Grandstream Otel İletişim Sistemleri

Oteller, rezervasyonlar, ön büro, kat hizmetleri, bakım, yönetim ve otel misafirleri arasındaki iletişimlerine büyük ölçüde güvenmektedir. Bu kullanıcıları birbirine bağlamak ve benzersiz iletişim ihtiyaçlarını karşılamak Grandstream ile her zamankinden daha kolay. İster mevcut teknolojiyi kullanmaya devam etmek ister güvenebileceğiniz bir çözüme yükseltmek isteyin, Grandstream ihtiyaç duyulan her yerde yardımcı olabilir. Aşağıda her bir departman için hangi cihazların en iyi şekilde çalıştığını görün ve otellerin operasyonlarını iyileştirmek için Grandstream çözümlerini nasıl uygulayabileceklerini burada bulabilirsiniz.

Operasyonlar ve Güvenlik

Otel verilerinin, iletişimlerinin, personelin ve misafirlerin güvenli ve emniyetli olduğu bir ortam yaratmak, tüm otel operasyonları için kritik öneme sahiptir. Güvenlik uygulamalarını uygulamak. Wave uyulması gereken kriterler doğru araçları ve işletmenin fiziksel ve sanal güvenlik sistemi izleme yerinde sistemleri ile kolay ve güvenli yapılabilir herhangi bir boyut otel için yapılandırılabilir kurulum ve merkezi yönetim çözümlerine kolay.

 • UCM6300 Serisi Ekosistem:  Herhangi bir otel, iletişimlerini merkezileştirmek için güçlü bir birleşik iletişim ve işbirliği çözümüne ihtiyaç duyar. UCM6300 serisi mobilite, güvenlik, video, işbirliği araçları bir ekosistem sağlar ve çağrı merkezi paketi PMS entegrasyonu, müşteri fatura ve daha fazlası için destek içerir.
 • GSC3600 Seri: HD IP kameralar hava koşullarına GSC serisi kızılötesi teknoloji ile kolayca kurulum, dağıtmak için otel sağlayan kapalı ve açık yerleşimleri izlemek ve proaktif güvenlik sistemi sunmak için bu kameraları yönetmek ve herhangi bir otel sağlayabilir veya bir kasa ile başvurmak için kullanılabilir Çevre.
 • GXV3350:  Bu masaüstü görüntülü telefon, Grandstream’in güvenlik kameraları ve tesis erişim sistemleriyle entegre olabilir ve ön büro veya güvenlik personelinin otel alanını izlemesine olanak tanır. GXV3350 GBX20 uzatma modülü ile uyumluduriçinartan çağrı kontrolü verimliliğisaniyeler içinde bildirilmesini acil kişileri sağlayan ek bir 20 çizgilerle.
 • WP820: Grandstream’in WP820 kablosuz Wi-Fi IP telefonu 7,5 saate kadar konuşma süresine sahiptir ve yeniden şarj etmek zorunda kalmadan tam vardiya çalışma sağlar. Bas-konuş özelliği, anında iletişim için en iyi şekilde çalışır ve tesisin Wi-Fi’sini kullanarak, herhangi bir otel güvenlik veya bakım ekibi, bir çağrıyı kaçırmadan kablosuz olarak dolaşabilir.

Rezervasyonlar

Rezervasyon departmanı, bir oteldeki geliri artırmanın en büyük itici gücüdür. Rezervasyon acenteleri, işletme ile etkileşime girerken ilk temas noktasıdır. Temsilciler sıklıkla büyük arama hacimleriyle ilgileniyor ve misafir hesaplarını yönetiyor. Bir satış sağlamaya çalışırken doğru teknolojiyle donatıldıklarından emin olmak çok önemlidir.

 • IP Telefonlar: GRP2612  o 8 hatları, 4 SIP hesapları, 32 hızlı arama tuşlarına yukarı sağlar ve kulaklık için izin vermek Bluetooth tarafından desteklenen gibi bu bölüm için en iyi çalışacak.
 • Wave: Herhangi bir otelin çağrı merkezi temsilcisi, ses ve video işbirliği araçlarına uzaktan erişim sağlayan Wave uygulamasını kullanmak için masaüstü/dizüstü bilgisayarlarını, tabletlerini ve akıllı cihazlarını kullanabilir . Bir UCM6300 serisi IP PBX ile kullanıldığında, temsilciler, çağrı detay kayıtları, çağrı kuyrukları ve CRM çözümleri desteği dahil olmak üzere çeşitli çağrı merkezi özelliklerine erişebilir.

Ön Büro

Otel ve misafir deneyiminin yüzü olan ön büro personeli, operasyonların bel kemiğidir. Check-in ve check-out işlemlerini yönetiyorlar ve oda servisi, uyandırma çağrıları, alan önerileri vb. talep eden konuklardan gelen çağrıları yönetiyorlar. Personel ve misafirlerle hızlı ve verimli bir şekilde iletişim kurmak bunaltıcı olabilir. Doğru teknoloji ile ön büro çalışanları, daha sorunsuz bir operasyon yürütmek için otelin farklı alanlarıyla nasıl etkileşimde bulunacaklarını düzenleyebilir.

 • GRP2634 + EXT: GRP2634 kağıdı BLF, entegre PoE ve Wi-Fi ile 8 hat profesyonel taşıyıcı sınıfı IP telefon. Öyle bir aerodinamik kolay kullanımlı herhangi misafir odası ve ön büro arasındaki iletişim için kullanılabilecek ilave bir 160 uzantıları için 4 GBX20 uzatma modülüne kadar bağlanması seçeneğini ve uygun maliyetli cihaza.
 • GSC3500: GSC3500 serisi hoparlör / mikrofon ve kamu adres sistemlerinin sorunsuz Otellere interkom ve çözümler sayfalama ortak alanlarda duyurular, sayfa personeli ve misafirler, dere müzik ve çok daha fazlası yapmak için de oluşturmasına izin interkom arasında.

Misafir odaları

Otel konukları, konaklamalarını olumlu bir deneyim haline getirmek için odalarının doğru araçlarla gelmesini bekler ve Grandstream, günümüz gezginlerinin taleplerini karşılayacak doğru teknolojiye sahiptir. Otelle iletişime geçmek için güvenilir Wi-Fi’ye ve kullanımı kolay bir araca doğrudan erişim isteyeceklerdir. Her odaya resepsiyon, konsiyerj veya yerinde yemek yeme gibi otelin farklı alanlarına bağlanmak için özel düğmelere sahip bir IP telefon eklemek, konukların otelle kolayca iletişim kurmasını sağlar.

 • GWN7602: Otel konuk odaları için mükemmel olan GWN7602 kompakt Wi-Fi AP, 100 metrelik bir menzil sunar ve ethernet içerirken aynı zamanda otel ve konuk cihazlarına PoE/PoE+ ile uplink Gigabit ağ bağlantı noktası sağlarken güvenilir bir ağa kolay bağlantı sağlar
 • GRP2604: GRP2604 kitle dağıtım için tasarlanmış önemli bir IP telefonları olduğunu. Bu kompakt, modern, kullanımı kolay ve uygun maliyetli cihazlar, her iki otel konuk odası için mükemmeldir; oda servisi, ön büro, kat hizmetleri ve rezervasyonlar gibi farklı otel departmanlarına otomatik uzantılarla yapılandırılabilir.

Olanaklar ve Kamusal Alan

Oteller genellikle tesislerinin, konukların sunulan tüm konaklama olanaklarından kolaylıkla yararlanabilecekleri bir deneyim sunmasını ister. Bu, ister kapalı/açık havuz, spor salonu, restoran veya bar, spa, lobi veya konferans alanı olsun, misafirlerinin kablosuz cihazlarının keyfini çıkarması için herhangi bir ortak alan için modern teknolojinin ve erişilebilirliğin uygulanmasını içerir.

 • GWN7630LR: Oteller,300 metreye kadar ve 200’den fazla istemci cihazını kapsayacak şekilde tasarlanmışbir dış mekan Wi-Fi erişim noktasından yararlanabilir. Su geçirmez kasa ve ısıya dayanıklı teknoloji ile konuklar ve otel personeli, Wi-Fi’ye bağlıyken otel arazisinde özgürce hareket edebilir.
 • GVC3220: Büyük konferanslar düzenleyen oteller için GVC3220 , herhangi bir toplantıyı veya konuşmacıyı kaydetmek ve barındırmak için güvenilir ve uygun fiyatlı bir video konferans çözümüdür. Konumdan bağımsız olarak yüz yüze iletişim kurarak otel konferansı işbirliğini artırın. Ses kalitesini artırmak ve 26 ft’e kadar algılama aralığı için tam oda kapsamı sağlamak  için GMD1208 masaüstü kablosuz mikrofonla donatılmıştır .

.

Bir Cevap Yazın

Powered by WordPress.com.

Up ↑

%d blogcu bunu beğendi: