kalitesi sağlayan endüstri lideri Akıllı Gürültü Filtreleme Teknolojisi ile dikkat dağıtmayan iletişim sağlar.

KLASİK TASARIM, PRATİK DETAYLAR

Modern görünümler ve ergonomik detaylar içeren gelişmiş tasarım, kullanıcılara kolay ve dostane bir kullanım deneyimi sağlar.

One thought on “YENİ YEALİNK T3 SERİSİ IP TELEFONLARLA DAHA GÜÇLÜ PERFORMANS VE DAHA İYİ İLETİŞİM

Add yours

Bir Cevap Yazın

Powered by WordPress.com.

Up ↑

%d blogcu bunu beğendi: