Samsung ve BlueParrot ile sanayi kurumlarına özel çözümler

Teknolojik yenilikler, operasyonları kolaylaştırdı ve imalat sektöründe daha akıllı süreçler sağladı. Fabrika otomasyonu için güç sağlayan akıllı fabrika çözümleriyle Endüstri 4.0’ı benimsemenin zamanı geldi.

Saha Teknisyenleri/Mühendisleri

Uzaktan çalışanlara saha operasyonlarını otomatikleştirme gücü verme

Tesis Zemin İşlemleri

Operasyonel uzmanlığa ve verilere basitleştirilmiş, mobil erişim

SAMSUNG GALAXY XCOVER PRO

Ön cephe çalışanları masa başında çalışmaz, bu nedenle XCover Pro her yerde çalışmak için yapılır. Sahaya hazır, dayanıklı ve şık bir şekilde tasarlanmış, nerede olurlarsa olsunlar işgücünü güçlendirir.

Tek bir cihazla daha fazlasını yapabilme

Kuruluşlarını mobil teknoloji kullanımında “öncü” olarak tanımlayan katılımcılar, verimlilik açısından, kuruluşlarının mobil teknoloji kullanımını “kötü” olarak tanımlayan katılımcılara göre %16 daha yüksek puan aldı. Galaxy XCover Pro, son teknoloji üretkenlik ve performans arasında hiçbir takas olmadan, işin geleceği için üretilmiştir.

Neden BlueParrott Kulaklıklar?

BlueParrott ürünleri, yüksek gürültülü ortamlarda üstün iletişim için tasarlanmıştır. Kristal netliğinde aramalar ve yüksek dayanıklılık sunan BlueParrott kulaklıklar, profesyonel sürüş, saha hizmeti, perakende operasyonları veya bağlı kalması gereken depolama işlerinde çalışanlar için paha biçilmez bir iletişim aracıdır.

Yüksek gürültülü ortamlarda üstün iletişim için tasarlanan BlueParrott, akıllı, gürültü önleyici ses cihazlarında liderdir ve yüksek gürültülü ortamlarda üstün çağrı kalitesi sunar.

Bir Cevap Yazın

Powered by WordPress.com.

Up ↑

%d blogcu bunu beğendi: