Logitech Video Konferans Uygulamalarına Güç Katacak Üç Yeni Ürünü Tanıttı

2020’deki birçok şirket ve çalışan, evden çalışırken üretkenliği sürdürmek ve iletişimde kalmak için video hizmetlerini seçti ve ardından toplantı deneyimini daha iyi hale getirmek için ev ofislerine veya küçük toplantı odalarına güç sağlamak için ihtiyaç duyacakları donanıma yöneldi. Logitech burada devreye girdi.

Logitech bugün, video konferans ürünleriyle küresel olarak toplantı odalarının yaklaşık yarısını donatıyor. Logitech’in analist ilişkileri ve satış desteği başkanı Simon Dudley’e göre, tüm çalışanların yüzde 30-70’i pandemi sonrası bir dünyada evden çalışacak, bu nedenle neredeyse her toplantıda yine de uzaktaki katılımcılar ilerleyecek.

Dudley, kanal ilk Logitech’in toplantı deneyimini artırabilecek ve sektör lideri çeşitli video çözümleriyle çalışabilecek üç yeni ürün sunduğunu söyledi.

“Kullanıcıya, bu cihazlarda hangi uygulamaları çalıştırmak istediğinize dair birçok seçenek sunuyoruz” dedi. “Bence yeni platformlar için fırsat muazzam… o tepelerde video için çok para var ve bu artık sadece bir uzmanın uygulaması değil.”

Yeni Logitech Rally Bar Mini, ev ofisleri veya küçük toplantı odaları için tasarlanmıştır. Geniş açılı, dijital kamera, masanın her iki tarafında katılımcıları ve insan şekillerini arayan ve bu kamerayı odadaki insanların etrafında dolaşırken çerçeveleyen yapay zeka destekli ikincil bir kamera görüntüler. Dudley, ilkbaharda satışa sunulacak olan Rally Bar Mini için fiyatlandırmanın 2.999 $ ‘dan başladığını söyledi.

Logitech, küçük toplantı alanlarından biraz farklı gereksinimleri olan orta büyüklükteki odalar için Logitech Rally Bar’ı sunuyor. Yaklaşık 3 fit genişliğindeki Rally Bar, toplantı katılımcılarını daha net bir şekilde çerçeveleyebilen yerleşik bir optik, pan-tilt zoom kameraya sahiptir. Şirket, Mini gibi, Rally Bar da Logitech RightSense teknolojisine ve AI Viewfinder içeren ikinci bir kameraya sahip. Logitech, Rally Bar’ın 3.999 $ ‘dan başladığını ve bu çeyrekte satışa sunulacağını söyledi.

Geniş toplantı alanları için Logitech RoomMate, kullanıcıların PC veya Mac olmadan Logitech konferans kameralarında video konferans hizmetlerini çalıştırmasına olanak tanıyan bir cihazdır. Logitech, RoomMate’in günümüzün karma çalışma ortamlarında gelişmiş toplantılar için video konferans ekipmanının kurulumunu, yönetimini ve kullanımını basitleştirdiğini söyledi. RoomMate 2021 yazında satışa sunulacak ve fiyatlandırma 999 $ ‘dan başlayacak.

Dudley, Logitech Rally Bar, Mini veya RoomMate’in mevcut Logitech ürünlerinin yerini almayacağını söyledi. Dudley, COVID-19 salgınının başlangıcından bu yana, Logitech’in video ürünlerine yönelik talebin “tavan yaptı” dedi. “Satışlar, son dokuz ayda iki katından fazla arttı.” şeklinde yorum yaptı.

Bir Cevap Yazın

Powered by WordPress.com.

Up ↑

%d blogcu bunu beğendi: