Logitech Scribe

Video konferans odaları için beyaz tahta kamerası olarak tasarlanan Logitech Scribe profesyonel bir üründür. Microsoft Teams Rooms, Zoom Rooms ve diğer lider video konferans hizmetleri için yapay zeka destekli beyaz tahta kamerası Logitech Scribe ile görüntülü toplantılarda beyaz tahtaları sorunsuz bir şekilde paylaşın.

UZAKTAN VEYA ODADA MÜKEMMEL GÖRÜNTÜLEME

Yerleşik yapay zekâya ve özel lense sahip Scribe, görüntülü toplantılarda beyaz tahta içeriklerini olağanüstü netlikte yayınlar. Artık en uzaktaki katılımcılar bile masada en iyi yere sahip olacak.


BASİT KULLANIM

Scribe’ın kablosuz paylaş düğmesi, görüntülü toplantılarda beyaz tahtaları hızlı ve kolay bir şekilde paylaşmanızı sağlar. Ayrıca Logitech Tap benzeri toplantı odası dokunmatik kumandanız ile paylaşımı başlatabilirsiniz.

YAPAY ZEKA DESTEKLİ PERFORMANS

Scribe’ın dâhilî yapay zekâsı, şeffaf bir etki sunarken katılımcıların görüşlerini engelleyen bir şey olmadan beyaz tahtayı sunum cihazının “içinden” görmelerini sağlar.

Scribe, kuru keçeli kalemlerin rengini ve zıtlığını otomatik olarak iyileştirerek metinleri ve çizimleri kolay okunur bir hâle getirir.

Scribe, yapışkan notlar gibi diğer içerikleri algılayıp göstermek için görüntü bölümlemeyi kullanır.

ZOOMROOMS ve MICRISIFT TEAMS ROOMS İÇİN GELİŞTİRİLDİ

Logitech Scribe, Microsoft Teams Rooms ve Zoom Rooms dâhil lider video konferans oda çözümleri ile entegre olur. Toplantıya katılın ve paylaşmaya başlayın.

Microsoft Teams Rooms ve Zoom Rooms ile entegre bir şekilde çalışan Logitech Scribe kolay kurulum ve kullanımıyla zahmetsiz bir deneyim sunuyor. Oda içi katılımcılar, Logitech Scribe’ın kablosuz düğmesine basarak veya Logitech Tap gibi toplantı odası dokunmatik denetleyicisine dokunarak beyaz tahta içeriğini görüntülü toplantılarda tek tuşla hızlıca paylaşabiliyor. Kablosuz tuşu şimdilik sadece Zoom Rooms ile çalışsa da en kısa sürede Teams Rooms desteği de sunulacak. Logitech Scribe ayrıca hemen hemen her video konferans uygulamasına sahip bir USB içerik kamerası olarak çalışarak toplantı odalarında, sınıflarda ve hatta ev-ofislerinde de kullanma esnekliği sağlıyor.

Logitech Video İşbirliği Kategorisi Genel Müdürü ve Başkan Yardımcısı Scott Wharton yeni ürün hakkında, “Hem toplantı odalarında hem de masaüstlerinde yüksek kaliteli ses ve görüntülü konuşma deneyimini iyileştirmek için titiz bir şekilde çalışmaya devam ediyoruz. Bu süreçte beyaz tahtalar veya post-it gibi dijital olmayan içeriği sanal toplantılara entegre etmede bir boşluk olduğu dikkatimizi çekti. Logitech Scribe fiziksel hayatta bizim için son derece kullanışlı olan bu alışkanlıkları video konferans sistemlerine entegre ediyor. Logitech Scribe, Teams ve Zoom gibi günümüzün en popüler bulut hizmetleriyle uyumlu bi şekilde çalışarak kullanıcıların hayatını kolaylaştırmayı ve video konferans deneyimini yüz yüze deneyime yakın bir şekilde sunmayı hedefliyor. ”

Logitech’in online toplantı katılımcılarına beyaz tahtanın net, gerçek zamanlı görünümünü sağlayan özel bir beyaz tahta kamerası Scribe, 120x180cm boyutuna kadar kuru silinebilir yüzeylerde iyi bir performans vadediyor. Yerleşik yapay zeka sistemini kullanan Logitech Scribe, kullanıcıların beyaz tahtayı hiçbir engel olmadan görebilmesi için sunum yapan kişiyi şeffaf hale getirebilir veya içeriğin daha kolay okunması için işaretleyicilerin rengini otomatik olarak geliştirir. Scribe, ortak çalışma oturumları için favori bir araç olan post-it gibi dijital olmayan diğer içerikleri bile algılama yeteneğine sahiptir.

Temiz bir şekilde duvara monte tasarımı ve özenli kablo yönetimi ile Logitech Scribe, herhangi bir modern ofise veya sınıfa modern bir şekilde uyum sağlar. Ürün hızlı bir şekilde kurulup çalıştırılabilmesi için ihtiyaç duyulan her şeyle birlikte gelir. Kutusunda, beyaz tahta kamerasıyla birlikte bir kablosuz paylaşım tuşu, montaj bileşenleri, güç kaynağı ve uygun ölçekte dağıtım için kategori kabloları yer alır.

Bir Cevap Yazın

Powered by WordPress.com.

Up ↑

%d blogcu bunu beğendi: