Yeastar Workplace işyeri yönetimi

Modern ofisler ve işin geleceği için tasarlanan Yeastar Workplace, işletmelerin çalışma alanı kaynaklarını daha iyi kullanmaları ve hibrit bir çalışma yeri oluşturmaları için esnekliğe öncelik veren bir işyeri platformudur. Özellikle bugün, çalışanları geri dönmeye teşvik eden güvenli, esnek bir ofis ortamı oluşturmaya yardımcı oluyor ve her bir gayrimenkulün değerli olmasını sağlıyor.

Toplantı Odası Rezarvasyon

Kuşbakışı bir görünüm elde edin

Farklı takvim görüntüleme seçenekleri veya etkileşimli gerçek zamanlı bir harita aracılığıyla tüm odaları ve rezervasyonları tek bir yerde görün.

Müsait odaları bulun

Programınıza ve ihtiyaçlarınıza en uygun boş odayı bulmak için konuma, oturma kapasitesine ve olanaklara göre filtreleyin.

Katılımcıları rezerve edin ve bilgilendirin

Tek seferlik veya sürekli kullanım için doğrudan rezervasyon yapmak için tıklayın. E-posta ile bilgilendirmek için toplantı katılımcıları ekleyin.

Tanıdık arayüzünüzden oda ayırtın

Microsoft Teams’e bağlanın

Sorunsuz uygulama içi rezervasyon için Yeastar Workplace’i Teams sekmesi olarak ekleyin. Oda planlaması üzerine Teams toplantı bağlantıları oluşturun.

Takvim uygulamalarına bağlanın

Artık ileri geri geçiş yok, bir program oluşturun ve tek bir giriş noktasından tercih ettiğiniz bir oda seçin.

Programları her iki yönde senkronize edin

Toplantı programlarının ve değişikliklerinin tüm platformlarda ve her katılımcıda otomatik olarak güncellenmesini sağlayın.

Toplantı alanınızı optimize etmek için fırsatları belirleyin

Toplantı alanınızın nasıl kullanıldığına dair eyleme dönüştürülebilir içgörüler elde edin. Toplantı odalarının sayısı, kapasitesi ve düzeni hakkında veriye dayalı kararlar alın. Personel sayısındaki değişikliklere hızla yanıt verin ve gelecekteki talepleri tahmin edin.

Bir bakışta görünürlük ile yerinde rezervasyon yapın

Gerçek zamanlı oda müsaitliğini görün

Her odanın dışına monte edilen oda ekranlarının ayırt edilebilir çok renkli LED göstergeleri ile oda durumunu söyleyin.

Rezervasyon yapmak, check-in yapmak ve bitirmek için dokunun

Doğaçlama toplantılar için anında bir oda ayırtın, rezervasyonunuzu onaylamak için check-in yapın ve ayrılırken bitirin.

Çalışanlarınızı ve ziyaretçilerinizi etkileyin

Logonuzu ekleyin ve ofisinizin dekoruna mükemmel şekilde uyması için arka plan resimlerini, tema renklerini vb. özelleştirin.

Otomatik Akıllı İşbirliği Alanı Oluşturun

Terk edilmiş odaları otomatik olarak serbest bırak

Kişi Sayımı Sensörü, rezerve edilmiş ancak kullanılmayan odaları ve erken biten toplantıları otomatik olarak belirleyecek ve diğerlerinin rezerve etmesi için onları serbest bırakacaktır.

Optimum iç mekan konforunu sağlayın

Oda Konforu Sensörü, çevresel verilerin bir listesini ölçer ve bunları E-mürekkep ekranında ifadelerle görüntüler.

Toplantı odası aydınlatmasını uzaktan kontrol etme

IoT destekli Akıllı Duvar Anahtarı, insanlar check-in/out yaparken oda aydınlatmasını otomatik olarak açar/kapatır. Ayrıca, iş çıkışında ışıkları kapatmak için önceden ayarlanmış çalışma saatlerinizle birlikte çalışır.

Hibrit Ofis Masa Rezervasyonu

İş yerinize ihtiyaç duyduğu esnekliği verin. Self servis rezervasyon, otomasyon ve anlayışlı analitik ile ofis koltuklarınızı zahmetsizce yönetin.

Masalarınızı yönetmenin basit, sezgisel yolu

Ofisinizi görselleştirin

Etkileşimli kat haritalarıyla ofisinizi görselleştirin. Oda ve masa oturma düzenini istediğiniz zaman değiştirmek için sürükleyip bırakın.

Kurallara dayalı otomasyon

Ofis politikalarına dayalı rezervasyon kuralları oluşturun ve kimin hangi masalara, ne zaman ve nasıl erişebileceğini kontrol edin.

Çalışanlarınıza uyum sağlayın

Kalıcı masa ataması, ortak çalışma masası, ekip alanı tahsisi, sosyal mesafe ve daha fazlası. Hepsi dakikalar içinde kurulabilir.

En kolay masa rezervasyonu deneyimi

Her yerden bulun ve rezervasyon yapın

Halkınızın kendilerine yardım etmesine izin verin. Web’de, mobilde veya masa ekranı aracılığıyla saniyeler içinde bir masa bulun ve güvenliğini sağlayın. Ofis haritasının veya masa rezervasyon kılavuzunun paylaşılan görünümünden rezervasyon yapın.

Gerçek zamanlı ofis görünürlüğü elde edin

Ofisinizin doluluğunu gerçek zamanlı olarak gösteren görsel ipuçlarıyla hangi masaların müsait olduğunu ve kimin nerede oturduğunu anında öğrenin.

İş arkadaşınızı hızlı bir şekilde bulun

Herkesin yerinde işbirliği yapmasını kolaylaştırın. Filtreleri kullanarak iş arkadaşınızı hızla bulun ve yakındaki bir masayı arayıp kavrayın.

Masa kaynaklarınızdan en iyi şekilde yararlanın

Masa kaynaklarını kolayca erişilebilir hale getirin

Her masaya kurulan e-mürekkep masası ekranı, masa müsaitliğini gerçek zamanlı olarak görüntülemek için rezervasyon sistemiyle birlikte çalışır, böylece çalışanlar kolayca bir masa bulabilir ve hemen çalışmaya başlayabilir.

Her masanın doluluğunu algıla

Masa doluluk sensörü doluluğu izler ve gerçek zamanlı masa müsaitliğini rezervasyon sistemine yansıtır.

Kullanılmayan masaları boşaltın

Doluluk sensörü ve masa ekranı birlikte çalışarak kullanılmayan masaları otomatik olarak serbest bırakmanıza ve kullanımı en üst düzeye çıkarmanıza yardımcı olur.

Masalarınızın nasıl kullanıldığını anlayın ve optimize edin

Kimin geldiğini görün ve ayarlayın

Liste görünümünde ofis içinde her gün kimin ve kaç kişinin plan yaptığını öğrenin ve gerekirse ayırmaları çalışanlarınıza göre ayarlayın.

Eğilimleri ve içgörüleri belirleyin

Grafik pano ve dışa aktarılabilir verilerle masa kullanımınızı ve rezervasyon trendlerinizi anlayın. Ofisinizi iyileştirmenin yollarını belirleyin.

Masanızın potansiyelini en üst düzeye çıkarın

Düzeni doğru boyutlandırmak ve ekibinizi daha iyi desteklemek için içgörüler edinin. Boşa harcanan alanı en aza indirirken mesafeyi güvenli bir şekilde planlayın.

Ziyaretçi Yönetim Sistemi

Bugünden itibaren ziyaretçi yönetiminde kağıtsız ve temassız geçiş yapın. Şirketinizin sağlık ve güvenlik hedeflerinden ödün vermeden misafirleri en iyi ziyaret deneyimi ile karşılayın.

Herkes İçin Daha İyi, Sorunsuz Bir Deneyim

Zahmetsizce Ziyaretçileri Davet Edin

Çalışanları, kendi başlarına konukları kaydetme ve davet etme konusunda güçlendirin. Önemli ayrıntıları içeren davetiyeler otomatik olarak e-posta ile gönderilecektir.

Toplantı Odalarını Tek Noktadan Rezerve Edin

Harici katılımcıları toplantılara katılmaya davet edin ve bir ileri bir geri gitmeden tek bir yerde oda ayırtın.

Sorunsuz Bir Varış Sağlayın

Konuğun geldiği anda çalışanlar anında bilgilendirilerek uçtan uca sorunsuz bir deneyim oluşturulur.

Mükemmel Bir İlk İzlenim Yaratmak

Güçlü Bir Resepsiyon Asistanı

Karşılama sürecini hızlandırabileceğiniz ve misafirlerinizi sıcak bir şekilde karşılayabileceğiniz Yeastar Ziyaretçi Ekranı ile tanışın. Ziyaretçi Ekranı uygulaması Google Play’de mevcuttur .

Kolay Ziyaretçi Kendi Kendine Check-in ve Kayıt

Ziyaretçi Ekranı ve platformumuz tarafından gönderilen benzersiz bir check-in kartı ile ziyaretçiler varışta check-in yapabilir ve kayıt yaptırabilir.

Marka Dostu Arayüz

Profesyonel bir görüntü sunmak için şirket logonuzu, bir arka plan resmini ve sıcak bir karşılama metni ekleyin.

Ziyaretçilerinizi Daha Akıllı Bir Şekilde Yönetin

Daima Doğru Soruları Sorun

Ziyaret türü başına anketleri özelleştirin ve verimli yönetim elde etmek için akıllı check-in akışları oluşturun.

Her Ziyaretin Zirvesinde Kalın

Ofisinizde kimin, ne zaman ve neden bulunduğunu takip edin ve işyerinizi güvende tutun. Verileri yalnızca birkaç tıklamayla dışa aktarın.

Resepsiyonistinizin Yükünü Kaldırın

Ziyaretçi daveti, kayıt ve check-in işlemleri tamamen self servis olup ön büro personelinizin daha önemli görevlere odaklanmasına olanak tanır.

Ziyaretçi Yönetimini Bir Sonraki Seviyeye Taşıyın

Kimin Ziyaret Ettiğini Bilin

Bugün beklediğiniz ziyaretçileri bir bakışta görün, ziyaretçi durumunu gerçek zamanlı olarak öğrenin, ayak uydurun ve hazırlıklı kalın.

Raporları ve Analizleri Keşfedin

Verilerle oluşturulan grafiklerden ve sıralamalardan bilgilendirici içgörüler elde edin ve ofiste ziyaretçiler açısından neler olup bittiğini anlayın.

Güvenli Bir İşyeri Tutun

İş yeri güvenliğini sağlamak için ziyaretçilerin önceden belirlenmiş sağlık sorularını yanıtlamasını ve aşı kanıtı yüklemesini zorunlu kılın.

Bir Cevap Yazın

Powered by WordPress.com.

Up ↑

%d blogcu bunu beğendi: