Windows 11 Geliyor

Yeni bir bakış açısı!

Bu, Microsoft tarafından seçilen resmi formüldür ve açıkça ilk bakışta ortaya çıkan şey şu: Windows 11’in getirdiği yenilikler her şeyden önce tasarım ve ergonomi tarafında gözüküyorr. Aslında, arayüz daha odaklanmış bir organizasyon ve daha “uyumlu tablet” ile revize edildi ve rafine edildi. Böylece, görev çubuğunun sembolik hareketi ve Başlat menüsü resmi duyurudan önce bile Net’te tartışıldı. Varsayılan olarak, bu hüküm önerilirse, isterseniz sol alttaki “eski moda” olarak yeniden etkinleştirebilirsiniz. Ayrıca daha sezgisel ve erişilebilir bir navigasyonda widget’ların ve haber akışlarının keyfini çıkarabileceksiniz.

Verimliliği artırın

Tabii ki, estetiğin ötesinde, fikir elbette kullanımınızı optimize etmektir. Bu nedenle Windows 11 daha hızlı olacak ve ihtiyaçlarınızın her birine uyum sağlamak istiyor. Ayrıca, artık ofisinizi boş zamanlarınızda organize edebilecek ve özelleştirebileceksiniz. Yeni bir Microsoft Store, Android akıllı telefonlar için tasarlanmış olanlar da dahil olmak üzere bir dizi yeni uygulamayıentegre ederek mümkün olduğunca çok kişiye hitap etmelidir. Son olarak, Visio’daki iletişim ve profesyonel toplantılar için sağlık krizi sırasında kurulan işbirliği platformu Microsoft Teams,skype’ın yerini alarak varsayılan olarak entegre edilecek.

Windows 10’dan Windows 11’e nasıl geçerim?

Güncelleme 2021’in sonundan 2022’nin başına kadar sunulacak. Ancak yeni sürüme daha hızlı geçmek istiyorsanız, muhtemelen güncellemeyi “zorlayabileceksiniz”. Program kısa süre içinde netleşecek. Her neyse, şu anda satılan tüm bilgisayarlar elbette Windows 11 ile uyumludur. Yükseltme elbette ücretsizdir. Ve yıl sonuna kadar, yeni bilgisayarlar yeni işletim sistemi ile yerli olarak donatılacak. Ancak, Windows 10’u tutmayı tercih ediyorsanız veya minimum sistem gereksinimleriniz yoksa Windows 10’un en az Ekim 2025’e kadar kullanılabilir olduğunu bilin!

Bir Cevap Yazın

Powered by WordPress.com.

Up ↑

%d blogcu bunu beğendi: