Vodanet Ekim 2023

Yeni ClickShare donanım yazılımı 2.17, geliştirilmiş otomatik geçiş ve 21:9 ekranlar için gelişmiş düzen ile mükemmel, esnek kullanıcı deneyimine odaklanır.

Bilgi işlem yöneticilerinin en beğendiği ürünlerinden biri olan ClickShare sayesinde her toplantı alanına benzersiz, standart bir kullanıcı deneyimi getiriyor. Boş bir odadan, kablolu kurulumu olan bir odadan, hatta sabit bir konferans odasından başlamanız fark etmez. Piyasadaki en esnek çözüm olan ClickShare, harika bir kullanıcı deneyimiyle farklı senaryoları, kurulumları, kullanıcıları ve teknolojileri barındırır.

2.17 cihaz yazılımı güncellemesiyle ClickShare Conference CX-50 Gen2, oda içi video konferans sisteminden BYOM (Bring Your Own Meeting) Kendi Toplantınızı Getir moduna otomatik geçiş sayesinde herkesin kendi bilgisayarından video görüşmeleri yapmasına veya içerik paylaşmasına olanak tanır.

Yenilikler

– Video konferans cihazları ve modüler kurulumlar için oda sisteminden BYOM deneyimine otomatik geçiş

Ultra geniş ekran için gelişmiş düzen (21:9) : içeriğin ve kişilerin yan yana en iyi şekilde görüntülenmesi

– Zoom toplantılarında HostFlow ile toplantınıza stressiz başlayın

– Yeni XMS Cloud’da oda müsaitliğini yapılandırın

ClickShare Uygulamasının ve isteğe bağlı sürücülerin basitleştirilmiş toplu kurulum kolaylığı.

Daha detaylı bilgi için lütfen tıklayınız

Microsoft Teams — Ekim 2023 sürümündeki yeniliklere göz atın!

Bu ay, daha etkili bir şekilde işbirliği yapmanıza, iş akışınızı kolaylaştırmanıza ve ekibinizle bağlantıda kalmanıza yardımcı olacak 35 yeni özellik ve geliştirme sunuluyor. Yeni Microsoft Teams uygulamasından toplantılar, web seminerleri ve genel kurullardaki iyileştirmelere kadar herkes için yenilikler var.

Güncellemeler arasında yeni bir Microsoft Teams uygulaması, Microsoft Teams’de town hall, canlı çevrilmiş transkript (live translated transcript), Microsoft Teams’de toplantı (meet) uygulaması, Cisco Room Bar Pro ve Room Navigator artık Android’de Teams Rooms için onaylandı, Teams’in Logitech Logi Zone Wireless 2 Kulaklık sertifikası ve çok daha fazlası yer alıyor!

Siz ve işletmeniz toplantı odalarınızı Microsoft Teams Rooms uygulamasına güncellemek istiyorsanız, mevcut sistemler hakkında daha fazla bilgi için Vodanet ile iletişime geçin: www.vodanet.com.tr

Daha detaylı bilgi için lütfen tıklayınız

İster bulut üzerinden isterseniz kendi sunucularınıza kurabileceğiniz kurumsal seviyede tüm güvenlik şartlarını yerine getiren profesyonel IP Santral çözümü.

Poly Studio P5 profesyonel web kamerası, çalıştığınız her yerde görüntülü görüşmelerde en iyi görünüm ve sese sahip olmanızı sağlayacak özelliklere sahiptir. Olağanüstü kamera optikleri her zaman profesyonel kalitede bir görüntü sunar, bu sayede kurumsal seviyede konferans görüşmeler yapabilirsiniz. Konuşan kişiye yönlenen mikrofon etrafınızdaki gürültüye değil sesinize odaklanır; entegre gizlilik deklanşörü ise gelişmiş güvenlik ve gizlilik için kontrolün sizde olmasını sağlar. Sorunsuz video konferans için cihazı doğrudan dizüstü bilgisayarınıza kolayca entegre edebilirsiniz, kurulum veya uyumsuz yazılımlarla uğraşmadan favori kulaklığınıza doğrudan bağlamanızı sağlayan ilave USB portu işinizi çok kolaylaştıracaktır. Poly Studio P5 resmi olarak Microsoft Temas ve Zoom sertifikalarına sahiptir.

Daha detaylı bilgi için lütfen tıklayınız

Bir Cevap Yazın

Powered by WordPress.com.

Up ↑

%d