Logitech M650 Kablosuz Mouse

Yeni yıl (2022) için ofiste ve evden çalışırken daha iyi bir mouse için yeni Signature M650 Kablosuz Mouse daha fazla insan için daha iyi bir deneyim sağlamak üzere farklı boyutlarda sol el seçeneği de dahil olmak üzere gelen rahat ve kişiselleştirilmiş bir mouse olarak farklılık sağlıyor. 

Logitech ilk kez üretimini yapmış olduğu aynı modeli mouse iki farklı boyutta üretimi ilk kez Signature M650 ile pazara sunuyor. SmartWheel kaydırma, neredeyse sessiz tıklamalar ve konforlu tasarım gibi özelliklerle Signature M650 Mouse, optimum konfor ve verimlilik için iş gününüzü üst seviyeye taşır.

Daha akıllı kaydırma deneyimine, daha iyi konfora ve daha fazla verimliliğe ulaşın. Signature M650, ihtiyacınız olduğu anda hassasiyet veya hız sunan SmartWheel kaydırma özelliğine sahiptir. Daha küçük, daha büyük ve sol elle kullanıma yönelik seçenekler, herkes ile mükemmel uyum sağlayacağı anlamına gelir. Sorunsuz kablosuz bağlantı, sessiz tıklama, özelleştirilebilir yan düğmeler ve yuvarlak hatlı şekil saatler boyunca konforlu ve verimli olmanızı sağlar.

İşi yapmak için temel işlevlere sahip bir izleme dörtgenine veya bir fareye güvenen dünya çapında milyarlarca profesyonel çalışan ile Signature M650 Mouse, tüm gün çalışmayı daha kolay ve daha hızlı hale getiren üretkenlik işlevleri sunar. Uzun belgeler, slaytlar veya elektronik tablolar üzerinde çalışırken veya bir web sitesinde gezinirken, Signature M650 Mouse’un SmartWheel’i gerektiğinde hassasiyet ve anında hız sağlamaya yardımcı olur. SilentTouch teknolojisi ile fare, bir video görüşmesi sırasında tıklarken ideal olabilen Logitech M185 Mouse’a kıyasla tıklama sesini yüzde 90 oranında azaltır. 

Signature M650 Mouse’un kapsamlı tasarımı, solak dahil olmak üzere çeşitli boyut seçenekleriyle elinize mükemmel uyum sağlar. İnsanların çalışma biçimine yüksek düzeyde konfor getirmemiz önemlidir, bu nedenle Signature M650 Fareyi sıfırdan konturlu bir şekle, yumuşak bir başparmak alanına ve herkesin uzun saatler boyunca rahatça çalışmasına olanak tanıyan kauçuk yan tutuşa sahip olacak şekilde tasarlandı.

İki farklı boyutu ve solak kullanıcılar için tasarlanan seçeneği ile Signature M650, konforlu tasarımı sayesinde uzun saatler boyunca rahatça çalışmaya olanak tanıyor ve  Logitech Options uygulaması aracılığıyla kişiselleştirme seçenekleri sunuyor. Mouse, yan düğmeleri ile kullanıcıların geri/ileri veya kopyala/yapıştır gibi favori kısayollarına göre kolayca özelleştirilebiliyor. Açık gri, pembe ve grafit olmak üzere üç renk seçeneği bulunan mouse, Windows, Chrome, Linux, Android, macOS, iOS, iPadOS, Bluetooth ve Logi Bolt USB alıcı ile uyumlu çalışıyor.

Tüm dünyada kirli beyaz, grafit ve rose (pembe) renklerinin yanı sıra Kuzey Amerika’da kırmızı, mavi ve siyah renklerinde mevcut olan Signature M650 Mouse, Windows, macOS, Linux, Chrome OS, ipadOS ve Android işletim sistemleriyle çalışır. Logitech, Logi Bolt aracılığıyla güçlü ve güvenli kablosuz bağlantıyla veya Bluetooth Low Energy aracılığıyla bağlanmak için kablosuz bağlantıyla birden fazla işletim sisteminde kullanılabilen tek bir çözüm sunar. Yalnızca tek bir AA pil ile 24 aya kadar güç desteği sağlar.

Signature M650 Mouse, kullanıcı için yalnızca harika bir deneyim sağlamakla kalmaz, aynı zamanda çevre üzerinde de olumlu bir etki sağlar. Logitech’te ürünler çevresel ayak izini en aza indirecek şekilde tasarlanmıştır, bu nedenle Signature M650 Mouse’un plastik parçalarının bir kısmı tüketici sonrası geri dönüştürülmüş (PCR) plastikten yapılmıştır. (Bu geri dönüştürülmüş kullanım oranı grafit (siyah) rengi için yüzde 64, kirli beyaz için yüzde 26 ve rose rengi için yüzde 26’dır). Signature M650 Mouse ve Signature M650 Mouse for Business aynı zamanda Logitech ürünlerinin bir imzası olan dayanıklılık, güçlü kablosuz bağlantı ve uzun ömürlü pil ömrü sunuyor.

Boyutlar

Signature M650
 • Yükseklik: 107,19 mm
 • Genişlik: 61,80 mm
 • Derinlik: 37,8 mm
 • Ağırlık: 101,2 g
Signature M650 L
 • Yükseklik: 118,19 mm
 • Genişlik: 65,63 mm
 • Derinlik: 41,52 mm
 • Ağırlık: 111,2 g
Signature M650 L Sol
 • Yükseklik: 118,19 mm
 • Genişlik: 65,63 mm
 • Derinlik: 41,52 mm
 • Ağırlık: 111,2 g

Teknik Detaylar

Sensör teknolojisi
 • Sensör teknolojisi: Logitech Gelişmiş Optik İzleme
 • Nominal değer: 400 dpi
 • Maks. değer: 2000’e kadar
Tuşlar
 • Tuş sayısı: 5 (Sol/Sağ tıklama, Geri/İleri, Orta tıklama düğmesi ile kaydırma tekerleği)
Pil
Bağlantı Türü

Bağlantı Türü: Logi Bolt USB Alıcı

İsteğe bağlı yazılım: macOS 10.14 veya üzeri ile Windows® 10, 11 veya üzeri sürümlerde Logitech Options+ tarafından desteklenir

Sürdürülebilirlik
 • Kırık beyaz plastikler: %26 oranında tüketici sonrası geri dönüştürülmüş malzeme
 • Pembe plastikler: %26 oranında tüketici sonrası geri dönüştürülmüş malzeme
 • Grafit plastikler: %64 oranında tüketici sonrası geri dönüştürülmüş malzeme

Bir Cevap Yazın

Powered by WordPress.com.

Up ↑

%d blogcu bunu beğendi: