Yealink RoomPanel

Akıllı Toplantı Odaları için Yealink Roompanel toplantı odası rezervasyon ekranı. Microsoft Teams ve Yealink Roomsensor.

Şirketler, toplantılar için giderek daha fazla hibrit alan arayışına girdiler, ancak gelişmiş işbirliği, etkileşim, katılım, kullanım paylaşımı ve kaynak verimliliği arayışlarını da bir kenara bırakmıyorlar.

Birleşik işbirliği teknolojisi açısından Yealink, her zaman bu yeniliklerin ön saflarında yer aldı ve Microsoft’un toplantı odası çözümleriyle her zaman iyi bir şekilde eşleşti.

Burada, cihaza genel bir bakış, yeni özellikler ve yeni Yealink RoomSensor ile birlikte Yealink RoomPanel – Microsoft Teams hakkında konuşacağız. Özet olarak Yealink RoomPanel akıllı çalışma alanları oluşturmak için ideal bir üründür.

RoomPanel nedir ?

Toplantı odası rezervasyon ekranı olarak tanımlanabilir. Yealink RoomPanel, toplantı odasının dışına, genellikle girişlerin yakınına yerleştirilen kompakt bir dijital görüntüleme cihazıdır. Bu dokunmatik ekran panelleri, Microsoft Teams’e özgü, toplantı alanınıza ve planlanmış toplantınıza genel bir bakış sağlayan özel cihazlardır. Ana ekran ve canlı renk kodlu LED göstergelerle, yerin müsait olup olmadığını veya uzaktan rezerve edilip edilmediğini belirleyebilir ve bir toplantı için müsait bir toplantı yeri ayırabilirsiniz.

Yealink RoomPanel özellikler

Yealink RoomPanel, Android 9.0 çalıştıran ve tamamen programlanabilir RGB ile birlikte gelen 8 inçlik Hepsi Bir Arada toplantı odası planlama panelidir.

Oda durumunun anında, görünür iletişimi için LED arka aydınlatma. Modern çalışma alanının tüm taleplerini karşılamak için 10 noktalı dokunma özelliği, WiFi 802.11ac, Bluetooth 5.0, yerleşik NFC/RFID okuyucu, mikrofon dizileri ve gelişmiş hoparlörler içerir. Ayrıca Ethernet Üzerinden Güç ve çeşitli montaj braketleri ile donatılmış olan Yealink RoomPanel, herhangi bir yüzeye kolayca monte edilebilir.

8 İnç İnteraktif Panel: Oda panelinde oda rezervasyonu veya check-in
/ out ışık ve yakınlık sensörü: Parlaklık ayarı ve “uyandırma” ekranı Tüm duvarlar ve eğim: Elektrik kutusu, cam, ahşap vb. ile uyumlu, eğim açısı ve isteğe bağlı yönlendirme (yatay veya dikey) Uzak cihazdan yönetim: Bulut Doluluk Sensörü: Otomatik serbest bırakma, otomatik giriş…vb.

Check-in ve odadan ayrılma:

Oda teslim etme ve serbest bırakma etkinleştirildiğinde, kullanıcılar toplantının başlangıcında ayrılmış odadaki Teams panolarına giriş yapar. Bir kullanıcı, toplantı başlangıç ​​saatinden sonra önceden belirlenmiş bir süre içinde check-in yapmazsa, toplantı odası toplantı davetini reddeder, toplantıyı düzenleyen kişiye iptal mesajı gönderir ve oda başkaları tarafından rezerve edilebilir hale gelir.

Giriş Bildirimleri:

Check-in bildirimleri, bir toplantı ayrılan zaman aralığının ötesinde devam ettiğinde gönderilir. Kullanıcı bir sonraki toplantı için check-in yaptıktan sonra, önceki toplantı katılımcılarına rezervasyonlarının bittiğini ve insanların yer beklediğini bildirmek için planlanan toplantının başlangıç ​​saatinde odanın ön tarafındaki ekranda bir bildirim görüntülenir. .

Not: Bu özellik şu anda yalnızca Android’de bir Teams Odası ile eşlenen Teams panolarında kullanılabilir. Teams Dashboard ve Teams Room aynı kaynak hesabına bağlı olmalıdır.

Yealink Room Sensor

İş için hepsi bir arada kablosuz doluluk sensörü

Yealink RoomSensor, kurumsal sınıf bir kablosuz pasif kızılötesi sensördür (PIR sensörü), alan doluluk, ışık durumu, sıcaklık ve nem vb. algılamaya yönelik çeşitli özellikler için etkinleştirilmiştir. Dahili Bluetooth 5.0 ve lityum pil ile kompakt ve kablosuzdur.

Ayrıca RoomSensor, akıllı ve enerji açısından verimli bir çalışma alanı oluşturmak için çeşitli IoT cihazları ve Yealink Çalışma Alanı Yönetim Platformu ile eşleştirilebilir.

Olağanüstü Hassasiyet, Güvenilir İletim

Pasif kızılötesi (PIR) teknolojisine sahip Yealink RoomSensor, olağanüstü doğrulukla mükemmel doluluk algılaması gerçekleştirir. Dahili Bluetooth 5.0, sinyal iletimini sabit ve güvenilir tutar.

Çeşitli büyüklükteki alanlar için ideal, ölçeklenebilir çözüm

Kompakt bir Hepsi Bir Arada algılama cihazı olarak tek bir RoomSensor, küçük ve orta ölçekli toplantı odalarına hizmet verebilir. Ve büyük olanlar için, daha geniş kapsama alanı uygulamak için Bluetooth ağ üzerinden çok sensörlü bir ağ benimsenebilir.

Sorunsuz, kablosuz kurulum

Değiştirilebilir lityum pil ve kablosuz bağlantı ile çalışan RoomSensor, herhangi bir kablo olmadan kurulabilir. Manyetik tasarım ayrıca kurulumu/bakımı kolay ve kullanışlı hale getirir. Ayrıca ayarlanabilir “lens”, farklı algılama alanı yapılandırmalarına izin verir ve konuşlandırmaya daha fazla uyarlanabilirlik katar.

IoT uç noktalarıyla entegre edin – Akıllı bir çalışma alanı oluşturun

RoomSensor, diğer akıllı IoT terminalleriyle (örneğin: Teams RoomsPanel Yealink) koordinasyon ve bağlantı için uygun olup, geleneksel toplantı odalarını akıllı çalışma alanına dönüştürmek için otomatik check-in, aydınlatma kontrolü, toplantı odasını serbest bırakma ve benzeri özellikler sunar.

Bir Cevap Yazın

Powered by WordPress.com.

Up ↑

%d blogcu bunu beğendi: