Yealink UVC20

Yeni üretilen Yealink UVC20 webcam, Dünyanın önde gelen kurumsal iletişim ve işbirliği çözümleri sağlayıcısı olan Yealink, bugün Microsoft Teams için kullanıcılar için daha parlak bir kişisel video deneyimi sunan Yealink UVC20 web kamerasının sertifikasını duyurdu. Yealink UVC20 ekonomik video konferans kamerasıdır.

Sorunsuz Video, Üstün Deneyim

UVC20, birinci sınıf video ve ses deneyimi ile sorunsuz deneyim ve net iletişim sağlar. 5.000.000 piksel full HD cam mercek, 1080P HD video ve gerçeğe yakın netlik sunar. Yerleşik Omni-direction mikrofon, 180 ° / 4,9 fit’e kadar doğru ses alımını destekler ve kristal netliğinde iletişim sağlar.

Otomatik Pozlama, Akıllı Ayar

UVC20, karmaşık bir ortamın ve manuel işlemin sınırlamaları olmadan gerçekten kolay, kullanışlı ve verimli video süresi sağlar. Smart light, düşük ışıkta veya arkadan aydınlatmalı ortamda bile görüntüyü en iyi şekilde optimize eder. EPTZ kontrolü, otomatik odaklama ve döndürülebilir lens sayesinde UVC20, manuel ayar yapmadan her spot ışığını mükemmel şekilde yakalamayı sağlar.

Kolay Kullanım, Hızlı Başlangıç

Bir USB kamera olarak UVC20, uygun bir BYOD deneyimi ile çeşitli video konferans platformları veya uygulamaları için tak ve çalıştır özelliktedir. Dahası, Yealink USB Connect, kullanımı izleme, cihaz bilgilerine erişme, tanı koyma ve yönetim için endişesiz olan bellenim güncellemelerini gerçekleştirme yeteneği için bir ana bilgisayar sunar. Dahası, video görüntülerini hızla değiştirmek için lensi döndürmek sizin için kolaydır.

Lens Kapağı, Gizlilik Güvenliği

Dahili lens kapağı kaybolmaz ve kamera lensini, konferans güvenliğini ve kişisel masaüstü kullanımı için güvenilir ve güvenli olan kişisel gizliliği iyi korur. Yealink Web Kamerası Serisi ve UVC20 hakkında daha fazla bilgi edinmek için lütfen buraya tıklayın .


 “Microsoft Teams ile birlikte tüketicilere daha kaliteli kişisel işbirliği deneyimi sunma konusunda çok ayrıcalıklıyız.” Yealink Ürün Pazarlama Direktörü Lee, “Bu, farklı kullanıcı senaryoları için daha güvenilir ve esnek cihaz seçenekleri sağlama taahhüdümüzü yerine getirdi.” dedi.
 UVC20’den daha fazlası, kişisel cihazlar ve paylaşılan cihazlar dahil olmak üzere Yealink’in Microsoft Teams için sunduğu eksiksiz video ve ses cihazı çözümlerinden en iyi çözümü keşfedebilir ve seçebilirsiniz. Daha fazla bilgi için lütfen burayı ziyaret edin .

Bir Cevap Yazın

Powered by WordPress.com.

Up ↑

%d blogcu bunu beğendi: