Yeni Otel Telefonu Seçenekleri

Küresel IP Telefon üretiminde ilk beş firma içinde yer alan Fanvil, H3W / H5W Wi-Fi otel telefonlarını 2021 yılı Mart ayı itibarı ile ürün lansmanını duyurdu. Otel telefonu seçenekleri olarak otel içinde kullanılan IP Santral uygulaması ile daha güçlü uyumluluk ve ölçeklenebilirliğe sahip Fanvil H3W / H5W, otellerin otel yönetimi ve hizmetlerinin verimliliğini artırmasını sağlayarak konuklara daha rahat, konforlu ve daha güvenli bir otel yaşamı deneyimi sunar.

Ülkemizde bir çok yeni kurulan otel alt yapısında ITSUPERSTORE ile birlikte başarı ile yer bulan Fanvil Otel Telefonları oteliniz içinde oda telefonu için ilk seçenek olabilir. Yapay Zeka ve Bulut da dahil olmak üzere IoT teknolojilerinin hızla gelişmesiyle, dijital dönüşüm hayatın her alanında geri dönüşü olmayan bir trend haline geliyor. Oteller için, her zaman ve her yerde hizmet gereksinimlerini hızlı bir şekilde karşılamak ve iç iletişimi ve yönetim verimliliğini artırmak en büyük önceliktir. Gelecekte, dijital misafir hizmeti deneyimi, otel endüstrisinde farklılaşmış temel rekabet gücü haline geleceğini ITSUPERSTORE olarak unutmamanızı tavsiye ederiz.

Birçok kaotik ekipman kablosu yalnızca kablolama maliyetini yükseltmekle kalmaz, aynı zamanda otel odalarının genel görünümünü de etkiler ve konukların konforunu azaltır. Fanvil H3W / H5W IP telefonlar, dahili 2.4G Wi-Fi aracılığıyla ağa kablosuz bağlantıyı destekler. Harika Wi-Fi sinyaline sahip bir odada konuklar, kablo ve alan sınırlaması olmaksızın, nerede olurlarsa olsunlar net ve sabit sesli görüşmelerin keyfini çıkarabilirler. Zaman içindeki işletme maliyetlerini düşüren kablolama maliyetlerinden sizi kurtaracak olan kablosuz otel telefonları yenilikçi oteller için tercih sebebi olmaktadır.

H.264 ve 1080P HD video kod çözme ile Fanvil H5W, giriş ve ortak alanlarda kapı telefonları, interkomlar ve kameralar gibi SIP cihazlarındaki görüntülerin görüntülenmesini destekler. Ziyaretçinin kimliğini onayladıktan sonra, konuklar tek tıklamayla kapı açmayı başarabilirler. Özellikle butik oteller, rezidanslar ve lüks oteller için mükemmel bir özellik olan ekran üzerinden kamera görüntüsüne erişimi daha güvenli ve daha kolay erişim kontrolü sağlar.
Siyah ve beyaz renk seçenekleriyle zarif bir tasarıma sahip olan Fanvil H3W / H5W IP Otel Telefonu, odanın iç dekorasyonuna uyum sağlayarak misafirler için en konforlu yaşam ortamını yaşatır.

Otel yöneticileri, Fanvil H5’teki 3,5 inç renkli ekran ve Fanvil H3W üzerindeki panel aracılığıyla konuklara özelleştirilebilir karşılama karşılama ve otel bilgilerini görüntüleyebilir. Ayrıca misafirler için basit ve kolay iletişim erişimi sağlayan Uyan, Yemek, Rapor, Rahatsız Etmeyin gibi hizmetleri tek dokunuşla alabilirsiniz.

Fanvil’in en son H3W / H5W kablosuz otel IP telefonları daha uyumludur, bu da otel yöneticileriyle misafirleri birbirine bağlayan köprüdür. Otellerin her an hızlı yanıt vermesine ve hizmet ve yönetimin verimliliğini artırmasına yardımcı olur.

Fanvil Otel Telefonu

H Serisi, Fanvil’in oteller için tasarlanmış en yeni telefon serisidir. Şık, çağdaş görünümü, mükemmel ses kalitesi ve güçlü işlevselliği ile uyumlu entegre iletişim platformları geleneksel telefonların yerini alabilir ve yeni nesil akıllı terminal ekipmanı haline gelebilir. H-Serisi otel IP telefonu çoğu otel odasında harika görünecek ve çoğu uygulama gereksinimini destekleyecektir. Ayrıca mükemmel arama kalitesine sahiptir.

Bir Cevap Yazın

Powered by WordPress.com.

Up ↑

%d blogcu bunu beğendi: