Yealink Yeni W90 IP DECT Çok Hücreli Sistemi Stoklarımızda

Küresel lider kurumsal iletişim ve işbirliği çözümleri sağlayıcısı Yealink, bugün W90 DECT IP Çok Hücreli Sistemin piyasaya sürüldüğünü duyurdu . Bu sistem, depolar, hastaneler, oteller, süpermarket zincirleri, gemi seyahatleri, yetkili otomobil bayileri, ofisler, perakende katlar vb. dahil olmak üzere tüm senaryolar için kesintisiz antenler arası geçiş ve endüstri lideri dolaşım çözümü sunar.

Kesintisiz Kararlılık 

Yealink W90 DECT IP Çok Hücreli Sistem, kesintisiz kararlılık sağlar. Harici antenler, karmaşık alanlar için daha fazla sinyal aralığı, endüstri lideri kapsama alanı ve esnek yönlendirme sağlar, bu da dağıtımda üslerin miktarından ve maliyetinden gerçekten tasarruf sağlar. Zayıf sinyal iletim ortamında ve güçlü sinyal parazitinde, Lan Sync sabit dolaşımı garanti eder ve Range Max® sürtünmesiz ses sağlar.

Geniş Kapsama

1DM, 60 baz, 250 ahize ve 250 paralel çağrı için mevcut olan Yealink W90 DECT IP Çok Hücreli Sistemi, özellikle depolar, hastaneler, oteller, süpermarketler zincirleri için birleşik iletişim çözümü sunan geniş alan ve çok konumlar ve üsler için tasarlanmıştır. gemi seyahatleri, yetkili otomobil bayileri, ofisler, perakende formatları vb. Sanal makineler ve daha fazla üs gelecekte desteklenecek ve kapsama bir kez daha girilecektir.

Kolay Dağıtım

Yealink W90 DECT IP Çok Hücreli Sistem, kullanıcılar için daha kolay ve daha hızlı kurulum sağlar: hızlı temel konum için DECT Dağıtım Araç Takımı, DM’nin IP’sini hızlı bir şekilde almak için IP keşif aracı ve manuel işlem olmadan kendi kendini organize eden ağ için otomatik senkronizasyon seviyesi. Ayrıca, csv belgesini içe aktararak el cihazlarının toplu kaydı yapılabilir. Karmaşık adımlar yerine, büyük sistem için dağıtımdan günlük yönetime kadar daha az zaman alır.

Tam Senaryolar

Yealink W90 DECT IP Çok Hücreli Sistem, çeşitli cihazları destekler: W53H, W56H, W59R, CP930W, DD Telefon, farklı çalışan rollerine ve esnek ölçeklenebilirlik ile mobilden masadan konferansa talebi ileten tam sahneleri kesinlikle eşleştirir.    

Çoklu Telefon Rehberi

Yealink W90 DECT IP Çok Hücreli Sistem, Yerel Dizin, Uzak Telefon Rehberi, LDAP ve XML Telefon Rehberi dahil olmak üzere birden fazla telefon rehberine kolay erişim sağlar. Ek olarak, PBX kişileri ile geniş ölçüde uyumludur.
Yealink W90 hakkında daha fazla bilgi edinmek için info@itsuperstore.net adresinden ITSUPERSTORE.net ile iletişime geçin veya Vodanet’in çözüm sayfalarını buradan ziyaret edin .

Yealink Hakkında

Küresel lider tümleşik iletişim (UC) terminal çözüm sağlayıcısı Yealink, her büyüklükteki işletmenin UC deneyimlerinden en iyi şekilde yararlanmasına ve “Kolay İşbirliği”nin gücünü benimsemesine yardımcı olur. Yealink One-stop UC Terminal Çözümleri ses, video ve verileri birleştirir ve çeşitli müşteri ihtiyaçlarını ve kullanım senaryolarını karşılar. Şirketin kapsamlı ürün portföyü, video konferans sistemleri, konferans telefonları, masa IP telefonları, kablosuz DECT telefonları ve aksesuarları içerir. 100’den fazla ülkeden müşteriler, küresel satış ve servis ağı aracılığıyla Yealink’in güvenilir UC terminal çözümlerinden yararlanmaktadır.

Bir Cevap Yazın

Powered by WordPress.com.

Up ↑

%d blogcu bunu beğendi: