Yealink UVC86

Yealink UVC86, orta ve büyük odalar için herkeste ve her ayrıntıda mükemmel bir ekrana sahip 4K çift göz izleme kamerasıdır.

Yerleşik bir çift 4K kamera ve Otomatik Çerçeveleme, Hoparlör İzleme ve Sunucu İzleme dahil olmak üzere bir dizi AI güdümlü özellik ile UVC86, her anı ve ayrıntıyı tam olarak yeniden üreterek toplantı alanınızı güçlendirir. Mekanik bir kaydırma ile 90°’lik geniş bir görüş alanını kapsayan UVC86, uzaktan kumanda veya Yealink kamera kontrolü eklenti yazılımı aracılığıyla kolayca yukarı ve aşağı eğilerek daha verimli bir işbirliği sağlar.

Çift 4K Kamera
Profesyonel Dereceli Video Deneyimi

Yealink UVC86, katılımcıları gerçek zamanlı olarak algılamak için panoramik bir kameraya ve odadaki herkesin en iyi resmini çekmek için bir PTZ kameraya sahip yerleşik bir çift gözlü 4K kameradır. Toplantı katılımcıları nerede ve ne zaman olursa olsun, doğru ve sorunsuz bir izleme deneyiminin keyfini çıkarın. 12X optik yakınlaştırma ve 90° görüş alanı ile UVC86, odadaki herkesi yakalar ve yakınlaştırıldığında yüksek çözünürlüklü resim kalitesi sağlar.

Yapay Zeka Destekli Video Konferans Kamerası

Otomatik Çerçeveleme:

Otomatik Çerçeveleme, katılımcıların sayısını ve konumlarını otomatik olarak tanır. İlk toplantı katılımcısını çerçeveler ve daha sonra alana daha fazla katılımcı girdikçe sürekli olarak ayarlanır ve manuel kurulumları ortadan kaldırır

Konuşan Kişi Takibi:

Ses yerelleştirmesi için yerleşik 6 hüzmelemeli mikrofon dizisine sahip Speaker Tracking, konuşmacının gerçek zamanlı yakın çekimini çerçeveler, canlı bir yüz yüze toplantı deneyimi sunar ve katılımcıların katılımını sağlar.

Sunum Yapan Kişi Takibi:

Sunucu İzleme, kameranın sunum yapanları odadaki sunum sırasında takip etmesini sağlayarak onları her zaman kameranın görüş alanının merkezinde yapar. Uzak katılımcılar, odada oldukları kadar iyi deneyimler yaşayabilirler.

Montaj Esnekliği

Devrim niteliğindeki yeni kimlik tasarımı ve çoklu kurulum seçenekleri (bir konferans masasında, TV’nin üstünde, duvarda, tavanda, TV sehpası veya tripod üzerine) UVC86’nın herhangi bir profesyonel toplantı alanını ihtiyaçlarınıza göre esnek bir şekilde sabitlemesini sağlar. . Kolay kurulum ve USB tak ve çalıştır özelliğiyle UVC86, başladığınız ilk dakikadan itibaren toplantınız için idealdir.

Bir Cevap Yazın

Powered by WordPress.com.

Up ↑

%d blogcu bunu beğendi: