Samsung Kiosk: Kafe ve restoranlar için hepsi bir arada self servis çözümü

Geçtiğimiz birkaç yılda self-servis perakende çözümleri her yerde yaygınlaştı. Tüketiciler artık alışveriş yaptıkları her yerde (markette alışveriş yapmaktan, restoranda sipariş vermeye kadar) self servis seçenekleri bekliyor.

Soocial’a göre tüketicilerin %66’sı mağaza çalışanlarıyla etkileşim yerine self servis seçeneklerini tercih ediyor ve %47’si kendi kendine ödeme kiosklarının alışveriş deneyimini iyileştirdiğini düşünüyor. Üçte birinden fazlası gelecekte otomatik ödeme kiosklarının kullanımını artırmayı bekliyor. Perakendeciler, self-servis seçeneklere yönelik müşteri talebini karşılamak zorundadır, aksi takdirde müşterilerini bunu yapan rakip markalara kaptırma riskiyle karşı karşıya kalırlar.

Samsung  Windows Hepsi Bir Arada Kiosk,  markaların hızlı, kolay ve uygun maliyetli bir self-servis ödeme seçeneği oluşturmasına yardımcı oluyor. Şık, hepsi bir arada çözüm, önceden kurulmuş bir Windows işletim sistemiyle birlikte gelir. Etkileşimli dokunmatik ekran, yazıcı, tarayıcı, ödeme işlemcisi ve daha fazlasını içeren Windows İşletim Sistemine sahip Samsung Kiosk, her büyüklükteki işletme için uygundur. 

1. Müşteri deneyimini geliştirin

Tüketiciler self-servis çözümde kolaylık ve tutarlılık istiyor. Samsung self-servis kiosk gibi temassız teknoloji, müşterilerin tek bir yerden göz atabileceği, sipariş verebileceği ve ödeme yapabileceği basit bir alışveriş deneyimi sağlıyor. Satış görevlisinin soruları yanıtlamasını veya ödeme konusunda yardımcı olmasını beklemenize gerek yok. Kioskunuz müşterilere ihtiyaç duydukları yardımı ihtiyaç duydukları anda verir.

Kiosklar ayrıca müşterilerin özel siparişler verirken doğruluğundan emin olmalarına da yardımcı olabilir. Müşteriler, ihtiyaçlarını bir satış temsilcisine iletmeye çalışmak yerine, siparişi kendileri vermek için otomatik ödeme kioskunu kullanabilir, böylece işlem sırasında yanlış iletişimden kaynaklanan hayal kırıklığı potansiyeli en aza indirilebilir.

2. Üst satış fırsatlarını artırın

Perakende self-servis kioskların en büyük avantajlarından biri üst satış yapma yeteneğidir. Yeni veya meşgul çalışanlar, ek satış tekliflerinden bahsetmeyi unutabilir ve bu da işletmenizin kolay kar elde etmesine neden olabilir. Ancak kiosklar, müşterilerin acele etmeden veya yargılamadan keşfedebilecekleri mevcut tüm seçenekleri görmelerine olanak tanır.

Örneğin bir kozmetik mağazasında operatörler, kioskun ana ekranında sınırlı süreli tekliflerin tanıtımını yapabilir veya eklentiler ve ürün örnekleri önerebilir. Otomatik ödeme kioskları, hediye kartları ve üyelikler gibi diğer satın alma türlerine izin verecek ve sadakat programınıza kaydolmayı teşvik edecek şekilde de programlanabilir.

3. Esnek tasarım ve şık estetik

Pek çok marka için mağaza tasarımı, marka estetiğinin önemli bir parçasıdır. Samsung Kiosk’un çeşitli montaj seçenekleri perakendecilere, Kiosk’u kendi özel ihtiyaçları için en ideal olan yere kurma esnekliği sağlar. Self-servis ekran, herhangi bir ek yapıya gerek kalmadan herhangi bir tezgah veya masaya monte edilebilir.

Zemin standını tercih ederseniz mağazanızın herhangi bir yerine yerleştirilebilir ve taşınabilir. Kioskunuz yerden tasarruf etmek için duvara da monte edilebilir ve nötr gri-beyaz tonu mevcut her türlü estetiğe uyum sağlar. Ayrıca yerleşik yazıcı ve Wi-Fi sistemi, ilave, hantal donanım ihtiyacını ortadan kaldırır.

4. Kolay kurulum

Geleneksel kiosk çözümleri genellikle karmaşık, maliyetli kurulumların neden olduğu engelleyici teslim süreleriyle ilişkilendirilir. Samsung Kiosk, ödeme ve yazdırma özellikleri de dahil olmak üzere kutudan çıktığı gibi kullanıma hazır olarak gelerek tüm bunları ortadan kaldırıyor; böylece perakendeciler kiosk’u dakikalar içinde konuşlandırabiliyor; özel bir yapılandırma veya montaj gerekmiyor. Daha fazla ödeme esnekliği için Samsung Kiosk, finansal kurumlar tarafından onaylanan çeşitli PIN pedleriyle sorunsuz bir şekilde çalışır.

Bu kadar kolay kullanım ve daha erişilebilir bir fiyat noktasıyla kiosk, küçük perakendecilerin self servis devrimine katılmasının kapısını açıyor. Bu teknolojinin giderek daha fazla benimsenmesi sonuçta herkes için güvenliği ve rahatlığı artırır.

5. MagicINFO ile uzaktan cihaz yönetimi

Hızla gelişen perakende sektöründe, operatörlerin self-servis kiosklarını kontrol edebilmeleri ve bunları anında açıp kapatabilmeleri kritik önem taşıyor. Samsung’un tescilli uzaktan yönetim sistemi  MagicINFO , perakendecilerin   dünyanın herhangi bir yerindeki herhangi bir web özellikli cihazdan cihazlarını yönetmelerine ve sorunları teşhis etmelerine olanak tanır. Harici cihaz yönetimi yazılımına veya donanımına gerek yoktur.

MagicINFO ile yöneticiler ekran bilgilerine erişebilir, çevresel aygıtların durumunu kontrol edebilir ve hataları hızlı bir şekilde çözebilir. Sektör lideri güvenlik, 7/24 destek ve güçlü öngörüler elde etme yeteneği, bu aracı işletmeler için paha biçilemez bir varlık haline getiriyor.

6. Dayanıklı ve kırılmaya karşı dayanıklı

Trafiğin yoğun olduğu perakende satış alanlarında her şey olabilir: kaymalar, düşmeler, kontrolden çıkan arabalar, başıboş çocuklar; liste uzayıp gidiyor. Müşterilerinizi ve yatırımınızı daha fazla korumak için Samsung Kiosk, 24 inçlik ekranının kırılmasını önleyen, kırılmaya karşı dayanıklı bir filmle birlikte gelir. UL sertifikalı antimikrobiyal kaplama, ekranın havadaki oksijen ve kükürt nedeniyle kararmasını da önleyerek cihazın kullanım ömrü boyunca kristal netliğinde görüntü kalitesini korur.

Self servis kiosklar, perakendecilerin müşterilerinin ihtiyaçlarına uyum sağlamalarının akıllı bir yoludur. Basit kurulumu, dayanıklı donanımı ve sağlam içerik yönetimi yetenekleriyle Samsung Kiosk, mağazalarınkarlarını artırmaya, müşteri deneyimin geliştirmeye ve temassız ödeme ve ödeme seçeneklerine yönelik müşteri talebini karşılamaya yardımcı olmak için hızlı ve kolay bir şekilde kurabilecekleri uygun fiyatlı bir çözümdür. 

Bir Cevap Yazın

Powered by WordPress.com.

Up ↑

%d