SpeedFace V4/V4 Lite PDKS & Erişim Kontrol Cihazı

SpeedFace V4 linux tabanlı hibrit biyometrik Visible Light Yüz & Avuç İçi Tanıma Erişim Kontrol & Zaman Kontrol terminalidir. Son teknoloji ürünlerinden biri olan SpeedFace V4 ile yüz, avuç içi, kart ve şifre gibi çeşitli doğrulama metodlarını kullanabilirsiniz. SpeedFace V4 proaktif olarak yüz okur ve aldatma karşıtı yüksek korumaya sahiptir. Yüz ve avuç içi​ tanıma için geniş açılı tanıma teknolojisine sahiptir. Hızlı tanıma teknolojisi sayesinde 0.3 saniyede yüz tanıma yapabilir.

Şık ve kompakt tasarımı ile SpeedFace V4 yüz tanıma, avuç içi tanıma, kart okuma ve QR kod okuma çözümleri sunmaktadır. Ekonomik fiyatlı SpeedFace V4, Linux Tabanlı Hibrit Biyometrik Geçiş Kontrol & Zaman Kontrol terminalidir. Sadece akıllı telefon boyutunda olan SpeedFace V4 pek çok alanda kullanım için uygundur.

ZkTeco SpeedFace-V5L[P], akıllı mühendislik yüz tanıma algoritmalarını ve en son bilgisayar izleme teknolojisini kullanan SpeedFace-V5L Visible Light Yüz Tanıma Terminalinin tamamen yükseltilmiş bir sürümüdür.
Yüksek kapasite ve hızlı tanıma ile hem yüz hem de avuç içi doğrulamayı destekler ve güvenlik performansını her açıdan iyileştirir.

SpeedFace-V5L [P], hijyen endişelerini etkili bir şekilde ortadan kaldıran temassız tanıma teknolojisi ve maskeli bireysel tanımlama kullanır. Ayrıca her tür sahte fotoğraf ve video saldırısına karşı yüz tanıma için nihai antispoofing algoritması ile donatılmıştır.Ek olarak, 3’ü 1 arada avuç içi tanıma (Avuç Şekli, Avuç İçi Baskı ve Avuç Damarı) 0,35 saniyede gerçekleştirilir.  Elde edilen avuç içi verileri maksimum 3.000 avuç içi şablonu ile karşılaştırılacaktır.

SpeedFace-V5L[P] küresel halk sağlığı sorunları sırasında hastaneler, fabrikalar, okullar, ticari binalar, istasyonlar gibi herhangi bir bina ve kamuya açık alanların her erişim noktasında mikropların yayılmasını azaltmaya ve enfeksiyonları doğrudan önlemeye yardımcı olur.

Bir Cevap Yazın

Powered by WordPress.com.

Up ↑

%d