Grandstream GWN7052 ve GWN7062

2002’den beri dünyayı birleşik iletişim ve ağ çözümleriyle birbirine bağlayan Grandstream, bugün iki yeni Wi-Fi yönlendirici piyasaya sürdü. 

Grandstream GWN7062 ve GWN7052, Mesh ağı, kablolu AP bağlantıları, VPN, gelişmiş QoS, güçlü güvenlik özellikleri ve daha fazlasını desteklemek için 2×2:2 MU-MIMO sağlayan çift bantlı Wi-Fi yönlendiricilerdir. 

Grandstream GWN7062, W-Fi 6 teknolojisi ile güçlendirilmiştir ve 256’ya kadar eşzamanlı istemci için 1.77 Gbps’ye kadar Wi-Fi hızları sağlarken, GWN7052, 100’e kadar 1.27 Gbps’ye kadar bağlantı hızı sağlamak için 802.11ac Wi-Fi teknolojisi ile güçlendirilmiştir.

Eşzamanlı istemciler güçlü güvenlik koruması ve gelişmiş özelliklerle hızlandırılmış Wi-Fi hızları sağlayan GWN7062 ve GWN7052 profesyonel çözüm kablosuz ağ çözümü arayan firmalar içindir.

GWN7062 ve GWN7052, Grandstream’in GWN Serisi Ağ Çözümlerinin Eylül 2022 tarihinde eklenen ürünlerdir. Akıllı ofis ve ev otomasyonu, 4K Ultra HD video akışı, web toplantıları, video konferanslar, çevrimiçi oyunlar ve daha fazlası dahil olmak üzere bant genişliği gerektiren uygulamaları desteklemek için üretilmiştir. GWN7052 ve GWN7062 Wi-Fi Access Point ürünler ile uzaktaki çalışanların evden veya şube ofislerinden şirket ağına güvenli bir şekilde bağlanmasına izin vermek için VPN’i destekler. 

GWN7062 ve GWN7052, benzersiz güvenlik sertifikaları ve rastgele varsayılan şifreler dahil olmak üzere güvenli Wi-Fi ve VPN erişimi sağlamak için kurumsal düzeyde güvenlik özellikleri sağlar. Kolay kurulum ve yönetim sağlamak için ürünün web kullanıcı arayüzünde yerleşik bir denetleyiciye sahiptir. TheGWN7062 ve GWN7052, Grandstream’in ücretsiz bulut Wi-Fi yönetim platformu olan GWN.Cloud (çok yakında) tarafından da desteklenmektedir.

GWN7062 Dual Band Wi-Fi 6
GWN7062, en son Wi-Fi 6 (802.11ax) teknolojisiyle desteklenen güvenli bir çift bantlı yönlendiricidir. Özellikleri şunları içerir:

 • DL/UL OFDMA teknolojisine sahip çift bantlı 2×2 MU-MIMO
 • 64 bit 1.2 GHz dört çekirdekli işlemci
 • 256 adede kadar kablosuz cihazı desteklemek için 1,77 Gbps’ye kadar Wi-Fi hızları sağlar
 • Telsiz başına 16 toplam 32 SSID’ye kadar
 • 1x Gigabit Ethernet WAN bağlantı noktası, 1x Gigabit Ethernet bağlantı noktası (WAN/LAN yapılandırılabilir) ve 3x Gigabit Ethernet LAN bağlantı noktası; 1x USB 3.0 bağlantı noktası, 1x Sıfırlama düğmesi, 1x Eşitleme düğmesi
 • Gömülü denetleyici kendisini ve 50 adede kadar Grandstream GWN Serisi AP’yi yönetebilir
 • Ağ genişletme sağlamak için Grandstream erişim noktalarına sahip Mesh ağlarını destekler
 • Yerleşik VPN desteği

GWN7052 Dual Band Wi-Fi
GWN7052, 802.11ac Wi-Fi teknolojisiyle çalışan güvenli bir çift bantlı yönlendiricidir. Özellikleri şunları içerir:

 • Çift bantlı 2×2 MU-MIMO
 • Çift çekirdekli 880MHz işlemci
 • 100 adede kadar kablosuz cihazı desteklemek için 1,27 Gbps’ye kadar Wi-Fi hızları sağlar
 • Telsiz başına 8 olmak üzere toplam 16 SSID’ye kadar
 • 1x Gigabit Ethernet WAN bağlantı noktası ve 4x Gigabit Ethernet LAN bağlantı noktası; 1x USB 2.0 bağlantı noktası, 1x Sıfırlama iğne deliği
 • Gömülü denetleyici kendisini ve 30 adede kadar Grandstream GWN Serisi AP’yi yönetebilir
 • Ağ genişletme sağlamak için Grandstream erişim noktalarına sahip Mesh ağlarını destekler
 • Yerleşik VPN desteği

KOBİ’ler ve Uzak Şube Ofisleri İçin Tasarlanmıştır

KOBİ tarzındaki firmalar ve bölge ofisleri olan işletmeler için, GWN yönlendiricisinin yerleşik VPN’i merkezi bir ağın yerinde sunucularına, IoT sistemlerine ve IoT sistemlerine erişimini sağlayarak bu ayrılmış konumları bir işletmenin merkezi ağına bağlamak için mükemmel bir seçim olacaktır. Ayrıca GWN7052 ve GWN7062, yüksek kapasiteleri ve 1,77 Gbps’ye kadar çıktı desteği sayesinde 20-30 kişilik ofisler için ideal bir Access Point çözümü olacaktır.

Evden Çalışma ve Ev Ofisler İçin Mükemmel Çözüm

İnternet Servis Sağlayıcıları (ISP), konutlar ve çok siteli lüks konut kompleksleri arasında toplu kurulumlar için GWN yönlendiricisini seçebilirsiniz. Grandstream yönlendiriciler, sorunsuz 4k Ultra HD akış, web toplantıları, çevrimiçi oyun ve ev otomasyonu için mükemmel olan yüksek bağlantı hızlarını destekler. GWN’nin bulut desteği, GWN yönlendiricileri kolayca toplu olarak yapılandırılabilir ve kurulumu yapılabilir.

Ev ofisleri için bir GWN yönlendirici, bir ev Mesh Wi-Fi ağını desteklemek için gereken kapasiteyi desteklerken şirket VPN’lerine kolay erişim sağlar. Modele bağlı olarak 4+ Gigabit ağ bağlantı noktası ile bir ev ofis bilgisayarı, akıllı ev cihazı, VoIP telefon, yazıcı ve diğer kablolu cihazlar, internet erişimi sağlamak için doğrudan yönlendiriciye bağlanır.

Bir Cevap Yazın

Powered by WordPress.com.

Up ↑

%d blogcu bunu beğendi: